Asus ZenFone 4: özellikler, tanım, paketleme 2019

Asus ZenFone 4: özellikler, tanım, paketleme 2019 Asus ZenFone 4: özellikler, tanım, paketleme

Asus ZenFone 4: özellikler, tanım, paketleme

Bütçe smartphone Asus ZenFone 4 içindeözellikleri çok etkileyici değil. Çeşitli aygıtları kullanmanıza olanak sağlayan bu aygıtın çift çekirdekli işlemcisine yüklendi. Ancak, üreticiler ekrana kaydettiler. Ekran 4 inç olarak ayarlanmış ve çözünürlüğü 800 x 480 pikseldir.

telefon asus zenfone 4

Cihazda tam olarak 1 hafıza varGB ve yerleşik - sadece 8 GB. Modeldeki ana kamera 5 megapiksel için sağlanmıştır. Ayrıca üreticilerin aküye kaydettikleri de not edilmelidir. 1600 mAh kapasiteli olarak kurulmuştur. Bu her zaman yeterli değildir, ancak pil hızla şarj edilir. Telefon Asus ZenFone 4 (fiyat pazarı) yaklaşık 7500 ruble.

"Demir"

Telefonda iyi yönetim için sağlanmıştırEkranın altına kurulan seçici sekmesi. Doğrudan işlemci, dönüştürücünün altında bulunur. Sistemin performansı modülatör tarafından büyük ölçüde etkilenmiştir. İşlemcinin yanında bulunur. Uzmanların görüşüne inanıyorsanız, iletkenlik parametresi ortalama bir seviyededir.

asus zenfone 4 özellikleri

Telefondaki tristör ünitesi sadeceÜç kanal, bu yüzden Asus ZenFone 4 performansı etkileyici değil. Akıllı telefondaki kişiler özel bir astarla yapılır. Bu nedenle, sistemdeki arızalar nadirdir. Kompakt filtreler koruma olarak kullanılır.

İletişim araçları

Çoğu tüketicinin fikrini düşünüyorsanız, o zamanAsus ZenFone 4 A400CG akıllı telefona bağlantı ile hepsi de iyi. Ayrıca, yüksek hızlı İnternet'ten bahsetmek önemlidir. Kullanıcı tarayıcıları farklı ayarlayabilir. Gerekirse, ihtiyaçlarına uygun şekilde özelleştirilebilirler. Sonuç olarak, sekmeleri ana panele taşıyabilirsiniz.

asus zenfone 4 a400cg

Cihazdan gelen standart mesajlar basitçe gönderilir. Ayrıca, telefonun SMS ayarları için oldukça fazla araç olduğu unutulmamalıdır. Akıllı telefona özel ilgi bluetooth gibi ekipmanları hak ediyor. Yüksek hızda yardımı ile farklı boyutlarda nesneler gönderebilirsiniz.

kamera

Asus ZenFone 4 telefonun bir işlevi varduyarlılık. Bu durumda parlaklık seçilebilir. Maksimum video kaydı uzunluğu 20 dakikadır. Modelin kontrastı kamera menüsü ile kontrol edilir. Akıllı telefondaki zum dört katlıdır. İstenirse, bantları düzeltme seçeneği seçilebilir. Ayarlarda doygunluk seviyeleri ile düzenlenir.

Videoya geçmek için yapmanız gerekenlerPaneldeki simgeyi tıklayın. Cihazdaki gösterimler farklıdır. Kullanıcı fotoğrafı bağımsız kaydetme yerini seçebilir. Ayrıca diğer modellerden bu akıllı telefon, gece çekim özel mod farklıdır. Cihazda bir flaş da mevcuttur.

Kamera hakkında yorumlar

Kamera akıllı telefon Asus ZenFone 4 içinkural olarak, olumlu alır. Ancak, bu modelden memnun olmayan tüketiciler var. Her şeyden önce, onlar yavaş dosya tasarrufu nedeniyle cihaz hakkında olumsuz konuşurlar. Bazen kamera uzun süre açabilir.

asus zenfone 4 yorumlar

Eğer erdemlerden bahsedersek, o zaman dikkatbir mikrofonu hak ediyor. Kullanıcılara göre ses her zaman mükemmel şekilde yazılır. Yüz algılama fonksiyonu için Asus ZenFone 4 incelemeleri hak ediyor. Ayrıca fotoğrafın doygunluğunu ortaya çıkarmak için bir fırsat var. Çözünürlük kamera ayarları ile ayarlanır.

Paket İçeriği

Şarj cihazına ek olarak, telefonaüretici küçük bir USB kablosu takıyor. Set içindeki talimatlar da sağlanmıştır. Ne yazık ki, kullanıcı cep telefonu için kendi kendine dava almak zorunda kalacak. Mağazada belirtilen model için seçin kolay olacak.

Genel ayarlar

Özelleştirme araçlarını görüntülemek içinAsus ZenFone 4 A400CG telefonun ana menüsüne gitmelisiniz. Bir aramayı seçmek için melodiler çok çeşitli olabilir. Ekranın dokunma sesleri ayrı ayrı ayarlanır. İsterseniz, titreşim işlevini ayarlayabilirsiniz. Yeni bir numara kaydetmek için rehber sekmesine gidin.

