Amur Pedagoji Koleji, Blagoveshchensk 2019

Amur Pedagoji Koleji, Blagoveshchensk 2019

Amur Pedagoji Koleji, Blagoveshchensk 95 11.02.2019, 13:22

Amur Pedagoji Koleji, Blagoveshchensk

Öğretmen, öğretmen - benzersiz meslekler. Antik çağda ortaya çıkmışlar ve halen çok önemli ve talep görüyorlar. Herhangi bir konuda öğretmen olmanız veya öğretmen olmanız, özel eğitim kolejlerinde ve üniversitelerde olabilir. Eğitim kurumlarından birisi Blagoveshchensk'de bulunan Amur Pedagoji Koleji'dir. Bugün onu değerlendireceğiz.

Tarihi geçmiş

Blagoveshchensk'de Pedagojik Koleji - gençdevlet, özerk eğitim kurumu. Birkaç mevcut kolej birleşmesinin bir sonucu olarak 2005 yılında ortaya çıktı. Blagoveshchensk'de faaliyet gösteren pedagojik kolejler yeniden düzenlendi. Böyle bir olay, SSÜ tarihinin başlangıcı oldu.

Amur Pedagoji Koleji

2014'te başka bir önemli değişiklik oldu. Blagoveshchensk Fiziksel Kültür Koleji Pedagojik Kolej'e bağlandı. Sonuç olarak, okulun adı değişti. Pedagojik eğitim ve beden eğitimi alanında Amur Koleji oldu. 2015'te yine değişiklikler oldu. Kolej eski adını eski haline getirdi.

Lisans ve akreditasyon

Birçok öğrenci Amur'a kabul edildiBlagoveshchensk Pedagojik Kolej'e bir lisansın ve devlet akreditasyon sertifikasının varlığı sorulmaktadır. Ve doğru yapıyorlar. Bunlar herhangi bir eğitim kurumunun en önemli belgeleridir. Lisans, eğitim alanında faaliyette bulunma fırsatı sağlıyor ve sertifika, devlet tarafından tanınmış diplomalar veriyor ve gençlere orduya mühlet vermenizi sağlıyor.

Amur Pedagoji Koleji lisansıNisan 2015'te yayınlandı. Sınırsızdır. Orta öğretim mesleki eğitim sertifikası da Nisan 2015'te alındı. Bu belgenin süresi, Mayıs 2020 sonuna kadar sürer.

Amur Öğretmen Okulu Blagoveshchensk

Sertifikayı analiz ederseniz, o zaman üniversitenin 6 ana gruptaki uzmanlık grubuna akredite olduğuna karar verebiliriz:

 • bilişim ve bilgisayar tesisleri;
 • sosyal hizmet ve sosyoloji;
 • pedagojik bilimler ve eğitim;
 • spor ve fiziksel kültür;
 • müzikal sanat;
 • Güzel ve uygulamalı sanatlar.

Malzeme ve teknik esas

Amur Pedagojik Koleji'nin amacıuzmanların kaliteli eğitim. Bu bağlamda, modern bir malzeme ve teknik taban yarattı. Eğitim odaları, laboratuvarlar ve atölyeler, bilgisayarlar, monobloklar, projektörler, interaktif beyaz tahtalar, televizyonlar, durgun musluk fırınları, çömlekçilik daireleri vb. Ile donatılmıştır.

Kütüphanelere önemli dikkat gösterildi. Üniversitede dört tane var. Eğitim, bilim, referans, kurgu, süreli yayınlar ve bilgi materyalleri var. Kütüphanelerde okuma odası var. Internet erişimi olan bilgisayarlarla donatılmıştır.

pedagojik kolej blagoveschensk amur bölgesi

Ancak sadece eğitimde değil, aynı zamanda dikkatin de üzerinde duruluyorKoleji. Sağlık hizmetleri için öğrencilerin sağlığı önemlidir. Bu nedenle, spor, spor salonu, spor salonları ile donatılmış maddi ve teknik bir taban oluştururken. En önemli spor ekipmanlarının bulunduğu ortamda. Kolejde ayrıca bir masaj odası da bulunmaktadır.

