Andrei Proshkin: biyografi ve filmler 2019

Andrei Proshkin: biyografi ve filmler 2019
14.05.2019

Andrei Proshkin: biyografi ve filmler 96

Andrei Proshkin: biyografi ve filmler

Bu materyalin kahramanı yönetmen Andrei Proshkin'tir. Filmografisi ve yaşam yolculuğu aşağıda açıklanacaktır. Gelecekteki film yapımcısı Moskova'da 13 Eylül 1969'da doğdu. Alexander Proshkin'in oğlu. O sadece bir Rus film yönetmeni değil, aynı zamanda bir senarist.

biyografi

Andrei ProshkinAndrei Proshkin, Gazetecilik Fakültesi'nde okuduMoskova Devlet Üniversitesi. 1994 yılında mezun oldu. 1999 yılında Marlen Khutsiev'in atölyesinde Yönetmenler ve Senaristlerin Daha Yüksek Kurslarında çalıştı. 1994-2000 yılları arasında Alexander Proshkin ve Karen Shakhnazarov gruplarında ikinci yönetmen olarak çalıştı. 1998'den 2000 yılına kadar televizyon programlarını REN TV ve RTR'de çekti. Andrey Proshkin "Spartacus ve Kalashnikov" filminin yönetmeni. Bu, 2002'de yaratılan ve uluslararası ve Rus film festivallerinde birçok ödül kazanan ilk çalışması. Bunların arasında "Altın Kartal" ödülü, filmi ilk yönetmenlik denemesi için verildi.

Alexei Herman, Jr., Boris ile birlikteVitali Khlebnikov Manske Vladimir Dostal Alexander Gelman, Daniel Dondurey Yuri Norshtein, Aleksandr Sokurov, Eldar Ryazanov Alexis Herman dernek "KinoSoyuz" kurucusudur. 1 Temmuz'da Moskova'da 2011'de yapılan organizasyonun ilk kongresinde başkan seçildi. Asya-Pasifik Film Akademisi üyesi. Karısı Natalia Kucherenko - düzenleme direktörü.

film

Andrei Proshkin yönetmenArtık Andrei Proshkin'in kim olduğunu biliyorsun. Yapması gereken filmler çok polinomlar. 2002 yılında, bir resim "Spartak ve Kalaşnikof", hem de "Indian Summer" denir serisi "Ölümcül kuvvet", bir bölümünü aldı. 2004'te "Güve Oyunları" ekranında şekillendirdi. 2005 yılında filmi "Asker Decameronu" yapmıştır. 2007'de "Trial Column" dizisinin birkaç bölümünü yönetti. 2009'da filmi "Minnesota" yapmıştır. 2019 yılında ekranda resim "Portakal Suyu" yaptı. Andrei Proshkin, 2012'de "The Horde" filminin yönetmeni. 2014'te "Çevirmen" resmini kaldırdı. 2015'te, ekranda "Orleans" adlı filmleri çıktı. Vladimir Kozlov ile birlikte "Güvelerin Oyunu" tablosu için senaryo yazdı. 2006'da "İletişim" filminde rol aldı.

Ödüller ve adaylıklar

andrey proshkin filmleriAndrei Proshkin, "Spartacus veKalaşnikof ". 2002'de Soçi'de düzenlenen Kinotavrik Film Festivali ana ödülünü kazandı. Artek'teki IFF'de, şerit en büyüleyici çocuk filmi olarak ödüle layık görüldü. Resim "Stalker" ödülünü aldı. Sonra Soçi'deki açık Kinotavr film festivalindeki ilk yarışmada jüri tarafından özel bir ödül verildi. Bir sonraki ödül, yönetmenin ilk çıkması için verilen "Golden Eagle" idi. Film, 2003 yılında Banff'daki Banff Dünya Medya Festivali ödülünü aldı. Resim, gençlerin II IFF'sinin ve Buenos Aires'teki çocuk resimlerinin ana ödülünün sahibi oldu. Film, Zlin'deki festivalde bir ödül aldı.

Alınan yönetmenin bir sonraki resmi"Güveler Oyunu" olarak adlandırılan bir çok ödül. 2004 yılında, bu film Vladivostok'ta düzenlenen "Pasifik Meridyenler" festivalinde seyirci sempatisini kazandı. Resim ayrıca UNICEF fon ödülünü Stalker projesi çerçevesinde aldı. Film, "Ama kendini yenilgiden ayırt etmek zorunda değilsin" başlığı altında Kinotavr festivalinin ödülünü kazandı. Resim, Blagoveshchensk'te düzenlenen "Amur Autumn" film festivalinde Prixymov Grand Prix'i aldı.

Pek çok hak eden bir sonraki filmödüller, "Portakal suyu" denir. Özellikle, 2019 yılında Moskova Prömiyeri Festivali çerçevesinde en iyi film için seyirci sempatisi ödülünü kazanmıştır.

Ödül ayrıca "The Horde" grubuna da verildi. 2012 yılında, Moskova Uluslararası Film Festivali'nin eserini yöneten "Gümüş George" adlı bir ödülü kazandı. Beyaz Fil Ödülü'ne aday gösterildi. Adaylık en iyi film. Resim, Altın Kartal'ın sahibi oldu. İşi yönettiği için ödüllendirildi. Artık Andrei Proshkin'in kim olduğunu biliyorsun. Filmlerinden biri hakkında daha fazla detay.

araziler

yönetmen andrew proshkinAndrei Proshkin "Orleans" ın bir resmini yaptı. Tuz Gölü'nün kıyılarında, Altay bozkırlarında bulunan adsız küçük kasaba hakkında diyor. Lidka'nın yattığı hastanenin koğuşunda, kürtaj için yerel bir güzellik, garip bir beyefendi görünür. Kendisine Pavlicus, Executor diyor. Lidka histerisiyle ilgili sorularına getirildi ve yardım için cerrah arkadaşı Rudik'e kaçtı.

Andrei Proshkin: biyografi ve filmler 2019

Andrei Proshkin: biyografi ve filmler 2019

Related news

 • Ascona yatakları: Morpheus krallığına hoş geldiniz
 • Her Nimet Bizim İçin
 • Egzersiz Öncesi ve Sonrası Beslenme
 • Çok İzlenen Videolar
 • Nikah şekeri nasıl yapılır

 • Andrei Proshkin: biyografi ve filmler 20

  Andrei Proshkin: biyografi ve filmler


  Andrei Proshkin: biyografi ve filmler 45

  Andrei Proshkin: biyografi ve filmler 10

  Andrei Proshkin: biyografi ve filmler 38

  Andrei Proshkin: biyografi ve filmler 68

  Andrei Proshkin: biyografi ve filmler 97

  Andrei Proshkin: biyografi ve filmler 26

  Andrei Proshkin: biyografi ve filmler 44

  Andrei Proshkin: biyografi ve filmler 74

  Andrei Proshkin: biyografi ve filmler 81

  Andrei Proshkin: biyografi ve filmler 11

  Andrei Proshkin: biyografi ve filmler 23