Audi Q9 - geleceğin crossoveru 2019

Audi Q9 - geleceğin crossoveru 2019
12.05.2019

Audi Q9 - geleceğin crossoveru 5

Audi Q9 - geleceğin crossover'u

Yakın bir tarihte Alman medyası taşıyordubilgi yakın bir gelecekte ünlü firma Audi, lüks otomobillerin diğer modelden farklı tamamen yeni üretmeyi planlıyor. Şimdilik, büyük olasılıkla bu yeni otomobilin büyük bir SUV olacağı biliniyor. Ayrıca, Almanlar, yeni fikirlerinin BMW X6 için iyi bir rekabet yaratacağını söylüyor. Ancak şirket henüz yeniliklerinin kesin adını açıklamadı, çoğu insan Audi Q9'un adı olacağına inanıyor ancak aksini düşünenler var.

Çoğunluğun savunucuları, görüşlerini savunuyorlarBu aracın maliyetinin önemli bir rol oynayacağı varsayımına göre, varsayımlara göre, zaten yayınlanan Q7 fiyatını aşacak. Görünüm, şirketin gelenekleri nedeniyle oluştu, çünkü Daha yüksek maliyetli modellerin sayısı daha fazladır. Profesyonel görüş bu şekilde tutarlıdır ve uzmanlar ismin Audi Q8 veya Audi Q9 olacağını garanti eder.

Audi Q9

Bu SUV temelini tamamen aynı olacak,Volkswagen Touareg gibi ve Porsche Cayenne'ye çok benzer. Ayrıca yenilik Volkswagen'den çok Porsche'ye çok benzeyecek. Yeni otomobil pazarı hakkında çok fazla bilgiye rağmen, şirket Audi Q9'un belirli tarihini gizli tuttu.

Uzmanlar bunun daha önce olmayacağını öne sürüyorlar2014. Şirketin temsilcileri zaten 2014 yılında daha salım hangi edecek şekilde, daha önce daha önce bilinen ayrıca, hayranlarını entrika olacak yeni araçlar belirli sayıda, planlıyoruz emin olarak bu markanın Araba severler özellikle üzgün olmamak tavsiye etti. Audi'nin gerçek uzmanları için büyük kapılarla aynı büyüklükteki yeni bir otomobilin mümkün olan en kısa sürede monte edileceği bildirildi. Büyük ihtimalle, bu türün adı Audi Q9 olacaktır.

Q9 Audi

Tasarımı bir bükülme ile veya daha doğrusu eğimli olacakAracı rakibinden ayıran çatı, ancak yine de benzerlik silahlı gözle değil görülebilir. Arabayı selefi Q7 ile karşılaştırırsak, Audi Q9 ağırlık kazandı ve belirgin bir şekilde daha uzun ve daha uzun oldu. Gazetecilerin verdiği resimlere bakarsak, şirketin planladığı gibi, modelin serbest bırakılmasını sabırsızlıkla bekleyen sadık müşterilerinin kalbinde haklı bir yer kazanmak oldukça zalim bir makine olacak.

Uzmanlara göre, coupe7 kişilik tasarlanmıştır ve üçüncü koltuk sırası böyle iklimsel bloğu, özel monitör ses ve video sistemi ve araç içinde mükemmel bir konfor etkileyen diğer özelliklerin bir ev sahibi olarak bireysel özellikleri ile rahat olacak.

Daha spesifik olarak spesifik olarak konuşursakBu modelin teknik özellikleri, süspansiyonun Volkswagen Touareg'e benzer olmasına rağmen, ayar daha sert olacak ve burada Porsche Cayenne'ye benzer. Bu, Audi Q9'un benzersiz saldırganlığına katkıda bulunarak, onu gerçekten ilgi çekici bir keşif haline getirecektir.

 Audi Q9

Otomobilin motoru 4.0 litre olacakV şekilli türbin. Bu seçenek bilinen tüm S6'dan alınmıştır. Aynı zamanda Q9'un melez versiyonu hakkında da söylendi. Audi, bu versiyonun muhtemelen çevreye özen gösterilerek oluşturulacağını tahmin ediyor. Ayrıca, şirketin çalışanları, yüklü bir RS versiyonunun serbest bırakılabileceğini inkar etmemektedir.

Audi Q9 - geleceğin crossoveru 2019

Audi Q9 - geleceğin crossoveru 2019

Related news

 • Bir hosteldeki hamamböceği hızlı ve sonsuza kadar nasıl atabilirim
 • UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki tarihi ve doğal güzellikler
 • Filmdeki yumruklar gerçek
 • Yara tedavisi
 • Çilekli jöle lezzetli, kolay ve sağlıklı bir tatlıdır

 • Audi Q9 - geleceğin crossoveru 39

  Audi Q9 - geleceğin crossoveru


  Audi Q9 - geleceğin crossoveru 95

  Audi Q9 - geleceğin crossoveru 96

  Audi Q9 - geleceğin crossoveru 9

  Audi Q9 - geleceğin crossoveru 78

  Audi Q9 - geleceğin crossoveru 31

  Audi Q9 - geleceğin crossoveru 29

  Audi Q9 - geleceğin crossoveru 46

  Audi Q9 - geleceğin crossoveru 60

  Audi Q9 - geleceğin crossoveru 20

  Audi Q9 - geleceğin crossoveru 38

  Audi Q9 - geleceğin crossoveru 28

  Audi Q9 - geleceğin crossoveru 53

  Audi Q9 - geleceğin crossoveru 39