Çay birlikte grubunun solisti Stas Kostyushkinin biyografisiÇay birlikte grubunun solisti Stas Kostyushkinin biyografisi


Çay birlikte grubunun solisti Stas Kostyushkinin biyografisi 23 13.02.2019, 02:28

"Çay birlikte" grubunun solisti Stas Kostyushkin'in biyografisi

Stas suitskina biyografisi

Stas Kostyushkin ve Denis Klyaver'ın grubu"Birlikte çay" ismi uzun yılların kalbini kazandı ve binlerce taraftar buldu. Yakın örgütlü bir kolektif olan Denis ve Stas vokallerine ek olarak, yetenekli dansçılar ve müzisyenler çalışıyorlar, çünkü grubun performansı her zaman bir virtüoz gösterisi. Şarkıcıların kaderi "Çayla birlikte" geliştirdiklerine ilişkin olarak, özellikle Stas Kostyushkina, bu makalede okundu.

Stas Kostyushkin'in biyografisi: çocukluk

Gelecekteki şarkıcı Ukrayna'da, şehirde doğduOdessa, 20 Ağustos 1971 Baba, Kostyushkin Mikhail Iosifovich - caz saksafoncu, geçmiş modeldeki annesi, şimdi St. Petersburg'daki model kıyafet acentesinin sahibi. 1989'da Stanislav, Leningrad Müzik Koleji'nden mezun oldu. N. A. Rimsky-Korsakov. Amsterdam Konservatuvarı'nda bir süre (1989-1990) okudu ve 1990'da St. Petersburg Konservatuarı'nda (vokal bölümü) öğrenci oldu. Orduda görev yaptığı sırada askeri bir grupta çaldı.

stas costume'nin biyografisi

Stas Kostyushkina'nın biyografisi: müzik kariyerinin başlangıcı

1994'te iki genç adam bir araya geldi: müzik okulu öğrencisi. MP Mussorgsky Denis Klyaver ve St. Petersburg Konservatuarı Stas Kostyushkin öğrencisi. birbirleriyle deneyimlerini paylaş (Stas şiir yazdım, müzik yazma Denis uygulama), bunlar ortak oluşturulmasını karar verdik. O zamandan beri müzikal Olympus'u fethetmek için aktif çalışmalara başladılar. Iken hala "Ayna yüzünden" başlıklı çocuk tiyatrosunda bir öğrenci bir süre Stas Kostyushkin çalıştı.

Düğün biyografisi "Birlikte çay"

Denis ve Stanislav tüm olası katılımcılara katıldı.müzik yarışmaları ve projeleri. Bunlardan biri Rus şarkıcı, besteci ve piyanist Mikhail Shufutinsky tarafından fark edildi. Turda promosyon için ilk para kazandıkları "Çay Birlikte" davet etti.

Öğretmen, onlar için bir çeşit şov hazırlar.derecesi rakipsiz Laima Vaikule idi. Şarkıcıyla ortak çalışma yaklaşık iki yıl sürdü. Lyme, genç ikiliye yalnızca yüksek kaliteli müzik yapmak için değil aynı zamanda sahnede gerçek bir performans yaratmayı öğretti.

1999'da St. Petersburg ilk kez bir konseri izledi.

Stas Kostyushkin'in biyografisi: kişisel yaşamstas suitskina grubu

Stanislav üç kez evlendi. İlk karısı oyuncu Marianna Kostyushkina'ydı. İkinci eşi, Olga Kostyushkina - "Chai Together" grubundaki bir dansçı, 2003 yılında Martin oğlu şarkıcıya sundu. Evlilik üç yıl evlilikten sonra ayrıldı. Temmuz 2006'da Stanislav üçüncü kez evlendi - dansçı Julia Klokova. Aynı yıl, ikinci oğlu Bogdan Kostyushkin'in yıldızını doğurdu. Stas, yalnızca üçüncü evliliği mutlu ettiğini itiraf etti ve iki kişiyi "kendi değil, aynı değil" dedi. Eşi Julia Stas ibadet eder, ona hayatının tek aşkını diyor.

Stas Kostyushkin'in bir işadamı olarak biyografisi

2008 yılında şirket "ÇayÜnlü Rus sanatçılar için müzik oluşturulmasında devreye girer araya üretim », yanı sıra üreten yetenekli genç sanatçılar.

Stas Kostyushkin geliştirir başka işletme projesi, "Halka da pudra» denilen pyshechnyh ağıdır.

Çay birlikte grubunun solisti Stas Kostyushkinin biyografisiÇay birlikte grubunun solisti Stas Kostyushkinin biyografisi

Related news

 • İzmirde boş bir araziye 2 adet el yapımı patlayıcı atıldı
 • Prolaktin Nedir, Yüksekliği Neden Olur
 • Yeni Çeyizlik 2 Şiş Patik Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı

 • Çay birlikte grubunun solisti Stas Kostyushkinin biyografisi 35

  Çay birlikte grubunun solisti Stas Kostyushkinin biyografisi


  Çay birlikte grubunun solisti Stas Kostyushkinin biyografisi 59

  Çay birlikte grubunun solisti Stas Kostyushkinin biyografisi 42

  Çay birlikte grubunun solisti Stas Kostyushkinin biyografisi 11

  Çay birlikte grubunun solisti Stas Kostyushkinin biyografisi 54

  Çay birlikte grubunun solisti Stas Kostyushkinin biyografisi 29

  Çay birlikte grubunun solisti Stas Kostyushkinin biyografisi 83

  Çay birlikte grubunun solisti Stas Kostyushkinin biyografisi 21