Sayılarla ilgili bilgiler kendiniz yapılabilir.çeşitliliği. Senkronizasyon parametreleri koruma sekmesinden ayarlanır. Cihazdaki veri döngüsü seçilemez. Cihazın güvenlik ayarlarını görebilirsiniz. Çağrı engelleme ana menüden etkinleştirilmiştir.

uygulamaların

Normal çalışma için gerekli tüm cihazlarBu cihazdaki uygulamalar sağlanmıştır. Anti-virüs sistemi Doctor Web kuruldu. Gerekirse test editörünü kullanabilirsiniz. Sistem komutlarını görüntülemek için "Astro" programını çalıştırmanız gerekir. Belirtilen dosya yöneticisi, cihazın performansını önemli ölçüde artırabilir.

asus zenfone 4 fiyat

Özel bir ilgi programı hak ediyor "OyuncuPro. "Çeşitli müzik dinlemenize veya bir radyo istasyonuna geçmenize izin veriyor. Yardımcı programları bulmak için" Adapter Checker "adlı özel bir uygulama var. Program listesinde kullanıcı" Wedge Wizard "ı görebiliyor. Bu uygulama gereksiz dosyaları silmek için oluşturuldu. Bu işlev bir tarama işlevi sağlar.

organizatör

Belirtilen telefondaki ajanda işlevlerisınırlıdır. Hesap makinesi en yaygın olarak kurulur ve kullanımda basittir. Saat genel ayarlarla belirlenir ve dünya saati fonksiyonu sağlanır. Kronometrenin yanı sıra programların genel listesinde bir zamanlayıcı var. Takvim özel ilgiyi hak ediyor. Bununla birlikte, kullanıcı belirli tarihler için notları kaydedebilir.

sokma

Firmware ihtiyaçlarında Asus ZenFone 4 akıllı telefonson derece nadirdir. Ancak, verimlilikteki düşüş vakaları göz ardı edilmemelidir. Bazı insanlar bazen kendi ayarlarını kaybetmeye başlar. Ayrıca, akıllı telefon uygulamaları ile zayıf çalışabilir. Tüm bunlar belirli sistem dosyalarına verilen zararı gösterir. Asus ZenFone 4 özelliklerini arttırmak için telefonu açmanız gerekiyor. Bu uzmanları içermeden yapılabilir. Bu sitede "Rum Yöneticisi" adlı özel bir program yardımcı olacaktır.

telefon asus zenfone 4

Ayarlarına göre, oldukça basit, yaniFirmware başlatma işlemi çok kolay olacaktır. Her şeyden önce, Asus ZenFone 4 akıllı telefon kişisel bilgisayara bağlı ve daha sonra "Rom Menger" piyasaya sürüldü. Daha sonra kullanıcının çek sekmesini seçmesi gerekecektir. Ekipmanı test etmek için tasarlanmıştır.

Akıllı telefon kontrol edildikten sonra aktif düğme olacakbaşlatın. Tıklandıktan sonra işlem başlayacaktır. Ürün yazılımının sonunda Asus ZenFone 4 performansı önemli ölçüde artmalıdır. İşlevleri doğrulamak için, cihazın ayarlarını gözden geçirmeniz ve çeşitli uygulamaları çalıştırmanız gerekir.

Özetlemek

Yukarıdakilerin hepsi göz önüne alındığında, dikkat edilmelidir kiBu akıllı telefon sınıfında talep olarak kabul edilir ve hiçbir şey için değil. Her şeyden önce, görünüşünde iyidir. Kameralı telefon kötü değil. Yukarıdakilerin tümüne ek olarak, gelişmiş cihaz ayarlarını ve uygun bir menüyü ekleyin.

Asus ZenFone 4: özellikler, tanım, paketleme 2019

Asus ZenFone 4: özellikler, tanım, paketleme 2019

Related news

 • SONBAHARDA ÇOCUK BESLENMESİ NASIL OLMALIDIR
 • Güzel çiçeklerin isimlerini öğrenin - onlar daha az güzel ve gizemli değiller
 • Elektrik Çarpması Durumunda Yapılması Gerekenler
 • Kayık şişme, çerçeve, iskelet-şişme - ayırt edici özellikleri
 • 6 Malzeme ile Hazırlanabilecek Leziz Yemek Tarifleri

 • Asus ZenFone 4: özellikler, tanım, paketleme

  Asus ZenFone 4: özellikler, tanım, paketleme


  Asus ZenFone 4: özellikler, tanım, paketleme

  Asus ZenFone 4: özellikler, tanım, paketleme

  Asus ZenFone 4: özellikler, tanım, paketleme

  Asus ZenFone 4: özellikler, tanım, paketleme

  Asus ZenFone 4: özellikler, tanım, paketleme

  Asus ZenFone 4: özellikler, tanım, paketleme

  Asus ZenFone 4: özellikler, tanım, paketleme

  Asus ZenFone 4: özellikler, tanım, paketleme

  Asus ZenFone 4: özellikler, tanım, paketleme

  Asus ZenFone 4: özellikler, tanım, paketleme