At kulübü Izmaylovo, binicilik okulu: adres, yorumlar 2019

At kulübü Izmaylovo, binicilik okulu: adres, yorumlar 2019

At kulübü Izmaylovo, binicilik okulu: adres, yorumlar 1 08.02.2019, 06:03

At kulübü "Izmaylovo", binicilik okulu: adres, yorumlar

Atlar, mucize hayvanlardırinsanlar için Hayvan dünyasının daha sadık temsilcisi ve bulamıyor. Bir köpeğin bir erkek arkadaşı olduğu söylenir, ama bir at en iyi arkadaş olabilir. Bunlar görkemli ve aynı zamanda zarif hayvanlar. Ruhta güçlü olmalarına rağmen, nazik bir ruhu vardır.

Içinde kalmak için sadece birkaç dakika yeterlidirBu dev varlığı enerji ve gücü bir destek hissetmek. Sonuçta, onlar bizimle olan her şeyi paylaşmak duygu - İnsanları. endorphinin - Bilimsel olarak insan vücudunda hayvanla iletişim bir hormon mutluluk üretir gerçeğini kanıtlamış.

binicilik kulübü "Izmaylovo"

En iyi hobi

Herkes favori bir eğlenceye sahip olmalıboş zamanlarını ayırır. Yani, binicilik en iyi eğlencedir. Gerçek şu ki, bu etkinlik sadece hayvan dünyasıyla iletişim kurmakla kalmayıp, aynı zamanda doğa ile yeniden birleşme de içermektedir. At sırtında ya da hızlı bir atlayışta yavaş bir yolculuğa çıkmak, hem fiziksel hem de duygusal sorunlardan kurtulmak ve kendinizi sıralamak için kendinizi zorlaştırmanıza yardımcı olur.

Böyle bir kale altında hissettiğiniz zamanAt, sonra tüm problemler arka plana gider. Bu hayvan sevgisini, insanlara gösterdiği şeyi vermek istiyorum. Atlar için iyi arkadaşı ol ve şimdi bundan memnun - değil kolay bir iş, ama hayvan etkisini hissedecek olursa, cevap emin olun. Bir adam ve arkadaşı olarak - binicilik türetilen keyfi ikiye ayrılabilir.

binicilik kulübü "Izmailovo"

Binicilik kulübü "Izmaylovo" kendi başına sunuyorboş zaman aktiviteleri için hizmetler. Böyle bir kurumda, atlı sporun sıradan hayranları ve profesyoneller için bir yer var. Hem çocuklar hem de yetişkinler için sınıflar düzenlenir.

Sürüş kullanımı nedir?

Binicilik sporu sadece bir hobi değil, genel sağlığın iyileştirilmesine yardımcı olan faydalı bir aktivitedir. Bu fiziksel ve duygusal ile ilgili. At BinmeSolunum sistemi ile sorunun üstesinden gelmeye yardımcı olur. Hayvan ile uyum içinde hareket ettiğinizde, nefesinizi normalleştirin. Sonuçta, atı duymaya başlar ve böyle nefes alırsınız.

Kardiyovasküler hastalıklar yaşayanlarHastalıklar, aynı zamanda durumlarını da iyileştirir, çünkü böyle bir ders, stresi hafifletir ve güçlü bir acele eder. Kalp kesintisiz olarak sorunsuz çalışır. Vücudun kaslarının genel durumunu iyileştirir, çünkü sürekli gerilirler. Metabolizma normalize edilir, bunun sonucu olarak vücut ağırlığı azalır.

binme

Duygusal duruma gelince, ohayvanda bir bakışta geliştirir. Stres ve depresyondan kurtulmak sadece birkaç dakika. Ruh hali değişime anında devam eder ve bunu bütün gün ve hatta daha fazlasını tutar.

Binicilik Kulübü "Izmailovo"

Uzun bir süre için atlı kulüpten memnuniyi koordine edilmiş çalışma ile ziyaretçiler. Ve Sovyetler Birliği'nin Mareşali Semyon Budyonny'nin isteği üzerine uzak 1935'te kuruldu. Baş ve baş antrenörü, uzun bir süredir atlı sporla uğraşan ve gelişiminin temelini atmış olan Mihail İvanov'du. Binicilik Kulübü Izmailovo, Ivanov'un varlığı nedeniyle. Bu kurum güvenli bir şekilde kültürel bir anıt olarak kabul edilebilir.

O uzak zamanlarda olduğu gibi, bugünKulübe ziyaretçi yok. Birçok insan doğa ile mükemmel bir şirkette zaman geçirmek ister, çünkü kulüp Moskova'nın merkezinde parkta yer alır. Ayrıca, insanın huzurunda sevinen sevgi dolu hayvanlarla iletişim kurma arzusu.

Binicilik kulübü ziyaretçilerine hangi hizmetleri sunuyor?

