Ayakların kurutulması. Vücudu kurutmak için egzersizler 2019

Ayakların kurutulması. Vücudu kurutmak için egzersizler 2019 Ayakların kurutulması. Vücudu kurutmak için egzersizler

Ayakların kurutulması. Vücudu kurutmak için egzersizler

Uyluk ve bacakların aşırı dolgunluğu bir problemdir.Sadece modern kadınları değil, aynı zamanda her yaştan insanı da endişelendiriyor. Mükemmel bir sonuç elde etmek için, bir yumruğa güç iradesi almanız gerekir. Bacakların doğru ve dengeli beslenmeyle birlikte kurutulması, doğru alanda mükemmel sağlığa ve kilo kaybına yol açabilir. Egzersiz kompleksi her kişi için ayrı ayrı seçilmelidir.

kurutma ayakları

Yağ birikintilerinden kurtulmak

Çok yaygınkilo bacaklarını kaybetmek, standart salıncaklardan yana ve ileriye doğru daha etkili bir egzersiz değildir. Bunun içinde bir miktar duyum var, ancak güçlü yağlar söz konusu olduğunda değil. Bunları etkili bir şekilde ortadan kaldırmak için daha güçlü hareketler gerektiren egzersizler gerekecektir.

Sadece bir problem bölgesine konsantre olmak imkansızdır, tüm vücudu eğitmek önemlidir. Bacakların kurutulması, şekle çekici bir görünüm verecek egzersizlerle birlikte yapılmalıdır.

Ana görev sadece bacaklarını vermek değilSportif bir görünüm, aynı zamanda biriken yağlı tabakalardan kurtulun. Düzgün ve düzenli yürütme ile karmaşık egzersizler kısa sürede mükemmel bir sonuç verecektir.

kızlar için ayak kurutma

Düzenli dersler:

 • Haftada üç gün, kalça ve bacaklara bir kardiyo eğitim kompleksi ayırmak gereklidir.
 • Diğer iki gün, kasların geri kalanını tonlamak için güç egzersizlerinin performansını gerektirir.

Bacak ve kalçaların kurutulması eğitim dışındaayrıca doğru beslenme. Sorunlu alanlarda kilo vereceğiniz bir zamanda, yağlı yiyecekleri ve karbonhidratları yemekten kaçının. Kalori alımını takip ederseniz, sonuç beklediğinizden çok daha hızlı görünecektir.

Kalça ve bacak bölgesi için kardiyo-ekshalasyonlar

Bir eğitim kompleksi gerçekleştirmekip atlama ve herhangi bir kardiyo. Yapmanız gereken ilk şey ısınmak. Kaslar her zaman pişirilmeli. Simülatöre ısındıktan sonra, ip atlamaya başlayabilirsiniz. Ayaklarınızı kurutmak, ancak egzersiz sırasında maksimum düzeye çıkarılacak olursanız olumlu bir sonuç verecektir.

Eğitim aşağıdakilerden oluşur:

 • İki ayak üzerinde bir ip üzerinde koşuyor 100 atlar.
 • 50 oturma (mide sıkın, düzeltin, ayaklar birbirine paralel).
 • Kardiyoya geri dönüp kaslara biraz dinlenelim, orta yoğunlukta 5 dakika egzersiz yapalım.
 • İpte başka 100 atlayış var.
 • Basında 50 kat.

Eğitim için ideal zaman -bu bir saat. Ancak, hemen aşmak imkansızdır. Her seferinde artan, yavaş yavaş başlayın. Gördüğünüz gibi, ayaklarınızı kurutmak o kadar kolay değildir, çünkü iradenin varlığını gerektirir. Ama kimse bunun kolay olacağını söylemedi.

Basit bacak egzersizleri

kızlar için bacak ve kalça kurutma

Normal kuvvet egzersizleri de kısa sürede mükemmel bir etki sağlar. En az 6 kg ağırlığında özel bir lastik bant ve haltere ihtiyaç duyacaklar (zamanla 12 kg'a getirmeniz gerekiyor).

Güç yüklerine geçmeden önceBacaklarını uzatmaya ihtiyacın olduğunu unutma. Mükemmel atlama ipi (en az 300) veya 10-15 dakika süren basit koşular harikadır. Isınmadan sonra, zaten halterle egzersiz yapmaya başlayabilirsiniz.

6-12 kg ağırlığındaki dambıl ile çömeliyoruz.

Vücudu kurutmak için egzersizler yapılmalıdır.Yoğun, özellikle uygun bir kalça türünü vermek söz konusu olduğunda. Bunun için, dambıl ile basit mekânlar mükemmeldir. Yavaş yavaş artırarak, 6 kg ağırlığında başlayabilirsiniz.

Ağız kavgası başlatmak için, düzeltmek gerekirsırt ve düzgün karnına çizin. Topuklarınızın zeminden çıkmadığından emin olun. Squats daha fazla etki elde etmek için yavaş yavaş yapılmalıdır. Üç yaklaşım 12 kez - yeni başlayanlar için en iyi seçenek, daha sonra yoğunluk artar.

