Anastasia Dashko ne için oturuyor Doma-2 nin eski katılımcısı ne zaman özgürlüğe kavuşacak 2019

Anastasia Dashko ne için oturuyor Doma-2 nin eski katılımcısı ne zaman özgürlüğe kavuşacak 2019

Anastasia Dashko ne için oturuyor Doma-2 nin eski katılımcısı ne zaman özgürlüğe kavuşacak 66 19.01.2019, 15:01

Anastasia Dashko ne için oturuyor? "Doma-2" nin eski katılımcısı ne zaman özgürlüğe kavuşacak?

"House-2" nin pek çok hayranı bilmek isterAnastasia Dashko oturuyor. İnsanlar iki kampa ayrılır: kızı kınayanlar ve onun masumiyetine inananlar. Bu hikayeye biraz ışık tutmanın zamanı geldi. Makaleyi okuduktan sonra, Anastasia Dashko'nun neden mahkum edildiğini ve ne zaman serbest bırakılacağını öğreneceksiniz.

"Dom-2" projesine katılım

Yazımızın kahramanı - Anastasia Dashko, biyografi25 Kasım 1982'de başladı. O bir Salekhard memleketidir. Sıradan bir çocuk olarak büyüdü, başkalarından daha iyi ya da kötü değildi. Ancak erken yaşlarda kız popüler bir insan olmayı hayal ediyordu. Bir genç olarak, Nastya ondan çok daha yaşlı bir adama aşık oldu. Ann ilişkilerine aykırıydı. Ama kızı sevgilisiyle evlenmek şanslıydı. Doğru, evlilik kısa ömürlü oldu. Yakında kız popüler gerçeklik şovunda şansını denemeye karar verdi.

22 Ekim 2004 tarihinde projeye çıktıRus ulusal elbiseli "House-2". İnce sarışın çok adam severdi. Nastya, projede 3.5 yıl geçirdi ve skandalları ve kızlarla kavgaları ile seyirciler tarafından hatırlandı.

İlk başta Dashko Stas için ona sempati gösterdiKarimov ve Roman Tretyakov. Ama onlar onunla karşılık vermediler. 2005 yılının Nisan ayında, kız siyah-tenli "House-2" Sam Seleznev üyesiyle bir ilişkiyi bükdü. Annem yine kızının seçimini onaylamadı. Bundan dolayı, Nastya genellikle telefonda onunla tartıştı.Sam ve Nastya Dashko

Aldatmaca

Şubat 2008'de proje gerçekleştirildiYarışma, Moskova'da bir daire olan ana ödül. Sizce derecelendirmede lider kimdir? Tabii Anastasia Dashko. "House-2", ona Muskovit olmak için iyi bir fırsat verdi. Ve bu şansı bırakamadı. Yakında sarışın dürüst olmayan bir oyun oynuyordu çıktı. Kız kendisi kendisine oy veren SMS gönderdi. Ve bu rekabet kurallarına göre yasaklanmıştır. Nastya, bir tur toplam için - "yaklaşık 160.000 ruble" sponsorlar "berbat" başardı. Bir noktada, aldatma ortaya çıktı. Seleznev-Dashko çifti diskalifiye edildi, sadece rekabeti değil, aynı zamanda projeyi de bırakmak zorunda kaldılar.

suçlama

Anastasia Dashko'nun neden oturduğunu öğrenmek isteyen vatandaşlar, “başının çaresine girdiği” ne kadar ciddi bir konu olduğunu hayal bile edemiyorlar. Kız 11 bölümle suçlandı. Ama sırayla her şey hakkında.Anastasia dashko evi-2

Anastasia Dashko ("Dom-2") kendi kullandıprojede kalış süresince popülerlik kazanıldı. İşadamları ile tanıştı ve işbirliği önerdi. Nastya'nın düşük fiyatlarla köpük blok sattığı iddia ediliyor. Aslında, alıcılar önerilen malları hiç görmemişlerdir. Dün ekranda görünen kişi ona tamamen güvendi ve ona avans ödemesi yaptı.

Gerçekçi TV yıldızının ilk "kurbanı" yönetmen olduChelyabinsk JBI tesisi. Sözleşmeye göre Nastya 220 bin ruble transfer etti. Ama bundan sonra, güzel kız ortadan kayboldu. Dashko telefon numaralarını değiştirdi.

Eğer sarışınların bundan sonra olduğunu düşünüyorsan"Sudan ve çimlerin altından daha sessiz", o zaman çok yanılıyorsunuz. O, gullible işadamlarını aldatmaya devam etti. Yeni "kurbanı" inşaat şirketinin başıydı. Başlangıçta, adam mal olmadan para vermek istemiyordu, ama sonunda Nastya'nın şartlarını kabul etti. Gelecekte, ne köpük bloklar ne de 206 bin ruble, hiç görmedi. Ve ödeme sayfaları tamamen yanlıştı.

