Avokado ile karides salatası. Ziyaretçileri şaşırtmaktan mıAvokado ile karides salatası. Ziyaretçileri şaşırtmaktan mı

24.05.2019

Avokado ile karides salatası. Ziyaretçileri şaşırtmaktan mı 25

Avokado ile karides salatası. Ziyaretçileri şaşırtmaktan mı?

Herhangi bir ev kadınının kendine has salata tarifi vardır, tadı misafirlerini şaşırtabilir. Sebepsiz bir kadın, bir kadının her zaman salata, trajedi ve hiçbir şey yapmadan bir şapka yapabildiği kanatlı bir ifade vardır.

Salata - ezilmiş ve soğuk bir tabakçeşitli ürünlerle karıştırılmış, tereyağı veya sos ile giyinmiş, haklı olarak mutfak sanatının en üstlerinden biri olarak kabul edilir. İlk başta, salata farklı bir tür yeşillik ağırlıklı oluşuyordu. Daha sonra, yeşil sebzeler eklemeye başladı ve birkaç bin yıl sonra - herkesin sert tadı nedeniyle sevmediği kök bitkileri.

Tanınmış bir restoratör Olivier, bunu fark etti.Restoranın ziyaretçileri kesilir ve karıştırılır, tabağında ayrı ayrı yayılır ve salata soteleyin ve karışımını mayonezle doldurup kendisinin yapmaya başladı. Yani ünlü bir salata "Olivier" vardı. Olivier'in gözlemiyle, diğer şeylerin yanı sıra, yemek pişirmede yaratıcılığa da ivme kazandırdığı için, çeşitli malzemelerden salatalar, büyücü aşçıların elinden çıkmaya başladı.

İtalyan mutfak uzmanları yaratıcıları ileDaha ileri gittiler ve bir deniz ürünleri salatası sundular. O zamandan bu yana, çok sayıda çeşidi ortaya çıkmış, çeşitliliği etkilemiş ve deniz ürünlerinin faydalarının tartışmasız olmasının basit sebebi olan devam eden başarıların tadını çıkarmıştır - vitaminler, mikro elementler ve besinler için bir depo. Ama! En önemlisi - onlar düşük kalorili!

Bu salataların hazırlanması için, sadecetaze deniz ürünleri. Hiçbir durumda, daha önce çözülmüş karides ve midye, refreeze olabilir. Bir diğer önemli nokta - yemek pişirmeleri için minimum zaman, tatsız ve "kauçuk" olmadıkları için 5 dakika yeterli. Deniz ürünleri salatası, pirinç ve yumurtaların yanı sıra birbirleriyle kombinasyonları ile karakterizedir. Bu salatalar, sirke, tuz ve karabiber ile mayonez ekleyen bitkisel yağ sosu ile giydirilir.

Meyve ile deniz ürünleri ve daha fazlasıegzotik, örneğin, bir avokado gibi - bu gurme çok şeydir. Bu kombinasyonun faydası iki katlıdır, çünkü avokado meyvesi vitaminler, mineraller ve besinler için gerçek bir hazinedir.

Bu kullanışlı yemeğin isimleri farklı veörneğin, örneğin: avokado ile karides salatası, deniz mahsulleri ile salata, örneğin, karides ve avokado ile. Tariflerin her ismine bol miktarda yemek tarifleri, bunlardan sadece bir kısmını veriyoruz.

Karides salatası ve avokado.

- Haşlanmış karidesleri (1 paket) karıştırın ve limon suyu, avokado (2 adet), domates (2 adet) ve sarımsaklı mayonezli sarımsak ile sarımsak ile serpiştirilmiş serpilir.

Ve avokado ile başka bir karides salatası.

- Soyulmuş ve dilimlenmiş 2 orta karıştırınavokado, 600 gram büyük karides (5 parça yemek için bir kenara koyun) ve doğranmış maydanoz (1 küçük demet). Aşağıdaki maddelerden oluşan bir karışımdan salata sosuyla tuz serpiştirerek tuz ekleyin: zeytinyağı (6 yemek kaşığı), limon ve şekerden (2-3 çay kaşığı) limon suyu. Salata otuz dakika kadar servis yapmadan önce durmalıdır.

Karides ve avokado ile hafif, doyurucu, "tatil arası" salata.

- Bir porsiyona göre - geniş bir plaka üzerindeyırtık sonra marul, 8-10 karides, dilimlenmiş avokado yarım ve bir yarısını ya da domates koydu. zeytinyağı, portakal suyu, tatlı soya sosu ve sarımsak salata sosu ikmali.

Aynı zamanda böyle bir şeyin hazırlanışına dikkat etmek de önemlidir.avokado ile karides salatası gibi yemekler - süreç hiç zahmetli değildir ve şüphesiz bir miktar olan az bir zaman alır. Bu nedenle, avokado ile karides salatası, masanızda favori ve sabit bir yemeğe dönüşebilir ve kendinizi hayal edebileceğinizden çok daha fazla şımartabilirsiniz. Umarım zamanla, her sahibinin koleksiyonunda karides salatası ve avokado adı verilen kendine özgü tarifi vardır.

Avokado ile karides salatası. Ziyaretçileri şaşırtmaktan mıAvokado ile karides salatası. Ziyaretçileri şaşırtmaktan mı

Related news

 • Nechiporenko tarafından idrar tahlili: transkript
 • Tığ İşi Yalancı İğne Oyası Sonsuzluk Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
 • Üçüncü düzey bir alan nedir ve nasıl oluşturulur
 • Çocuklar için elektromototsikl - küçük bir motorcu için ulaşım
 • Zıbından Elbise Yapımı

 • Avokado ile karides salatası. Ziyaretçileri şaşırtmaktan mı 16

  Avokado ile karides salatası. Ziyaretçileri şaşırtmaktan mı


  Avokado ile karides salatası. Ziyaretçileri şaşırtmaktan mı 36

  Avokado ile karides salatası. Ziyaretçileri şaşırtmaktan mı 58

  Avokado ile karides salatası. Ziyaretçileri şaşırtmaktan mı 26

  Avokado ile karides salatası. Ziyaretçileri şaşırtmaktan mı 89

  Avokado ile karides salatası. Ziyaretçileri şaşırtmaktan mı 45

  Avokado ile karides salatası. Ziyaretçileri şaşırtmaktan mı 20

  Avokado ile karides salatası. Ziyaretçileri şaşırtmaktan mı 28

  Avokado ile karides salatası. Ziyaretçileri şaşırtmaktan mı 84

  Avokado ile karides salatası. Ziyaretçileri şaşırtmaktan mı 14

  Avokado ile karides salatası. Ziyaretçileri şaşırtmaktan mı 10

  Avokado ile karides salatası. Ziyaretçileri şaşırtmaktan mı 87

  Avokado ile karides salatası. Ziyaretçileri şaşırtmaktan mı 79