Yaklaşımlar arasında 30-40 saniyeden fazla olmamak önemlidir.

Bir halter ile egzersiz

vücudu kurutmak için egzersizler

Çubuğu kaldırmadan önce, emin olunantrenörünüze danışın. Kilonuza ve cinsiyetinize göre optimal yükü seçmelidir. Bundan sonra, elinizde bar ile yavaş ağız kavgası yapın. Bu, baldır kaslarına uygun şekli veren çok etkili bir egzersizdir.

Egzersiz "Plie"

Bacakların açık olacak şekilde ayağa kalkomuz genişliği. Ayaklar, çorapların farklı yönlere bakacak şekilde döndürülmelidir. Dumbimizi önümüzde tutuyoruz ve kalçalar yere paralel bir konuma gelene kadar yavaşça çömelmeye gidiyoruz. Pelvisi her durumda imkansız hale getirin, aksi halde egzersiz hissi olmayacaktır.

En uygun yükleme yoğunluğu olan 12 tekrardan oluşan üç settir. İç kasların nasıl çalıştığını hissedersen, her şey yolunda.

Fazla kas kütlesi hacmi

evde ayakları kurutma

Sıklıkla hem erkeklerde hem de kadın bacaklarındaBu alanda biriken yağ birikintilerinin nedeni tam değil. Nedeni büyük kaslar ve ağır kemikler olabilir. Bu durumda bacaklar ve kalçaların kurutulması özel bir eğitim seti içermelidir.

Popüler bir hata, güç egzersizlerinin reddedilmesidir. Bu strateji yanlıştır çünkü bacaklarda ve bacaklarda hacimde bir azalmaya yol açmaz.

Gerekli olan tüm egzersizleri yapınYukarıda listelenmiştir, sadece daha büyük bir yoğunlukla. Ayrıca ip üzerinde egzersiz yapmayı unutmayın. Sözleşme, 30 saniyeden fazla olmayan bir dinlenme aralığına sahip en az 3-4 döngü egzersiz yapılmalıdır.

Bitirdikten sonra, erken yat ve dinlen. Sonuç, ortalama hız ile yarım saatlik çalışma ile düzeltmek için gereklidir.

Vücudu kurutmak için diğer etkili egzersizler:

 • Bisiklete binmek.
 • Tekerlekli paten

Doğru beslenme

Bacak ve kalçaların kurutulmasının anlaşılması önemlidir.kızlar - bu kilo vermez. Ana görev, kas kütlesini korurken, deri altı yağ problem alanlarını atmaktır. Bu nedenle diyet ve sıvı alımını izlemek önemlidir.

Kızlar için bacakların kurutulması eşlik etmelidir.yağlar ve karbonhidrat içeren gıdaların diyetinde azalma, çünkü yağ tabakasının oluşumuna katkıda bulunurlar. Yarı mamuller ve diğer zararlı ürünleri unutun - bunların tüketimi ne kadar az olursa, istenen sonucu daha hızlı elde edersiniz.

Günün menüsü olmalıdır.Böylece protein onun içinde baskındır. Mükemmel bir seçenek et (az yağ içerir), sebze ve meyveler, süt ürünleri (az yağlı içerik içerir) pişirilir. Mümkün olduğu kadar doğal diyet ürünleri yiyin, sonra ayaklarınızı kurutmak için egzersizler hızla meyve verecek.

İçme suyu

Su vücut için çok önemli bir rol oynarkişi. Bildiğiniz gibi, kendinizi korumak için gün içinde en az iki litre sıvı tüketmeniz önerilir. Ve eğer yaz döneminden bahsediyorsak, o zaman daha fazla.

Kızlar için bacak ve kalçaların kurutulması her zaman verilmez.küçük sıvı tüketimi nedeniyle kolaydır. Vücut tükenmiş ve egzersizleri yapmak için yeterli enerjiye sahip değil. Kendinizi şekle sokmaya ve sıkı çalışmaya karar verirseniz, o zaman gün içinde mümkün olduğunca fazla sıvı tüketmeye çalışın. Sabah ve akşam saatlerinde daha fazla su içilmeli - biraz daha az.

Egzersiz ve diyet sırasında günde gerekli olan su miktarı 3 litredir.

Ayaklarınızı evde kurutmak

Modern yaşam ritmi çoğu zaman basitçe değilspor salonunu ziyaret etmek için zaman ayırmanızı sağlar. Kalça ve bacaklardan kilo vermek istiyorsanız ne yapmalısınız? Evde egzersizleri yapın. Çok zaman almayacak. Ancak doğru, dengeli beslenme ve düzenli sınıfların birleşimi, etkili bir sonuca hızlı bir şekilde ulaşabilmenize yol açacaktır.

Ayakları kurutmak için egzersizler

Evde çalışmaya başlamak için pahalı simülatörler satın almanız gerekmeyecek. Rahat kıyafetler ve basit bir mat olması yeterlidir.

