Avcıların Şehri: aktörler ve arsa 2019

Avcıların Şehri: aktörler ve arsa 2019 Avcıların Şehri: aktörler ve arsa

"Avcıların Şehri": aktörler ve arsa

"Seks ve Şehrin" gösterisinin başarısını tekrarlayınBirçok senaryo yazarı ve yönetmen denedi. Bir kadın yalnız ve yeni bir aşk arayan teması izleyiciler ile inanılmaz popüler, bu yüzden iyi sonuçlar göstermek gösterilen "Cougar Town." Aktörler Courteney Cox Dan Byrd, Philipps, Brian Van Holt, Christa Miller ve diğerleri harika bir takım yaptık.

Serinin prömiyeri ABC'de2009. Bununla birlikte, yönetim iki mevsimden sonra projeyi kapatmaya karar verdi. Neyse ki, "Predators Şehri" sponsorsuz kalmadı - yeni seri çekim ve yayın TBS kanalına devam etti. Yalnız bir güzelliğin hikayesi Jules, altı sezon boyunca izleyiciyle ilgileniyordu. Son bölüm 31 Mayıs 2015'te yayınlandı.yırtıcılar şehri

Arsa

"Predators Şehri" ile ilgileniyor musun? Aktörler ve roller, parlak mizah ve kadın arkadaşlığı - "sallanma" karışımı serinin önizlemesini vaat ediyor.

Olayların merkezinde yer alan 40 yaşındaki Jules Cobb -genç oğluyla yaşayan büyüleyici kadın. Boşanmadan sonra, ana karakter hayal kırıklığı yaratan bir sonuca gelir - yaşına kişisel bir hayat kurmak o kadar basit değildir. Yolda, Jules yalnızca genç beylerle karşılaşıyor ve onlarla yapılan toplantılar eski günleri hatırlatıyor.

Bayan Cobb'un en iyi arkadaşı Laurie ve Elliekarşıtları tamamla. Ellie mutlu bir evlilik geçirdi ve küçük bir oğlu var, Laurie gürültülü partilerde kaybolarak roman yakışıklı erkeklerle buluşuyor. Buna ek olarak, arkadaşlar içtenlikle birbirlerinden nefret eder ve gösterme fırsatı kaçırmayın. İlk bakışta sıradan bir "Futbolcuların Şehri" oyuncuları yeteneklerini canlandırmayı başardılar.aktörler ve roller

Hikaye başka bir karakter olmaksızın eksik olurdu. Aksine, Jules en sevimli komşusu Grayson'u yaşamıyor. Yaş, boşanma ve yalnızlık - iki kahramanın ortak noktaları var, ancak Grayson'un genellikle gecede kaldıkları genç kızları özlemesine izin verilmiyor. En başından beri Jules ile Grayson arasındaki ilişki mahallenin ötesine geçmiyor ve daha sonra ana karakter diğer hissi fark etmeye başlıyor ve cazibe ve hatta tutkuya aşamalı olarak gelişiyor.

Courteney Cox

Pek çok olumlu duygu, izleyicilere "Predators Şehri" filmini vaat ediyor. Oyuncular ustalık kazanmaya çalıştı - gösteri ciddi temalar yüklenmedi ve çok kolay görünüyor.

Jules Cobb'un rolü, eşsiz Courtney'yi icra etti.Girişe ihtiyacı olan kola. Ancak Jennifer Aniston'tan farklı olarak Courtney, büyük ekranda sıkça görülen bir şey değildir. On yıl televizyon şovunun ardından Cox, "Scream", "All or Nothing", "Fairy Tales for the Night" projelerine katıldı ve popüler gösteride "Clinic" de misafir yıldızı olarak yer aldı.yırtıcı hayvanlar filmi şehirleri

Courteney Cox, eski eş David ile birlikteArquette, "The Predators Şehri" serisinin yapım ekibine katıldı ve aktörlerin efsanevi "Arkadaşlar" ın yıldızına mükemmel bir şirket olduklarını söyledi. 2019 yılında Courtney Cox Altın Küre Ödülü'ne aday gösterildi.

Krista Miller

Bazı izleyiciler arasındaki benzerlikler gördü.televizyonda "Clinic" ve "Predators Şehri" gösteriliyor. Oyuncular ve yönetmen Bill Lawrence sorunsuzca bir seriden diğerine taşındı. Örneğin, Krista Miller ve karakteri Ellie Torres umutsuzca zor ve alaycı Ürdün Sullivan'a benziyor.

Peder Crista sanatta kariyerine karşıydı, ancakkız aksine karar verdi. Miller oldukça erken bir tarihte Avrupa ve Japon dergilerinde bir model olarak çalışmaya başladı ve Los Angeles'a taşındıktan sonra aktif olarak televizyon ve sinema salonlarında yıldızlaşmaya başladı.

Aktris Bill Lawrence'la evli. Birlikte "Clinic" komedi dizisinde çalıştılar. Çiftin üç çocuğu var ve son iki gebelik şovun senaryosuna karıştı.

Bizi Phillips

Eğer evli bir Ellie gerginse çağrılabilir"Melek", o zaman rüzgarlı Laurie bir "şeytan" gibi davranıyor. Jules'u maceralara, hangout'lara ve genç yakışıklılarla çıkmaya teşvik ediyor. Laurie komik ve biraz aptalca, ciddi işleri yapamıyor ve karar verme yeteneğine sahip.yırtıcıların şehri arsa

Kariyer Bizi Phillips 1999'da bir rolle başladıFreaks and Geeks şovunda. Bir yıl sonra "Bad Girls" adlı filmde yer aldı. 2001'de Bizi, gençlik dizisi "Dawson's Cove" da Audrey Liddell rolünü kazandı.

Bizi Philipps'in en son eserlerinden biri,"Predators Şehri", oyuncuları davet edilen yıldızlarla birlikte çalıştı. Seyirciler Sheryl Crow, Jennifer Aniston, Zach Braff, Lisa Kudrow, Sam Lloyd ve Matthew Perry görmek mutluyduk.

Avcıların Şehri: aktörler ve arsa 2019

Avcıların Şehri: aktörler ve arsa 2019

Related news

 • Neden incir kullanıyor Incirlerin zararı ve faydası
 • Çiçek Kurabiye Tarifi Videosu
 • Kurumlar vergisi, vergi oranı: türleri ve büyüklüğü
 • Nesquik Toplar Tarifi
 • Elmalı Kurabiye Tarifi Elmalı Kurabiye Nasıl Yapılır

 • Avcıların Şehri: aktörler ve arsa

  Avcıların Şehri: aktörler ve arsa


  Avcıların Şehri: aktörler ve arsa

  Avcıların Şehri: aktörler ve arsa

  Avcıların Şehri: aktörler ve arsa

  Avcıların Şehri: aktörler ve arsa

  Avcıların Şehri: aktörler ve arsa

  Avcıların Şehri: aktörler ve arsa

  Avcıların Şehri: aktörler ve arsa

  Avcıların Şehri: aktörler ve arsa

  Avcıların Şehri: aktörler ve arsa

  Avcıların Şehri: aktörler ve arsa

  Avcıların Şehri: aktörler ve arsa