Çamurlu idrar - acil tıbbi tavsiye için bir bahane 2019

Çamurlu idrar - acil tıbbi tavsiye için bir bahane 2019
17.10.2019

Çamurlu idrar - acil tıbbi tavsiye için bir bahane 56

Çamurlu idrar - acil tıbbi tavsiye için bir bahane

Çoğu hasta için bir sır değil.özellikle erkekler, kendi sağlığına dikkatsiz olma eğilimindedir. İstatistiklere göre, işeme bulutlu idrar algılandığında bir doktor tavsiyesi varsa sırasında, hemen insanlığın güçlü yarısında sadece bir on kişiden temsilcilerini açın. Orada bu duruma birçok nedeni vardır - İşyerinde, sık stres ve fazla çalışma meşgul, ama erkekler bu belirti idrar yolları ve genital yollarının iltihabi ve enfeksiyöz hastalıklar, kötü huylu ve iyi huylu tümörler, yaralanmalar, kan ve lenf damarlarının hastalıkları gösterebilir unutma.

Bulutlu idrarın görünümü, hasta olmanın görünür bir belirtisidir.

Her durumda, ortaya çıkan bulutlu idrarTek bir semptom olsa bile, bir insan vücudunda açık bir rahatsızlık olduğunu gösterir. Bu semptomun en sık nedeni, idrar yolunun alt kısımlarındaki enflamatuar süreçler ve cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlardır (zührevi hastalıklar).

İlk durumda, erkeklerde bulutlu idrar ortaya çıkar.Tam refahın arka planında ve hasta bu semptomun ortaya çıkışından önce gelen predispozan faktörleri hatırlayamaz. İkinci durumda, hasta idrarda gözle görülebilir opaklığın ortaya çıkmasından bir süre önce korumasız cinsel ilişkiye sahip olduğunu hatırlayabilir - hemen hemen tüm cinsel yolla bulaşan hastalıklar değişken sürenin gizli bir kuluçka süresine sahiptir.

Cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlar içinyeterli tedavi olmadığında bile, bulutlu idrarın bir süre ortadan kaybolabileceği, ancak herhangi bir provoke faktörün (hipotermi, beslenme hatası, alkol kötüye kullanımı) etkisiyle bu semptomun tekrar ortaya çıkacağı bir özelliktir. Hastada böyle bir şikayetin kaybolması iyileşmeyi göstermez - hastalık sadece kronik bir aşamaya geçer ve vücut üzerindeki yıkıcı etkisi devam eder ve bu da sıklıkla erken ve geç komplikasyonların gelişmesine yol açar.

İdrar bulanıklaşırsa ne yapmalıyım?

Yine de, soruya cevap - neden idrarbulanık, belirti hemen her departman idrar yolunun kısaca ve idrar diyatezi, urolitiazis ve travma görünebilir unutulmamalıdır. Kan ve mukus - Ama hepsinden önemlisi diğer patolojik safsızlıklar vardır idrarda genellikle. renk, koku ve idrar netlik herhangi bir değişiklik ortaya çıkması gelişmekte vücut sıkıntıları belirtir - Her durumda, tanı nitelikli ürolog ya androlog zührevi hastalıklar uzmanı zorunlu danışma olduğunu netleştirmek için. Hekim mutlaka incelemek ve gerekli laboratuar ve enstrümantal muayene önerecektir.

Geçilmesi gereken ilk analizBir bulutlu idrar ilk kez tespit edilirse, bir klinik idrar örneği elde edilebilir, ancak doktor, hasta için biyolojik materyali hazırlamak ve toplamak için kuralları açıklamalıdır. Analizin toplanması için hazırlanırken, dış genital tuvaletin tuvaletini tutmak ve çalışma için sadece idrarın ortalama kısmını toplamak zorunludur. Değişiklikler tespit edilirse, doktor Nechiporenko, Addis-Kakovskiy için bir idrar testi, bir klinik kan testi ve diğer teşhis testlerini önerebilir.

Birincil sınavları tamamladıktan sonraDoktor ya hastayı teşhis edebilecek ve bulutlu idrar gibi bir semptomu ortadan kaldırmaya ya da uzman tıp merkezlerinde derinlemesine inceleme için bir erkeği göndermeye yardımcı olacak bir tedavi önerecektir.

Çamurlu idrar - acil tıbbi tavsiye için bir bahane 2019

Çamurlu idrar - acil tıbbi tavsiye için bir bahane 2019

Related news

 • BİM 21 Aralık kataloğu yayınlandı Çeyiz hazırlayanlara özel
 • Dünyanın ilk akıllı prezervatifi üretildi
 • Gençlerin modası. Eğilimler ve eğilimler
 • Şehir Hastaneleri Nedeniyle Bazı Devlet Hastaneleri Kapatılacak
 • Bir Dilim Aşk 18.Bölüm izle

 • Çamurlu idrar - acil tıbbi tavsiye için bir bahane 40

  Çamurlu idrar - acil tıbbi tavsiye için bir bahane


  Çamurlu idrar - acil tıbbi tavsiye için bir bahane 25

  Çamurlu idrar - acil tıbbi tavsiye için bir bahane 60

  Çamurlu idrar - acil tıbbi tavsiye için bir bahane 27

  Çamurlu idrar - acil tıbbi tavsiye için bir bahane 71

  Çamurlu idrar - acil tıbbi tavsiye için bir bahane 10

  Çamurlu idrar - acil tıbbi tavsiye için bir bahane 10

  Çamurlu idrar - acil tıbbi tavsiye için bir bahane 10

  Çamurlu idrar - acil tıbbi tavsiye için bir bahane 75

  Çamurlu idrar - acil tıbbi tavsiye için bir bahane 61

  Çamurlu idrar - acil tıbbi tavsiye için bir bahane 69

  Çamurlu idrar - acil tıbbi tavsiye için bir bahane 52

  Çamurlu idrar - acil tıbbi tavsiye için bir bahane 47

  Çamurlu idrar - acil tıbbi tavsiye için bir bahane 10