Bazı alıştırmalar:

 • Halıya uzanırız, ellerimizi kalçaların altında tutarız. Basıncınızı süzün ve bacaklarınızı olabildiğince yükseğe kaldırmaya başlayın (düz tutmak için emin olun). Bu egzersiz sadece bacaklar üzerinde değil, aynı zamanda vücudun diğer bölümlerinin kaslarını da çeker.
 • Kızların bacaklarını kurutmak, etkili olmayacaktır.Kuvvet egzersizleri. Onları evde bile yürütebilirsiniz. Her zamanki halter satın almak için, başlangıç ​​için 6 kg'lık ağırlık yaklaşacaktır, zamanla artırılabilir. Dambıl ile, zaten ağız kavgası, kat ve diğer bazı alıştırmalar yapabilirsiniz. Sonuç spor salonunu ziyaret ettikten sonra kötü olmayacaktır.
 • Para harcamak için istek ve fırsat yok.kilim alımı, sınıf ve dambıl için özel kıyafetler? Elbette evde bir atlama ipi var. Kalça ve bacaklarda obezite ile mücadele için en etkili araç olarak adlandırılabilecek bu kabuk budur. Bütün gün için yükü dağıtın. Örneğin, günde üç kez, en azından 500 atlayış yapın. Zaman içinde bu miktarı artırın. İpte ne kadar çok zıplarsanız, sonuç o kadar hızlı görünür olur. Ve herhangi bir eğitim ile bir diyete uymanız gerektiğini unutmayın, onsuz bir şey elde edemezsiniz.
 • Vücudun genel durumu ve bacaklarda günlük kilo kontrolü için yararlıdır. Bu dersi sabah ya da akşam 30 dakika içinde verin, sonuç daha da hızlı olabilir.
 • Evin silindirleri veya bir bisiklet varsa, o zaman jogginghariç tutmak oldukça mümkündür. Sürüş sırasında bacak kasları çok yoğun çalışır ve kurutmak için ihtiyacınız olan şeydir. Üstelik, patenlerde, zevkle birlikte eğlenceyi birleştirerek istediğiniz kadar keyif alabilirsiniz.

Özetleme

bacak ve uylukların kurutulması

Tabii ki, ayaklarınızı bir haftada kurutmak neredeyse imkansızdır. Ancak bir ay içinde istenilen sonuca ulaşmak oldukça mümkün. İrademizi yumruğunuza alın ve çalışmalarınıza şimdi başlayın.

İhtiyacınız olan şey:

 • Her gün yapmak, eğitimin yoğunluğu sürekli artmaktadır.
 • Günde hiç gaz olmadan en az üç litre su tüketin.
 • Yağlar ve karbonhidratların diyetinden, proteinler, meyveler, sebzeler ve diğer doğal ürünlere verilen önemden uzak durun.

Eğitim kompleksinin düzenli performansıyla,Doğru miktarda sıvı ve doğru beslenmenin kullanılmasıyla, sadece bacaklarda ve kalçalarda değil, aynı zamanda tüm vücutta aşırı kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Bu yaşam tarzından bir ay sonra kendinizi daha kolay hissedeceksiniz, vücut istediğiniz şekli alacaktır ve bacaklar her zaman onun hakkında hayal ettiğiniz şekilde görünecektir.

Ayakların kurutulması. Vücudu kurutmak için egzersizler 2019

Ayakların kurutulması. Vücudu kurutmak için egzersizler 2019

Related news

 • Fitness Aletleri Spor Salonu Ekipmanları
 • Menkul Kıymet Piyasasının Teknik Analizi: Bazı Ölçüm Teknikleri
 • Rusya ve İran, ulusal para birimleriyle ticarete hazırlanıyor
 • KUTUP YILDIZI DESENLİ PASPAS YAPIMI
 • Kayalar ve mineraller

 • Ayakların kurutulması. Vücudu kurutmak için egzersizler

  Ayakların kurutulması. Vücudu kurutmak için egzersizler


  Ayakların kurutulması. Vücudu kurutmak için egzersizler

  Ayakların kurutulması. Vücudu kurutmak için egzersizler

  Ayakların kurutulması. Vücudu kurutmak için egzersizler

  Ayakların kurutulması. Vücudu kurutmak için egzersizler

  Ayakların kurutulması. Vücudu kurutmak için egzersizler

  Ayakların kurutulması. Vücudu kurutmak için egzersizler

  Ayakların kurutulması. Vücudu kurutmak için egzersizler

  Ayakların kurutulması. Vücudu kurutmak için egzersizler

  Ayakların kurutulması. Vücudu kurutmak için egzersizler

  Ayakların kurutulması. Vücudu kurutmak için egzersizler

  Ayakların kurutulması. Vücudu kurutmak için egzersizler

  Ayakların kurutulması. Vücudu kurutmak için egzersizler

  Ayakların kurutulması. Vücudu kurutmak için egzersizler

  Ayakların kurutulması. Vücudu kurutmak için egzersizler