Annenin Oğlu İçin Dua - Lifebuoy ve Şifa 2019

Annenin Oğlu İçin Dua - Lifebuoy ve Şifa 2019

Annenin Oğlu İçin Dua - Lifebuoy ve Şifa 66 29.01.2019, 12:18

Anne'nin Oğlu İçin Dua - Lifebuoy ve Şifa

bir oğlun annesi için dua

Sağlık için Tanrı'ya kaç kelime döneceğiz?Çocuklarımızın esenliği! Onlarla ilişkilerimiz, bir kişinin Rab'yle olan ilişkisi gibi inşa edilmelidir. Çocuklarımız üzerinde özel bir güce sahibiz ve hepsinde taklit için bir örnek var. Ebeveynler ve çocukları arasındaki içten ve nazik ilişkiler, gelecekte çocukların düşüncelerinin güvenini ve saflığını hissettirir.

En iyi meslek anne olmaktır

Anne için ana şey çocuğun sağlıklı olması vemutlu. Bir gün geçmez, böylece anne Yaratan'dan çocuğunu istemez. Kızlardan kendilerine kadınlarının sahip olmasını rica ediyoruz. Annenin oğlunun duası, bir çocuğun doğumu olan Tanrı'dan gelen büyük armağan için şükran sözlerinden oluşur. Sonuçta, çocuk omuzları akrabalarına ve akrabalarına bakacak olan gelecekteki insan. İnsanlığın güçlü bir yarısı, kendi başına fiziksel yükler ve yükler aldı. Erkekler hayatlarını risk altına sokma, araba kullanma, ağır şartlarda çalışma eğilimindedir. Ve annenin oğlunun sağlığı için dua etmesi, Rab'bin her saniyesinde duyduğu sözdür, Dünya'nın her köşesinde kadınlar yardım için dua ederler.

Rab'bin Omnipotence

Annenin oğlunun sağlığı için dua

Kilise kitaplarında belli bir dua varAnne oğlun hakkında, içtenlikle ve tüm kalbiyle konuşulmalıdır. Ailenin gelecekteki ardılının, onları duyduğu zaman, Allah'ın ona doğru ve temiz bir yaşam yolunu gösterdiği harika sözlere ihtiyacı vardır. Ve kadının hangi pozisyonda kaldığı önemli değil, ana ve en gözde pozisyonu sevgi dolu bir anne olmak ve çocuğuna bakmak.

En yenilerle en pahalı kliniklerteknolojiler, Yaratan'a hitap edilen kelimeleri değiştiremez. Annenin oğlunun iyileşmesi için yaptığı dua, en iyi tıbbi ekipmanla donatılmış koğuşlarda telaffuz edilir. Ve tek umut, Lord Tanrı'nın eşsiz gücüdür.

İmanın Gücü

Kadınlar için asıl şey umutsuzluk ve inanmamak değil.şifa. Şüphe olmamalı! Tanrı'nın bizden samimi ve sorgulamayan inancına ihtiyacı vardır. Annenin oğlunun duası ruhtan gelmelidir. Kadınlar tarafından dua yoluyla iyileşen çocuklara dair birçok örnek var. Bazı durumlarda, doktorlar bile şu tavsiyede bulunur: "Tanrı'ya sor, güçsüzüz, sadece Rabbimiz bir mucize yapabilir!" Ve bu doğru! En iyi uzmanların döndüğü hasta, aniden duyularına kavuşur, durumları iyileşir ve hastalık ortadan kalkar.

Annesinin oğlunun iyileşmesi için dua

Bizler Rab'bin çocuklarıyız!

Annenin Tanrı'ya hitap eden oğlu için dua ettiği,En zor anlarda kavradığımız bir cankurtaran. Ve bu bizim hatamızdır, çünkü bizim Yaratanımız için, bizim ihtiyatlılığımız ve nadir dualarımız kırgındır. Şükran sözlerimizi bekliyor ve sürekli talep ediyor. Biz onun çocuklarıyız ve herhangi bir ebeveyn olarak bizim dikkatimiz ve sevgimiz onun için önemlidir. Tanrı hep sözlerimizi duyar ve yardımcı olur. Tehlikeyi önlemek için, Rab'be her gün ihtiyacım var. Namaz bir ritüel değil, Tanrı ile bir konuşmadır ve en iyi muhatabı bulamazsınız. Dinleyecektir, kesmeyecek, anlayacak ve yardımcı olacaktır. Bizim için sevgisi o kadar sınırsızdır ki ilk samimi çağrıda o orada olacak. Annenin oğlunun duası, Tanrı'nın Annesi'nin oğlu İsa hakkında dua etmesidir. Onun için zor olacağını biliyordu, çocuğuna karşı zulmü gördü ve Yaradan'dan payını yumuşatmasını istedi. Benzer şekilde, Yaratan'dan çocuklarımıza soruyoruz ve cevap, inancımızın gücüyle belirleniyor.

Annenin Oğlu İçin Dua - Lifebuoy ve Şifa 2019

Annenin Oğlu İçin Dua - Lifebuoy ve Şifa 2019

Related news

 • Video Düzenleme Programı Arayanlar İçin En Kullanışlı 10 Program
 • Örgü Çocuk Çantası Modelleri
 • İğne Oyası Boncuklu Namazlık Örtü Modeli Yapımı Türkçe Videolu
 • Bebek Battaniyeleri İçin Figür Kuzu Yapımı Açıklamalı Videolu
 • Hamilelik sonrası kilo verme ile Etiketlenen Konular

 • Annenin Oğlu İçin Dua - Lifebuoy ve Şifa 18

  Annenin Oğlu İçin Dua - Lifebuoy ve Şifa


  Annenin Oğlu İçin Dua - Lifebuoy ve Şifa 93

  Annenin Oğlu İçin Dua - Lifebuoy ve Şifa 79

  Annenin Oğlu İçin Dua - Lifebuoy ve Şifa 4

  Annenin Oğlu İçin Dua - Lifebuoy ve Şifa 94

  Annenin Oğlu İçin Dua - Lifebuoy ve Şifa 33

  Annenin Oğlu İçin Dua - Lifebuoy ve Şifa 60

  Annenin Oğlu İçin Dua - Lifebuoy ve Şifa 18

  Annenin Oğlu İçin Dua - Lifebuoy ve Şifa 41

  Annenin Oğlu İçin Dua - Lifebuoy ve Şifa 70

  Annenin Oğlu İçin Dua - Lifebuoy ve Şifa 63

  Annenin Oğlu İçin Dua - Lifebuoy ve Şifa 52