Antipruritik ve anti-inflamatuar ilaç Proctoside: kullanım talimatları 85 02.03.2019, 03:34

Antipruritik ve anti-inflamatuar ilaç "Proctoside": kullanım talimatları

prokedsedil kullanım talimatlarıKullanım için ilaç "Proctoside" talimatlarıAnorektal bölgenin hemoroid ve diğer çeşitli hastalıkların tedavisi için amaçlanan bir kombine ajan olarak temsil eder. Bu ilacın kullanımı karakteristik bir antipruritik ve anti-enflamatuar etkiye sahiptir ve ayrıca kılcal damarların artan kırılganlığını azaltmak için nispeten kısa bir süre sağlar. İlaveten, "Proctosedil" ilacı seröz sekresyonların miktarını azaltır, hemoroidlerin trombotik komplikasyonlarının gelişmesini engeller, anorektal bölgede kaşıntı ve spazmın hızlı ve daha uzun süre ortadan kaldırılmasını destekler. Aynı zamanda, bu kombine ilaç, ağrı reseptörlerinin bloke edilmesine ve PG ve diğer enflamasyon aracılarının oluşturulmasının inhibisyonuna dayanmaktadır.

ilaç elde edildiAntipruritik ilaç Proctosidil(kullanım talimatları her zaman dahil edilir) rektal fitiller şeklinde ve merhem şeklinde. Bu dozaj formlarının bileşiminde, ana aktif maddeler, kinkhokain hidroklorür, hidrokortizon ve ferrametin sülfat gibi maddelerdir.

Bu anti-inflamatuar kullanınilaç üreticisi ağırlıklı olarak akut hemoroit, proktit ve akut anal fissür tedavisi için tavsiye edilir. Anüs bölgesinde kaşıntı olması durumunda, kombine çare Proctosidil kullanmaya başlamak da faydalıdır. Merhem (değerlendirmeler bunu doğrular) ayrıca rektal fissürleri ortadan kaldırmak veya perianal egzama tedavisinde yardımcı olur.

Proctosedil merhem yorumlarBu uygulamanın özellikleri için gelinceDaha sonra antipruritik ilaç, örneğin, rektal fitiller mutlaka sabah ve yatmadan önce uygulanmalıdır. Ayrıca, her bir sandalyeden sonra kullanılması önerilir. Merhem "Proctosidil" kullanım talimatı, bir gün doğrudan birkaç kez ağrı ve kaşıntı lokalizasyonu bölgelerine bir parmak uygulamak için tavsiye ederiz. Bu durumda, ilacın daha derinden uygulanması için, bir tüpün içine dahil edilen özel bir aplikatör yerleştirilmesi tavsiye edilir.

Birleştirilmiş ürün kullanın"Proctosed" kullanım talimatları, hastanın kendi kompozisyonunda bulunan bileşenlerden herhangi birine karşı alerjik bir reaksiyona sahip olup olmadığını kategorik olarak yasaklar. Ayrıca, bu anti-enflamatuar ve antipruritik ilacı, anal bölgenin viral, fungal veya tüberküloz lezyonları için reçetelemeyin. Ayrıca, bu aracı bebekli kadınlar için kullanmayın. Küçük çocuklar ilacı "Proctoside" reçete etmek için tavsiye edilmez. Büyük bir özenle, bu anti-enflamatuar ilacı, kronik bir kalp yetmezliği veya hipertansiyon formuna sahip insanlara uygulamak gereklidir. Ve, en sonunda, imalatçı, ilacı, iltihabı hafifletmek için tasarlanmış bir hormon hidrokortizonu içerdiğinden, bu ilacı üst üste yedi günden fazla bir süre kullanma önerisinde bulunmaz.Related news

 • Ceyhun Bozkurt ve Sütçü İmam Üniversitesi
 • Ceviz suyu kürü ile fazla kilolarınızdan kurtulun
 • HTC Desire 326G İkili Sim. Genel Bakış ve Spesifikasyonlar
 • Dans matı: daha iyi, özellikleri ve çeşitleri olan yorumlar
 • Akümülatör pilleri parmağı - nasıl seçilir

 • Antipruritik ve anti-inflamatuar ilaç Proctoside: kullanım talimatları 24

  Antipruritik ve anti-inflamatuar ilaç Proctoside: kullanım talimatları


  Antipruritik ve anti-inflamatuar ilaç Proctoside: kullanım talimatları 11

  Antipruritik ve anti-inflamatuar ilaç Proctoside: kullanım talimatları 80

  Antipruritik ve anti-inflamatuar ilaç Proctoside: kullanım talimatları 6

  Antipruritik ve anti-inflamatuar ilaç Proctoside: kullanım talimatları 70

  Antipruritik ve anti-inflamatuar ilaç Proctoside: kullanım talimatları 17

  Antipruritik ve anti-inflamatuar ilaç Proctoside: kullanım talimatları 80

  Antipruritik ve anti-inflamatuar ilaç Proctoside: kullanım talimatları 35

  Antipruritik ve anti-inflamatuar ilaç Proctoside: kullanım talimatları 69

  Antipruritik ve anti-inflamatuar ilaç Proctoside: kullanım talimatları 51

  Antipruritik ve anti-inflamatuar ilaç Proctoside: kullanım talimatları 32

  Antipruritik ve anti-inflamatuar ilaç Proctoside: kullanım talimatları 95

  Antipruritik ve anti-inflamatuar ilaç Proctoside: kullanım talimatları 50

  Antipruritik ve anti-inflamatuar ilaç Proctoside: kullanım talimatları 42

  Antipruritik ve anti-inflamatuar ilaç Proctoside: kullanım talimatları 27