Çatışma Klanları: th5in farklı amaçlar için düzenlenmesi 2019

Çatışma Klanları: th5in farklı amaçlar için düzenlenmesi 2019
23.08.2019

Çatışma Klanları: th5in farklı amaçlar için düzenlenmesi 82

Çatışma Klanları: th5'in farklı amaçlar için düzenlenmesi

Her oyuncunun en azından ÇatışmaKlanlar, çünkü oldukça etkileyici bir pazarlama kampanyası geçirdi. Bununla birlikte, gerçekte oyunun gücünüzle denemek için buna değer olduğu ve belki orada biraz daha zaman harcayacağı gerçeğine dikkat etmeye değer. Oyunun özü, hedefinizin kontrol noktasını korumak ya da kontrol noktasını yakalamak için olabilecek çeşitli düzeylerde geçmektir. Bu, önceden hazırlanmış orduların yanı sıra savunma ve saldıran yapıların kullanımı ile yapılır. Bir savunma oyuncusu olarak oynuyorsanız, o zaman sizin için en önemli anlardan biri uyum olacaktır. Her harita için, düzenleme açıklamak zordur. Dolayısıyla, bu makale Çatışmalar Klanları ile ilgili en ilgili konulardan birini ortaya çıkaracak - th5'in düzenlenmesi. Bu seviye, savunmacılar için en zor olanlardan biridir, bu nedenle sizin için mevcut olan tüm fırsatları kullanmanız gerekir.

Düzenlemenin önemi

klan çatışması th5 karışımı

Klanlar Çatışması oyununda, th5 -yüzlerce oyuncu beynini rafa kaldırdı. Gerçek şu ki, bu seviyede, daha düşük bir seviyedeki bir saldırgan size bir sürü sorun yaşatabilir. Anlaşmayı yanlış anlarsan, tamamen imha edilebilirsin. Peki düzenleme nedir? Sana ne veriyor? Nasıl biçimlendirilir? Düzenleme, denetim noktanızın çevresindeki çeşitli yapıların ve savunma yapılarının konumudur. Seviyeye başlamadan önce yapmanız gereken şey budur. Çünkü o zaman hizalamayı değiştiremezsiniz. Klanlar Çatışması'nda belirli sonuçlar elde etmek için takip edebileceğiniz farklı türler vardır. Th5'in düzenlemesi çoğu zaman üç türden oluşur: koruyucu, kaynakların tasarrufuna vurgu yapılması ve ayrıca klan savaşları için tasarlanması.

Koruyucu versiyon

klan çatışması

Clash of Clans'da, önce ilk öncesavunma olabilir. Bu durumda, düşmanı daha savunmasız bir yer bulamayacak ve içine nüfuz edebilecek şekilde bir kare şeklinde gerçekleştirmek çok önemlidir. Eğer tüm tarafların eşit zor olacak size yakın olsun ki kare şeklinde bir yerleşimi varsa - nötr binalar çok sayıda büyük ölçüde rakibin yavaşlatır ve savunmaları ciddi hasar edebilmek ve o bulmadan askerlerine yukarı kıracak senin noktanız Koruyucu yapıları takarken kibirlenmeyin, çünkü sizin için yararlıdır - okçu ve mages, tabanca ve harçlara ihtiyacınız olacaktır. Önemli olan onları doğru yerleştirmek, böylece halen üssünüze giden tüm düşman kuvvetlerini yok ettikleri. Benzer bir düzenleme her zaman ilk modda banal hatalar olmadığından emin olmaya değer. Clash of Clans'da, üsler tek oyunculu modda bile acımasız saldırılara maruz kalabilirler - çok oyunculu oyunda her şey daha da zor olabilir.

Kaynak Tasarrufu

klan çatışması oyunu

Bu tür düzenleme çok benzerBirincisi, ama burada kasıtlı olarak, muhalifleri tuzağa düşürecek küçük bir yaklaşım bırakmanız gerekiyor. Tarafların geri kalanı, minimum düzeyde güçlendirilmelidir ve bu, iyi koruma sağlamanın tek yaklaşımıdır. Aksi halde, kaynaklardan tasarruf etmek için konsantre olmanız gerekir; bu, Klanlar Çatışması'nda böyle bir yerleştirme ile üsler kristaller ve diğer malzemeler kadar önemli değildir.

Klan savaşları

En önemli rejimlerden biri, bu yüzdenDüzenlemeye daha fazla önem verilmelidir. Klanlar Çatışması büyük ölçüde klan savaşları etrafında şekillenmiştir, böylelikle bu tür savaşlar en önemlisidir. Burada, bu seviyede belirleyici bir rol oynayabilecekleri ve düzenleme hazırlığında yaratıcılık gösterebildikleri için, okçu ve sihirbaz sayısını arttırmanız gerekecek. Bu, dünya popülaritesini kazanan Klanlar Çatışmasının tüm oyunudur.

Çatışma Klanları: th5in farklı amaçlar için düzenlenmesi 2019

Çatışma Klanları: th5in farklı amaçlar için düzenlenmesi 2019

Related news

 • Gazprom, Türk Akımının finansmanı için 125 milyar rublelik kaynak aktardı
 • Alacalı Actinidium Colomix: Dikim ve Bakım
 • Susam ithalatında gümrük vergisi sıfırlandı
 • Nişanlık İçin Kırmızı Renk En İddialısı
 • E-Devlette soyağacı sorgulama dönemi başladı, yoğun talep sistemi kilitledi

 • Çatışma Klanları: th5in farklı amaçlar için düzenlenmesi 46

  Çatışma Klanları: th5in farklı amaçlar için düzenlenmesi


  Çatışma Klanları: th5in farklı amaçlar için düzenlenmesi 1

  Çatışma Klanları: th5in farklı amaçlar için düzenlenmesi 34

  Çatışma Klanları: th5in farklı amaçlar için düzenlenmesi 71

  Çatışma Klanları: th5in farklı amaçlar için düzenlenmesi 89

  Çatışma Klanları: th5in farklı amaçlar için düzenlenmesi 46

  Çatışma Klanları: th5in farklı amaçlar için düzenlenmesi 55

  Çatışma Klanları: th5in farklı amaçlar için düzenlenmesi 42

  Çatışma Klanları: th5in farklı amaçlar için düzenlenmesi 19

  Çatışma Klanları: th5in farklı amaçlar için düzenlenmesi 57

  Çatışma Klanları: th5in farklı amaçlar için düzenlenmesi 38

  Çatışma Klanları: th5in farklı amaçlar için düzenlenmesi 98

  Çatışma Klanları: th5in farklı amaçlar için düzenlenmesi 83

  Çatışma Klanları: th5in farklı amaçlar için düzenlenmesi 45

  Çatışma Klanları: th5in farklı amaçlar için düzenlenmesi 97

  Çatışma Klanları: th5in farklı amaçlar için düzenlenmesi 84