Bu sırada dolandırıcı durmadı. Dashko kurulan şemaya göre çalışmaya devam etti. Polisin ilk kurbandan (Çelyabinsk'in beton ürünleri fabrikasının müdürü) bir açıklama almasından sonra kız tutuldu. Yasadışı etkinlik sırasında, yıldız "Doma-2" 11 şirketin büyük şirketlerini kandırdı ve onlara 1 milyon rubleden fazla zarar verdi.

Karar

Birçoğu sadece Anastasia Dashko'nun oturduğu şeyle değil, aynı zamanda ne zaman atandığı ile de ilgileniyor. Sonuçta, 11 bölüm için bir mahk withmiyetle, 10 yıla kadar hapisle tehdit edildi.

Ağustos 2013'te Chelyabinsk şehir mahkemesiA. Dashko davasında bir karar verdi. O suçlu bulundu. Cezası, genel bir rejim kolonisinde görev yapan bir kız olacak. Hapis cezası 3 yıldır. Bir karara vararak, yargıç iki aldatılmış işadamına verilen zararı kısmen telafi ettiği gerçeğini hesaba kattı.Anastasia dashko biyografi

Anastasia Dashko hapiste

Sosyallik ve sanat gibi nitelikleri,bizim kahramanımız ve parmaklıklar arkasında yararlıydı. Ex-star "Doma-2" hızla arkadaş ve benzeri düşünen insanlarla tanıştı. Hapishanede Anastasia Dashko asla gri bir fare değildi. Sanatsal amatör performansa aktif olarak katıldı.

Geçen Eylül, IK-5'in duvarlarında geçtigelinlik yarışması. Mahk Condm edilen kızlar kendileri giydirip dekore ettiler ve daha sonra onların içine düştüler. Bu yarışta Nastia, otalın zemine karşı durdu. O bir tren ile bağbozumu şapka ile ekledi beyaz kısa bir elbise giyiyordu.Anastasia dashko hapiste

özgürlük

Şubat 2015'te Nastia UDO için hapishaneden ayrıldı. Koloninin yönetimi, IK-5'in kültürel yaşantısına örnek niteliğindeki davranışını ve aktif katılımını not etmiştir. Hapishanenin kapısında sarışın, bu sefer Dashko'yu destekleyen bir adam tarafından karşılandı.

Birkaç ay boyunca Nastya bir dairede yaşadıonun genç adam. Ancak geçen gün, annesinin yaşadığı yerli Salekhard'a dönmeye karar verdi. Garip bir şekilde, ama anne iki sene sonra ayrılmadan önce kızını görmek istemedi. Anastasia annesini kınamakta, çünkü çok acı çekmesine neden olduğunu anlamaktadır.

Dashko televizyonda hemen göründükurtuluştan sonra. "Canlı" programına davet edildi ("Rusya-1"). Stüdyoda, kız dürüstçe makinelerini, annesini ve barların arkasındaki hayatı anlatıyordu. Aldatılmış işadamlarından biriyle, koloniden bir arkadaşla ve "Doma-2" den gelen eski meslektaşlarıyla bir toplantı onu bekliyordu. Nastya, 20 yıldan uzun bir süredir Ukrayna'da yaşayan babası tarafından da ziyaret edildi.Ne için anastasia dashko oturur

sonsöz

Soruyu "Anastasia Dashko'nun ne için oturduğu" sorusu kendi kendine düştü. İlk olarak, "Doma-2" nin eski katılımcının hüküm giydiği gerekçeleri dile getirdik. İkincisi, daha önce şartlı tahliyeyle serbest bırakılmıştı.

Anastasia Dashko ne için oturuyor Doma-2 nin eski katılımcısı ne zaman özgürlüğe kavuşacak 2019

Anastasia Dashko ne için oturuyor Doma-2 nin eski katılımcısı ne zaman özgürlüğe kavuşacak 2019

Related news

 • Sarkaç: Floransa Büyücüsü
 • Sac Tava Videosu
 • Polipropilenden havalandırma. Havalandırma elemanları
 • İşletmedeki maddi kaynakların kullanımı analizleri

 • Anastasia Dashko ne için oturuyor Doma-2 nin eski katılımcısı ne zaman özgürlüğe kavuşacak 33

  Anastasia Dashko ne için oturuyor Doma-2 nin eski katılımcısı ne zaman özgürlüğe kavuşacak


  Anastasia Dashko ne için oturuyor Doma-2 nin eski katılımcısı ne zaman özgürlüğe kavuşacak 10

  Anastasia Dashko ne için oturuyor Doma-2 nin eski katılımcısı ne zaman özgürlüğe kavuşacak 13

  Anastasia Dashko ne için oturuyor Doma-2 nin eski katılımcısı ne zaman özgürlüğe kavuşacak 1

  Anastasia Dashko ne için oturuyor Doma-2 nin eski katılımcısı ne zaman özgürlüğe kavuşacak 86

  Anastasia Dashko ne için oturuyor Doma-2 nin eski katılımcısı ne zaman özgürlüğe kavuşacak 37

  Anastasia Dashko ne için oturuyor Doma-2 nin eski katılımcısı ne zaman özgürlüğe kavuşacak 97

  Anastasia Dashko ne için oturuyor Doma-2 nin eski katılımcısı ne zaman özgürlüğe kavuşacak 24