At kulübü "Izmaylovo" bir yertüm aileler için boş zaman etkinlikleri. Haklı olarak, binicilik eğitimi için ana mekânın verildiği bir çocuk kurumudur. Spor kompleksinin sunduğu hizmetler arasında şunlar bulunmaktadır:

 • grup sürme dersleri;
 • bireysel dersler;
 • hippoterapi;
 • atların katılımıyla çeşitli kutlamaların organizasyonu;
 • rahat bir dinlenme için cafe-bar "White Horse".

İsteyenler için, tüm sürme bilgeliğini akıllıca açıklayan profesyonel bir eğitmenin hizmetleri verilir. At kulübü "Izmailovo"Güvenlik ve rahat dinlenme hakkında umurunda. Küçük çocuklar için midilli için binicilik dersleri düzenlenir. Çeşitli yarışmalara ve yarışmalara katılma fırsatı var. Parkın sokaklarına sürekli olarak ziyaretler yapıldı.

At kulübü "Izmaylovo": hizmet fiyatları

Eğitimin maliyeti hizmetin türüne bağlıdır. Eğer yetişkinler için dersler hakkında konuşursak, o zaman dersin saat başı fiyatı 2000 ruble. Çocuklar için, sırasıyla, yarım saatlik bir saatte 1000 ruble veya saatte 1800 ruble sürme. Abonelik satın alırsanız önemli ölçüde tasarruf edebilirsiniz.

binicilik kulübü "Izmaylovo" fiyatları

Bu hobi pahalı olmamasına rağmeneğlenceler, ancak fiyatları ve sonuçları karşılaştırırsanız, sağlığın paradan daha değerli olduğunu ortaya çıkarır. At kulübü "Izmaylovo" uygun fiyata yüksek kaliteli hizmet sunuyor.

Sürüş severler ne diyor?

Bir ata binmek için harcanan zaman eşsizdirbaşka dinlenmeyle. Sonuçta, pasif olarak harcanan zaman her zaman beklenen zevki getirmez ve aktif istirahat neşe ve enerji verir. Kendi deneyimine ikna olmak için, klüp ziyareti şahsen gereklidir ve şu adreste yer alır: Moskova, Karayolu Meraklıları, 31-d.

Büyük talep var ve iyibinicilik kulübü Izmailovo'nun şöhreti. Düzenli müşterilerden alınan geri bildirimler, eğitimden memnun olduğu ve kulüpleri düzenli olarak ziyaret ettiği için olumludur. Ebeveynler çocuklarına kalifiye antrenörlerin gözetiminde cesurca yardım ederler. Kulüpte çocuklar üç yaşından itibaren meşgul oluyorlar.

binicilik kulübü "Izmaylovo" yorumlar

Bu ruhların çoğu, midillilerinde çatlamaz ve hazırdır.tüm zamanlarını kulübe harca. Bu hobi, uzun bir süre televizyonun arkasında ya da internette oturmaktan çok daha iyi. Kulübün atlara bakması için bir hizmet var. Ev sahibinin evcil hayvanı için kalıcı bir ev bulma arzusu varsa, gözaltı koşulları doğrudan kurumun çalışanlarıyla görüşülebilir.

Binmek en iyisidireğlence, böyle bir hobiden olduğu için bir kişi daha mutlu olur. Atlar, yaşamın zorluklarıyla başa çıkmanıza yardımcı olur ve bu yüzden en iyi arkadaşlarınız olur.

At kulübü Izmaylovo, binicilik okulu: adres, yorumlar 2019

At kulübü Izmaylovo, binicilik okulu: adres, yorumlar 2019

Related news

 • Adriano: Başakşehirin kaybetmesiyle birlikte bu maç önemli bir hal aldı
 • DÜĞME ŞEKLİNDEKİ RENKLİ ŞİRİN KURABİYE TARİFİ RESİMLİ ANLATIMLI
 • Parlak Saçlar İçin Ünlülerden Tavsiyeler
 • Astım Hastaları Nasıl Beslenir
 • Et suyu çorbası nasıl yapılır

 • At kulübü Izmaylovo, binicilik okulu: adres, yorumlar 38

  At kulübü Izmaylovo, binicilik okulu: adres, yorumlar


  At kulübü Izmaylovo, binicilik okulu: adres, yorumlar 16

  At kulübü Izmaylovo, binicilik okulu: adres, yorumlar 52

  At kulübü Izmaylovo, binicilik okulu: adres, yorumlar 20

  At kulübü Izmaylovo, binicilik okulu: adres, yorumlar 14

  At kulübü Izmaylovo, binicilik okulu: adres, yorumlar 5

  At kulübü Izmaylovo, binicilik okulu: adres, yorumlar 46

  At kulübü Izmaylovo, binicilik okulu: adres, yorumlar 96

  At kulübü Izmaylovo, binicilik okulu: adres, yorumlar 19

  At kulübü Izmaylovo, binicilik okulu: adres, yorumlar 83

  At kulübü Izmaylovo, binicilik okulu: adres, yorumlar 46

  At kulübü Izmaylovo, binicilik okulu: adres, yorumlar 69

  At kulübü Izmaylovo, binicilik okulu: adres, yorumlar 12

  At kulübü Izmaylovo, binicilik okulu: adres, yorumlar 20