Atakan Yılmaz Kimdir Kaç Yaşında (Tek Yürek Oğuzhan Kimdir) 2019

Atakan Yılmaz Kimdir Kaç Yaşında (Tek Yürek Oğuzhan Kimdir) 2019

Atakan Yılmaz Kimdir Kaç Yaşında (Tek Yürek Oğuzhan Kimdir) 60 23.01.2019, 19:45

Atakan Yılmaz Kimdir? Kaç Yaşında? (Tek Yürek Oğuzhan Kimdir?)

Atakan Yılmaz ünlü olacağı diziyi buldu. Trt 1 ekranlarını 2019 ocak ayında ekranlara getireceği ve büyük ümitler beslediği yeni dizisi Tek Yürek’te Oğuzhan karakterine hayat verecek Atakan Yılmaz adeta turnayı gözünden vurdu. Tek Yürek dizisinin yönetmenliğini ise Mehmet Ada Öztekin  Atakan Yılmaz’ı deneme çekimlerin çok beğendi ve Atakan Yılmaz’ın geleceğin önemli başrol oyuncularından  biri olacağını düşünüyor. Peki kimdir bu Atakan Yılmaz?

Atakan Yılmaz Kimdir?

Atakan Yılmaz oyunculuğa yönelmeden önce hayatın her alanında deneyim yaşamaya çalışmış ve satış-pazarlama, garsonluk, kasiyerlik gibi alanlarda çalışmış en son tiyatronun kendi yeteneğine uygun olduğunu görmüştür. Atakan Yılmaz oldukça kültürlü, girişken, iletişim kurmakta güçlük çekmeyen ve güler yüzlü bir insandır. Atakan Yılmaz İzmir Atatürk Lisesi mezunudur. 2014 yılında İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümü mezunudur. Çok iyi derece de İngilizce bilmektedir.

Atakan Yılmaz İyi oyun dizisinde Hilti karakterine hayat vermiş ve ilk profesyonel kemera önü oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Atakan Yılmaz Kör Nokta, Sarı Işık, Parmak Ucu ve Çare isimli kısa filmlerde oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Atakan Yılmaz tiyatroda ise Sığınamayanlar, Ayı, Mutlu Son, Ay Işığında Şamata ve benzeri bir çok farklı oyunda yer almıştır. Atakan Yılmaz Umut Veren Genç Erkek Oyuncu ödülünü oynadığı Angina Pektoris isimli tiyatro oyununda gösterdiği performans ile kazanmıştır. 

Atakan Yılmaz Kaç Yaşında?

Atakan Yılmaz 1995 doğumludur ve 20014 yılında liseden mezun olmuştur. Atakan Yılmaz şuanda 24 yaşının içindedir.

Tek Yürek Oğuzhan Kimdir?

Oğzuhan; Yiğit, Akif, Mazlum Yusuf, Umut ve kendisinden oluşan Zeytinburnu belediyesi Buz Hokeyi takımında yer alan bir sporcudur. Aslında belediyenin bu sosyal sorumluluk projesi olması Oğuzhan’ın sporcu falan olacağı yoktur; ancak Mahir hoca ile karşılaşması sonrası Oğuzhan’ın hayatı değişmiştir. Mahir hoca sadece onlara buz hokeyi oynamayı değil yaşamayı da öğretmiştir.

Oğuzhan yakışıklı olduğu kadar komik ve esprili de bir gençtir. Kızların istediği tüm özellikleri de üzerinde taşıyan Oğuzhan’ın başı kızlarla derttedir. Oğuzhan sonradan kendisini spora vererek bir çok kötü huyundan da vaz geçmek zorunda kalacak. Oğuzhan Umut ve Yusuf’un yakın arkadaşıdır.

Atakan Yılmaz Kimdir Kaç Yaşında (Tek Yürek Oğuzhan Kimdir) 2019

Atakan Yılmaz Kimdir Kaç Yaşında (Tek Yürek Oğuzhan Kimdir) 2019

Related news

 • PJSC Taganrog Metalurji Tesisi: tarih, üretim, ürünler
 • Ateş Volkanı
 • Favori Örgü Ev Botu Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

 • Atakan Yılmaz Kimdir Kaç Yaşında (Tek Yürek Oğuzhan Kimdir) 45

  Atakan Yılmaz Kimdir Kaç Yaşında (Tek Yürek Oğuzhan Kimdir)


  Atakan Yılmaz Kimdir Kaç Yaşında (Tek Yürek Oğuzhan Kimdir) 83

  Atakan Yılmaz Kimdir Kaç Yaşında (Tek Yürek Oğuzhan Kimdir) 99

  Atakan Yılmaz Kimdir Kaç Yaşında (Tek Yürek Oğuzhan Kimdir) 88

  Atakan Yılmaz Kimdir Kaç Yaşında (Tek Yürek Oğuzhan Kimdir) 31

  Atakan Yılmaz Kimdir Kaç Yaşında (Tek Yürek Oğuzhan Kimdir) 83

  Atakan Yılmaz Kimdir Kaç Yaşında (Tek Yürek Oğuzhan Kimdir) 41

  Atakan Yılmaz Kimdir Kaç Yaşında (Tek Yürek Oğuzhan Kimdir) 94