Anatoly Rudakov - Rusyanın Onur SanatçısıAnatoly Rudakov - Rusyanın Onur Sanatçısı

23.05.2019

Anatoly Rudakov - Rusyanın Onur Sanatçısı 88

Anatoly Rudakov - Rusya'nın Onur Sanatçısı

Anatoly Rodionovich Rudakov - ünlü aktörSSCB, 70-80'lik ekranın yıldızı. 1996'da Rusya Onur Sanatçısı ünvanını almıştır. Halen üretici ve aynı zamanda "Kinotsentr" organizasyonunun genel müdürüdür.

biyografi

Anatoly Rudakov 24 Temmuz 1950'deVitebsk bölgesi, Beyaz Rusya. Çocukluğundan bu yana oyuncu olma hayalini kurdu, mezuniyet sonrasında amacına ulaşmak için Leningrad'a gitti. Anatoly giriş sınavlarını geçti ve LGITMiK'e (Leningrad devlet tiyatro enstitüsü, müzik ve görüntü yönetmeni) geldi. 1975'te bir diploma aldı ve derhal tiyatroda bir iş buldu. Aktör Anatoly Rudakov'un ilk işi Lenfilm stüdyosu.

Filmografi

Enstitüdeki öğretmenler yeteneklerini hemen fark ettilerAnatoly, halen öğrenci iken başlangıç ​​rolü oynayan ilk rolünü oynuyordu. 1973'te Anatoly'nin sıradan bir komutanı oynadığı "Sınırda Hizmet Veriyorum" filmi piyasaya çıktı. Bir yıl sonra "Militia Çavuşu" filminde yer aldı.

cevherin anatolia

1975 yılında sınavların geçilmesi veAnatoly Rudakov, aralarında "Step" ve "Calling" olmak üzere dört filmde rol aldı. "Lenfilm" le çalıştığında, yaklaşık on farklı büyük rolü bulunan yaklaşık 80 farklı rol oynamayı başardı.

Anatoly Rudakov popülerdi veinsanların sevgisi, film yapımcıları onu memnuniyetle filmlerde yer almaya davet etti. O her zaman erkeklik, sakinlik ve güven biçimiydi. Rudakov'un katılımıyla en ünlü filmlerden biri "Üçlü bir teknede, bir köpeği saymazsak" "Yüzbaşı Grant'ı aramak", "Peter Pan" ı ayırt edebilir. Bu filmler hâlâ şaheser olarak kabul edilir, hem yetişkin hem de genç kuşak tarafından incelenir.

Büyük beğenisine rağmen, aktör Anatoly Rudakov'un kişisel yaşamı daima bir gizem olmuştur.

90'lı yıllarda bu hiç bir sır değilaktörlerin sayısı işsiz kaldı, Anatoly Rudakova bu kaderi geçmedi. Birçoğu kendilerini çeşitli alanlarda araştırdı, bazıları da bir işyeri kurdu. Popüler bir oyuncu, kuruluşlar için metal alaşım satma teklifinde bulundu. Rudakov bu alanda hemfikir ve önemli başarılar elde etti.

anatoliy rudakov kişisel hayat

Şirket yönetimi tanımayı kullandı.fırsatlar üreten aktör ve bu mükemmel bir sonuca yol açtı. Bir süre sonra, Anatoly Rudakov kendi işini kurmaya karar verdi - OJSC Sami'nin metalürjik şirketini kurdu.

İş dünyasındaki başarılara rağmen, aktör her zamanKendi merkeziniz hakkında. Rudakov 2000'li yıllarda benzeri diğer aktörlerin, yönetmenler, yapımcılar ve çalışmaları .. o böyle bir projenin oluşturulmasında yatırım yapmayı kabul Büyük bir işadamı, tanıştı sağlamak istedik. Yakında "Kinotsentr" adlı filmin yapımıyla uğraşmaya başladı. Anatoly Rudakov'un amacı, yeni filmlerin yanı sıra gençler için macera filmleri yaratmak ve bunları serbest bırakmaktı.

Sinemaya geri dön

Metalürjik işlerde veUlusal sinemanın yeniden canlanması, Rudakov zaten XXI yüzyılda bir aktör olarak talep görüyor. Birçok yönetmen, sanatçının tecrübesine ve onun için büyük sevilen sevgiye atıfta bulunarak, onu kendi filmlerinde kolayca arar.

anatoliy rudakov aktör kişisel yaşam

Bu bin yılda Rudakov,"Master and Margarita", "Brothers", "Extra Words Without Love", "Piranhas Trail", "Sibiryak" vb. aktörlere her geçen gün daha fazla teklif gelir. Artık askeri erkekler, iş adamları ve iş adamlarının rolleri için mükemmeldir. Ayrıca, yönetmenler, Rudakov'un babaları ve kocalarını mükemmel bir şekilde oynadığını belirtti.

Son olarak Anatoli Rudakov'un rolü - Albay Maksimov Roman Olegovich ("Katilin profili"). 2016'da ilk gösterime giren bu serinin ikinci sezonunda rol aldı.

Sonuç

Rudakov, uzun süredir oyunculuk kariyeri süresincekendini eğitimli ve saygılı bir kişi olarak görür. Kendisini bir skandal ya da yargılama ortamında bulamamıştı. Anatoly Rudakov'un kişisel yaşamının ayrıntıları açıklanmıyor ve kitle iletişim araçlarının sırrı.

Anatoly Rudakov Aktör

66'da aktör enerjiyle dolu. Her ikisi de iş dünyası ve yaratıcılık alanlarında gelişmeyi durdurmaz, herhangi bir festival ve etkinliğe hoş geldiniz demektir. Anatoly Rudakov Sovyet ve Rus film endüstrisine çok büyük katkılar sağlamış ve izleyicilere olan sevgi ve saygısını kazanmıştır.

Anatoly Rudakov - Rusyanın Onur SanatçısıAnatoly Rudakov - Rusyanın Onur Sanatçısı

Related news

 • Dızmana Tarifi
 • Yaban mersini faydalı özellikleri ve kalori içeriği
 • Bir milyonluk soru: Glaxak jel vernikten nasıl farklı
 • Elektrik Çarpması Durumunda Yapılması Gerekenler
 • Burcu Terazi-adamın işareti: karakter özellikleri ve sevgi uyumluluğu

 • Anatoly Rudakov - Rusyanın Onur Sanatçısı 77

  Anatoly Rudakov - Rusyanın Onur Sanatçısı


  Anatoly Rudakov - Rusyanın Onur Sanatçısı 80

  Anatoly Rudakov - Rusyanın Onur Sanatçısı 88

  Anatoly Rudakov - Rusyanın Onur Sanatçısı 90

  Anatoly Rudakov - Rusyanın Onur Sanatçısı 9

  Anatoly Rudakov - Rusyanın Onur Sanatçısı 72

  Anatoly Rudakov - Rusyanın Onur Sanatçısı 65

  Anatoly Rudakov - Rusyanın Onur Sanatçısı 66

  Anatoly Rudakov - Rusyanın Onur Sanatçısı 60

  Anatoly Rudakov - Rusyanın Onur Sanatçısı 43

  Anatoly Rudakov - Rusyanın Onur Sanatçısı 5

  Anatoly Rudakov - Rusyanın Onur Sanatçısı 31

  Anatoly Rudakov - Rusyanın Onur Sanatçısı 53

  Anatoly Rudakov - Rusyanın Onur Sanatçısı 56