Anastasia Ivanova, Univer dizisinin oyuncusu 2019

Anastasia Ivanova, Univer dizisinin oyuncusu 2019

Anastasia Ivanova, Univer dizisinin oyuncusu 8 23.02.2019, 02:22

Anastasia Ivanova, "Univer" dizisinin oyuncusu

Son zamanların dizisi "Univer" hayranlarıyeni bir karakterin rolünü alan genç bir aktörle ilgilenmeye başladı. Pansiyonda yeni bir komşunun rolünü oynayan aktris Anastasia Ivanova'nın biyografisi, TNT kanalının izleyicilerinin ilgisini çekti. Büyüleyici genç kız hemen çekicilik, karizma, cinsel çekim ile kalpleri kazandı. Anastasia Ivanova - oyuncu, dansçı ve sadece güzel bir kız - gençler arasında hızla popülerlik kazandı.Anastasia Ivanova oyuncu

Çocukluk ve Sanatçının Gençliği

Anastasia Semenovna Ivanova bir aktris,birçok yönden yetenekli. kız Yönetmenlik ve Oyunculuk Fakültesinde Enstitüsü kolayca geldi ve hayatın bu yolu seçmek için önceden planlanan edilmez ve makbuz kendiliğinden çıktı.

Anastasia Volgograd'da doğdu ve büyüdüBabasının bir futbol koçu olarak çalıştığı sıradan bir aile ve annesini şehir yönetiminde uzman olarak gördü. Ailede üç çocuk doğdu, tüm kızlar. Yaşlı Anastasia, daha sonra ikiz kardeşler Yulia ve Katya doğdu. Evin atmosferi her zaman yardımsever oldu, ebeveynler kızların başlangıçlarını desteklediler, özellikle de Nastya spor yapmak ve babasından bir örnek almak için sabırsızlanıyordu.

Çocukluğundan beri dans etmeye başladıhobisindeki belli yükseklikler. Düzenli eğitimler, farklı ülkelerdeki ciddi uluslararası yarışmalara katılım, Anastasia'yı profesyonel bir beceri seviyesine taşıdı. Kız Rusya'nın birçok şehrinde yarışmalara gitti, İngiltere'yi ziyaret etti, İtalya. Daha sonraki hayatı, sadece spor ve balo salonu dansının profesyonel uygulamasıyla ilgiliydi.aktris anastasia Ivanova biyografisi

Yaşam planlarında düzeltmeler

Anastasia'ya girmek için karar verdiSpor alanında ileri çalışma, dansa devam etme. Eşi ile konuştuğunda, aniden, sırtının arkasında genç adamın bazı entrikalar sattığını fark etti, böylece Nastya ücretsiz bölümde eğitim alamadı. Bütün gücünü vererek ve karşılık olarak bir ihanet aldığında, kız çok sinirlendi. Duygusal olarak, tüm dünyaya, sadece spor ve dansta değil, oyunculuk bölümü için Volgograd Devlet Kültür ve Sanat Enstitüsü'nün belgelerini sunabileceğini kanıtlamaya karar verdi. Sadece sınıf arkadaşlarını harekete geçirdi ve Nastya onlarla bir şirkete gitti.

Gerçekten yetenekli ve güçlü bir insansı,Kabul için hazırlanan Anastasia, ilk kez çalıştı ve rekabeti geçti. Ev bunu destekledi. Bir aktris olmak istiyorsun - devam et kızım! Böylece kariyerine Anastasia Rusova - Rus sinemasının aktrisine başladı.Anastasia Ivanova, Uni bir aktris

Meslekte profesyonel başarılar

Enstitüden mezun olduktan sonra Anastasia olduFilmlerde rol almak, dizi. "Next" dizisindeki ilk küçük rol, mistik filmi "Fortune-teller", "The Fifth Guard" adlı film, "Anlayın ve Affetmek" adlı psikolojik projesi, Nastya 'ya bir oyuncu olarak kendini denemek için bir fırsat verdi. Çalışmalar kızı beğendi, yeni testler geçti ve Nastya'yı az ya da çok iyi tanınırlık kazandıran televizyon dizisi “The servant” da rol aldı.

