Antifungal şampuan: çeşitleri, üreticileri, fiyatları, eleştiriler 2019

Antifungal şampuan: çeşitleri, üreticileri, fiyatları, eleştiriler 2019

Antifungal şampuan: çeşitleri, üreticileri, fiyatları, eleştiriler 12 20.02.2019, 08:07

Antifungal şampuan: çeşitleri, üreticileri, fiyatları, eleştiriler

Herkes hayatında en az bir kez karşılaştımantar gibi böyle bir cilt hastalığı. Kaşıntı, kireçlenme ve cildin aşırı kuruluğu bu rahatsızlığın getirdiği sıkıntıların sadece bir parçasıdır. Ve eğer mikoz kafa derisine giderse, saç dökülmesini sona erdirebilir ve tamamlayabilir. Elbette, bunlar mantarın en çok ihmal edilen biçiminin sonuçlarıdır, ancak her durumda ilk bakışta göründüğünden daha mücadele etmek çok zordur. Çoğu zaman, yalnızca yüksek kaliteli antifungal şampuan, kafa derisinin mantarından kurtulmanıza yardımcı olabilir.

uygulama

Mantardan deterjan kullanma yöntemipratikte başınızı basit bir şampuanla yıkamaktan farklı değildir. Mükemmel bakım veren köpükler ve ana bakıcıdan daha kötüsü olmayan temizleme işlevini yerine getirir. Hafif masaj hareketleri, kepekten etkilenen kafa derisine antifungal şampuanlar uygulamalı ve kılların uzunluğu boyunca çok uçlara yayılmalıdır. Ürünü hemen yıkamayın. Tüm faydalı mikro elementlerin saç içine emilmesine izin verilmesi gerekir. Kural olarak, on dakika yeterlidir. Bundan sonra, papatya veya sıradan ılık su ile kolay bir şekilde infüzyonla yıkanabilir.

antifungal şampuan

Antifungal bir şampuan kullanmamalısınız.iki haftalık dönemde üç defadan az. Bununla birlikte, cilt parazit oluşumlardan çok fazla etkileniyorsa, dikkate değer iyileştirmeler görünene kadar iki veya üç günde bir kez uygulama sayısını artırmak mümkündür. Çoğu durumda, mantar şampuanı kullandıktan 14-20 gün sonra tamamen kaybolur. Fakat kendinizi daha fazla enfeksiyona karşı korumak için, çare en az iki hafta daha kullanılmalıdır.

Fungal hastalık türleri

saçkıran

Bugüne kadar çok kabul ediliryaygın ve aynı zamanda en derindeki kafa derisi hastalığı. Bu hastalık başın üzerinde kel lekelerin oluşması ve yoğun saç dökülmesi ile karakterizedir. Çoğunlukla, zambaka 3 ila 12 yaşlarındaki çocukları etkiler. Bu mantar hastalığının çok bulaşıcı olduğu unutulmamalıdır. Enfeksiyondan sonraki 7 günün sonunda hasta kafanın üst kısmında pullu lekeler ve güçlü kıllı kılları folliküllerin tabanında doğrudan gözlemlemeye başlar. Ayrıca etkilenen alanlarda mantarın ömrünün bir ürünü olan gri plakayı gözlemleyebilirsiniz.

microsporia

Bu tip mantar kafa hastalığıçok hızlı bir yayılım hızı vardır. Mikroskopi semptomları beyaz köpeğe çok benzemektedir: Kafa derisi üzerinde, gri bir çiçekle kaplı yuvarlak şekilli alanlar görünür. Aşırı kuruluk ve kırılgan saçlar da görülür.

şampuan antifungal fiyat

kabuklu saçkıran

Ciltte bu mantar hastalığı olan hastalardabaşların merkezinde saçları büyüdükçe sarımsı bir tonda kabuklar görülür. Bu rahatsızlığı tedavi etmek için zaman ayırmazsanız, oluşum çok artacak ve bu da sonuçta kellik oluşturacak. Favus muzdarip insanlar saçlarını sönük ve cansız hale getirir. Harici olarak, bu saç peruka benziyor.

sebore

Kafa derisi hastalığı, hangiSebasöz bez veya hormonal yetmezlik ihlali nedeniyle oluşur. Hastalık, artan yağ ve sağlıksız saç şeklindeki parlaklık şeklinde ifade edilir, cilt pullarının sayısız dekolmanı, kafa derisi üzerinde kompleks bir formda ülser ve sebase yaralar gelişebilir.

insanlar için antifungal şampuan

Popüler araçlar

Şu anda, her türlü mantarla kolayca başa çıkabilecek çok miktarda şampuan bulunmaktadır. Bu nedenle, her alıcı kendisi için uygun bir şey bulabilir.

