Anneler GünüAnneler Günü
Anneler Günü

Anneler Günü

Anne, Mamulechka, anne ... Her şeyden çok önce gerçekleşen ve aynı zamanda hayatımızdaki en önemli kelime. Ve nasıl ve ne dilde olursa olsun. Önemli olan olağanüstü anlam ve bu birkaç sese koyduğumuz sevgidir.

Bunun içinde ne kadar sıcaklık ve mutluluk gizliyorsihirli bir kelime, çünkü buna en yakın, sevgili, sevgili, olağanüstü ve tek insanı diyoruz! Bütün insanlar için anne, mutluluk, sıcaklık, sevecenlik, hassasiyet, güzellik, sevgi, bakımın sembolüdür. Sonuçta, dünyada kimin annesine daha değerli olan hiç kimse yok ve olamaz. Yaşa bakılmaksızın sese ihtiyacımız var, okşamak ve bakmak.

Dünyadaki en nazik ve güzel, annem daimaDoğru tavsiyeyi, konfor için doğru kelimeleri bulun. Annenizin satın alımlarınızı onaylamayacağını fark etmenin zamanları vardır, hala bilinçli olarak ona ulaşıyorsunuz. Sizi yalnız başına herkesten daha iyi anlıyor. Bununla birlikte, herkes, uzun yıllar boyunca bize verdiği her şeyi - sadece doğduğumuz uykusuz gecelerden - son nefesine kadar ne kadar vermesi gerektiğini çok iyi anlıyor. Anneler Günü'nü tebrik ederiz - annelerimizi memnun edebilecek şey budur!

Rusya'da Anneler Günü nispetenson zamanlarda - diğer ülkelerde olmasına rağmen - Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Japonya vb. olmak üzere yaklaşık 15 yıl. - Bu tatil neredeyse yüz yıldır kutlanmaktadır. Ve İngiltere'de, 17. yüzyılın başlarında insanlar "Annelik Kıyamet" i kutladı. Ancak, üzülmediği için bu tatil Rusya'da ve eski Sovyetler Birliği ülkelerinde kutlanmıyor. Sonuçta, Sevgililer gününde veya 8 Mart'ta tebrik etmekten daha az sıklıkla duyduğunuz Anneler Günü'nü kutluyorum. Ve Anneler Günü olayları hiç tutulmaz.

Dünyanın birçok ülkesinde bu gün birdış giysilere karanfil eklemek için özel. Ve, bir karanfilin hangi renkte olması büyük önem taşıyor. Beyaz renkli çiçekler, annenin artık hayatta olmadığını, renkli karanfiller ise, bir insanın annesinin bugüne kadar yaşadığını söylüyor. Peki beyaz renk neden yas göstergesidir? Çünkü birçok kültürde beyaz, ölümle özdeşleşmiştir. Yani, eski Slavlar arasında bile. Elbette bunun nedeni, doğanın ölmesinden ve yeniden dirilişinden, yani kışla, renginin beyaz olan karla meşgul olmasıydı.

Bir başka ilginç gerçek şu ki, Rusya Günü'ndeannesi, neredeyse tüm dünyada - Mayıs ayının ikinci Pazar günü - Kasım ayının son pazar günü kutlanmaktadır. Anneler Günü yalnızca anneler ve hamile kadınlar tarafından kabul edildiği için güzellik ve annelik günü olarak kabul edilen 8 Mart'a göre değişiyor, yakında mutlu ailelerin saflarına katılacak, anneler haline gelecek ve çocuklarıyla ilgilenecekler.

Annelerin güzelliği, genel olarak annelik teması gibi,Her zaman kendini sanatta buldu. Hemen hemen tüm sanatçılar ve şairler bu konuyu doğrudan ya da dolaylı olarak ele aldılar. Bununla birlikte, annenin çocuklarından Anneler Günü için tebrikler almasının ne kadar mutlu olacağını hayal edin. Özellikle hediye el ile yapılır ve herhangi bir mağazada satın alınmazsa. Örneğin, bir anne, bir el yapımı kart ya da sadece bir aşk ile örme sadece bir kazak veya eşarp, bir aşk beyanı ile bir pasta olabilir. Bu, annem için sevgisini ve ilgisini takdir ettiğin bir başka hatırlatma olacak. Sonuçta, her anne, yaşı ne olursa olsun, bir dereceye kadar eroin, en azından o, dünyanın nüfusunu arttırdı.

Annelerinizi hayal kırıklığına uğratmayın, onlara aynı şeyi verin.Bir zamanlar sana verdikleri sevinç ve sevgi. Ne de olsa hayatının anlamı senin içinde. Anneler Günü'nü de unutma, çünkü bu sana verilen hayattan şükranlarını ifade etmenin bir başka şansı. Annenizin yanında geçirdiğiniz her anı takdir edin, tıpkı annenizin her küçük başarıyı takdir ettiği gibi - ilk gülümsemeden ilk adımlara kadar.

Anneler GünüAnneler Günü

Related news

 • Doğaçlama malzemelerden vudu bebeği nasıl yapılır
 • Lezzetli Pratik Tarifler
 • Stalin Anıtı: fotoğraf ve açıklama
 • Et suyu çorbası nasıl yapılır
 • Nadir isimler - fayda veya yarar

 • Anneler Günü

  Anneler Günü


  Anneler Günü

  Anneler Günü

  Anneler Günü

  Anneler Günü

  Anneler Günü

  Anneler Günü

  Anneler Günü

  Anneler Günü

  Anneler Günü

  Anneler Günü

  Anneler Günü