En tanınmış rolü

Bugüne kadar, Anastasia Ivanova (oyuncu)basının sayfalarında ve popüler sitelerde Julia Semakina'nın "Univer" dizisinde oynadığı rolle ilgili olarak yanıp söner. Bu çalışma ona gerçek başarıyı getirdi, oyuncu hemen kariyerinde bir öncekinden daha yüksek bir sıraya yerleşti. Dizi gençler arasında çok popüler ve karakterler arasında ortaya çıkan seksi yeni komşunun görüntüsü, önemli bir kalkış ile Nastia sağladı.

Kahraman ve aktris farklı insanlar

Onun kahramanı Anastasia seviyor, ile anlıyorsette oynamaktan hoşlanır, ama Julia Semakina'nın - aktrisin tam bir kopyasının olamayacağını söyler. Bir karakterin kendisine izin verdiği anlamsız davranış, Nastya'nın kendine özgü imajıyla hiçbir şekilde uyuşmaz. Hatta kahramanın senaryoda attığı farklı şeylere alışmayı öğrenmek zorundaydı. Ama dans edebilme yeteneği, iyi plastik Nastia mümkün olduğunca sette kullanışlı oldu. Dizinin birinde Julia, direğin yanında dans etti, kızın dans yeteneklerinin işe yaradığı yer burası sahneye "mükemmel" vuruldu.

anastasia bir aktris

Günlük yaşamda, Nastia neşeli vebasit bir kız, ev temizliği bazen, örneğin, yararlı bir vakit geçirmek uygunluk veya yoga meşgul ve tercih onun spor aktivitelerini yerine geçer. "İyice Evin şık ve parlaklık şeyler koymak, perdeleri değiştirmek, zemin yıkama - aynı zamanda fiziksel beden formda olmak için yardımcı faaliyetler ve ruhudur - huzur," - Anastasia Ivanova "Uni" nin aktris diyor.

Moskova'da konut, kız kendini fotoğraf çekiyor. Başkentte ilk kez zordu - kiralanan apartmanda hiç kimse beklemediğinde yaygara, hayatın çılgın temposu ve akşamları yalnızlık. Ama şimdi kız yeni ilginç hayatına alışır, yeni arkadaşlar bulur, güneşin altında onun yerini ele geçirir.

Anastasia Ivanova, Univer dizisinin oyuncusu 2019

Anastasia Ivanova, Univer dizisinin oyuncusu 2019

Related news

 • Nektarin - bu harika meyve nedir
 • Kanda Pıhtılaşma Test Sonucu
 • Kyivstar servisi Mayachok: nasıl bağlanır ve kullanılır
 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma
 • Shirley-Myrli: filme sürecinde aktörler ve diğer katılımcılar

 • Anastasia Ivanova, Univer dizisinin oyuncusu 34

  Anastasia Ivanova, Univer dizisinin oyuncusu


  Anastasia Ivanova, Univer dizisinin oyuncusu 16

  Anastasia Ivanova, Univer dizisinin oyuncusu 26

  Anastasia Ivanova, Univer dizisinin oyuncusu 48

  Anastasia Ivanova, Univer dizisinin oyuncusu 42

  Anastasia Ivanova, Univer dizisinin oyuncusu 16

  Anastasia Ivanova, Univer dizisinin oyuncusu 33

  Anastasia Ivanova, Univer dizisinin oyuncusu 54

  Anastasia Ivanova, Univer dizisinin oyuncusu 59

  Anastasia Ivanova, Univer dizisinin oyuncusu 64

  Anastasia Ivanova, Univer dizisinin oyuncusu 83

  Anastasia Ivanova, Univer dizisinin oyuncusu 63

  Anastasia Ivanova, Univer dizisinin oyuncusu 27

  Anastasia Ivanova, Univer dizisinin oyuncusu 58