 • "Nizoral"- Çok popüler bir antifungal şampuaninsanlar. Epitelyumun üst tabakasında çok uzun süre devam eden ve yararlı özelliklerini koruyan ketokonazol içerir. "Nizoral", soyulma ve kaşıntı gibi semptomları hızla ortadan kaldırır. Aynı zamanda, birçok çalışma, bu şampuanın insan sağlığına zarar vermediğini göstermiştir. Tüketicilerin hatırlatmaları, Nizoral'in mantar oluşumlarıyla mücadelede en yüksek etkinliğe sahip olduğunu oybirliğiyle kabul eder.

saç şampuanı, antifungal

 • "Ch'ing"kendini kanıtladıantifungal madde. Şampuan iki ana bileşenden oluşur: çinko perithion ve klimbazol. Soyma ve kaşıntı gibi semptomları gideren onlardır. Uygula "Cynovitis" bir aydan az olmamalıdır, ancak tüketicilerin% 80'i bu ilacın 10-14 gün sonra fungal semptomları azaltma eğilimi olduğunu belirtmektedir.
 • "Dermazol"- Bu araç, kural olarak,Pitriyazis ve seboreik dermatit tedavisi. Bu antifungal şampuan, üç ila beş gün boyunca günlük kullanılmalı, daha sonra uygulama sıklığını haftada bir kez artırmalıdır. Tüketicilerin dediği gibi, hastalık ilacı kullanmanın sadece bir buçuk ila iki ay sonra tamamen düzelir.
 • "Keto artı"Üzerinde görünen oldukça etkili bir araçtırnispeten yeni pazar. Bileşiminde bulunan çinko pirition, kafa derisinin güçlü bir şekilde soyulması ile mücadele eder. Ketokonazol, dermatit ve maya benzeri mantarlardan kurtulmaya yardımcı olur. Bu çare büyük artı, hamile kadınların bile korkusuzca kullanabilmeleridir. Yorumlar gerçek etkinliği ve güvenliğinden bahsetmektedir.

Antifungal kepek şampuanları: iyi etkinlik ve uygun fiyat

Kepek, pullu bir kesintisiz soyulmasıepitelyum parçacıkları. İlk bakışta, bu hastalık zararsızdır ve sadece estetik problemler doğurur. Ama eğer soruna dikkat etmezseniz ve tedavi etmek için zaman ayırmazsanız, normal kepek sebore gelişebilir ve bu zaten ciddi bir deri hastalığıdır.

antifungal kepek önleyici şampuanlar

 • "Sebozol"- Kepek için bu antifungal şampuanHer gün uygulanabilir, her türlü saç için uygundur. Temeli kısa bir süre içinde kafadaki kepekten kurtulmaya yardımcı olan ketokonazoldur.
 • "Perhotal"- kepek ek olarak, seboreik dermatit, yoksun ve mikozis saç ile başarılı bir şekilde mücadele eden çok fonksiyonlu bir şampuan.
 • "Soultz"- Bu antifungal kepek şampuanı, büyük ölçüde mantar hücrelerinin büyümesini engelleyen ve yağ bezlerinin çalışmalarını normalleştiren selenyum disülfür içerir.

antifungal kepek önleyici şampuanlar

özellikleri

Tıbbi kozmetik araçların etkinliğiproblem üzerindeki etkisinden dolayıdır. Bu nedenle, iyi bir antifungal şampuan, mantar bölgesini azaltmaya ve hücrelerin bölünmesini engelleyerek, boyutlarındaki artışın önlenmesine yardımcı olmalıdır. Mantar için etkili bir ilaç uyguladıktan sonra sebum çok daha az miktarda üretilmelidir. Ve tabii ki, kaliteli bir kepek şampuanı, kafa derisi üzerindeki mevcut ölçekleri çıkarmalı ve daha fazla görünümünü sağlamalıdır.

Fiyat siparişi

Böyle acı çeken birçok kişiSaç derisi mantarı gibi sıkıntılar, ne kadar etkili bir antifungal şampuan maliyeti sorusu hakkında endişeli. Fiyat, gök yüksek değil, tüketicilerin orta seviyesi için oldukça uygun.

 • "Nizoral". Bu araç 490-520 ruble aralığında en etkili ve maliyeti. 60 ml için.
 • "Mikozoral". Saç antifungal için bu şampuan oldukça ucuz - 135 ruble. 60 ml için.
 • "Dermazol". Bu aracı satın almak için 300 rubleye veda etmek zorundasınız.
 • "Perhotal". İlacın fiyatı 250 ruble. 100 ml için.
 • "Ch'ing". Maliyet 270 ila 350 ruble arasında değişir. 150 ml için.
 • "Soultz". Ayrıca, ucuz, yaklaşık 180-200 ruble. 150 ml için.
Antifungal şampuan: çeşitleri, üreticileri, fiyatları, eleştiriler 2019

Antifungal şampuan: çeşitleri, üreticileri, fiyatları, eleştiriler 2019

Related news

 • ABD: Gezegenin en güçlü ve ürkütücü denizaltılarına sahibiz
 • Fatih Harbiye 26. Bölüm izle
 • Erik ve fındık ile pancar
 • Akıl sağlığı muayenesi

 • Antifungal şampuan: çeşitleri, üreticileri, fiyatları, eleştiriler 68

  Antifungal şampuan: çeşitleri, üreticileri, fiyatları, eleştiriler


  Antifungal şampuan: çeşitleri, üreticileri, fiyatları, eleştiriler 25

  Antifungal şampuan: çeşitleri, üreticileri, fiyatları, eleştiriler 10

  Antifungal şampuan: çeşitleri, üreticileri, fiyatları, eleştiriler 43

  Antifungal şampuan: çeşitleri, üreticileri, fiyatları, eleştiriler 95

  Antifungal şampuan: çeşitleri, üreticileri, fiyatları, eleştiriler 77

  Antifungal şampuan: çeşitleri, üreticileri, fiyatları, eleştiriler 52

  Antifungal şampuan: çeşitleri, üreticileri, fiyatları, eleştiriler 13