Önerilen spesiyaller

Amur Pedagojik Yüksekokulu 9. ve 11. sınıf öğrencilerini okumaya davet ediyor. Temel genel eğitim ile aşağıdaki uzmanlık alanlarını girmek mümkündür:

 • "İlköğretimde Öğretim";
 • "İlköğretimde İyileştirici Pedagoji";
 • Uygulamalı Bilişim;
 • "Çizim ve görsel sanatlar";
 • "Halk el sanatları ve sanat ve el sanatları";
 • "Müzik eğitimi";
 • "Fiziksel kültür";
 • "Uyarlamalı fiziksel kültür".

Amur Pedagojik Üniversite derecelendirme listeleri

11. sınıftan mezun olanlar çok daha az tercih sahibidirler. Sadece 3 spesiyaliteyi sunuyorlar:

 • "İlköğretimde Öğretim";
 • "Okul öncesi eğitim";
 • "Fiziksel Kültür".

Giriş testleri ve alım koşulları

Amur Pedagoji Koleji'ne kaydolunBlagoveshchensk şehri kolaydır, çünkü zorlu sınava başvuranların geçmesi gerekmez. Belgeleri gönderirken kolej çalışanları USE'nin sonuçlarına bakmazlar. Giriş sınavları sadece bazı uzmanlık alanlarında yapılmaktadır. Dolayısıyla, "Müzik Eğitimi" programına girenler müzik verilerini kontrol etmek için görev alırlar. "Çizim ve Güzel Sanat" ve "El Sanatları ve dekoratif sanatlar", el çizimi seçmek adaylar. "Fiziksel Kültür" üzerine giriş sınavı özel fiziksel hazırlık ve "Uyarlanabilir fiziksel eğitim" - genel fiziksel eğitim.

Diğer uzmanlıklarda tanıtım yoktur.test yok. Başvuruların sayısı koltuk sayısını aşmıyorsa, kesinlikle tüm başvuru sahipleri kayıtlıdır. Bu şart yerine getirilmezse, üniversite personeli başvuru sahiplerinin sertifikalarına bakar. Kabul komitesi üyeleri, belgenin ortalama puanını hesaplar ve bu göstergeye sahip olan kişileri mümkün olduğunca yüksek puanlar.

Amur Pedagoji Koleji: değerlendirme listeleri ve kayıt

Belgelerin alındığı tarihte, resepsiyon personeliKomisyonlar, bir ya da bir başka başvuru sahibinin bir üniversitede kayıtlı olup olmadığını söyleyemez. Tanıtım kampanyasının olası bir sonucu, derecelendirme listelerinin analizinden sonra söylenebilir. Onlar için resmi web sitesinde özel bir sayfa vurgulanır.

Blagoveshchensk Amur Pedagoji Koleji

Blagoveshchensk Pedagoji Kolejinde KayıtAmur bölgesi mevcut yerleri dikkate alarak gerçekleştirilir. Numaraları yıllık olarak onaylanır. Fiziksel kültürde, kural olarak, 9 ve 11 sınıfları temelinde 75 kişi alın. "İlköğretim sınıflarında öğretme" uzmanlığı için 50 kişi katılımı planlanmaktadır. Diğer yönlerde, set 25 ila 35 kişidir.

Böylece, hareket etmekten korkmaAmur Pedagoji Koleji. Blagoveshchensk bulunan bu kamu kurumu, sen orta düzey profesyonellerin kaliteli eğitim için gereken her şeye sahiptir. Birçok mezun, ortaokulun duvarlarını çoktan terk etti, bunların çoğu şimdi kendi uzmanlık alanlarında çalışıyor.

Amur Pedagoji Koleji, Blagoveshchensk 2019

Amur Pedagoji Koleji, Blagoveshchensk 2019

Related news

 • Elvis Presley nasıl öldü Elvis hangi yaşta ölmüş
 • Kürtaj sonrası kanama
 • Sochi Marin Resort 4 (Sochi Rusya) - fotoğraflar, fiyatlar ve otel yorumları
 • Bal sirkesi faydaları ile Etiketlenen Konular
 • Taş Kadayıfı Tarifi Videosu
 • Karpuz Maskesi

 • Amur Pedagoji Koleji, Blagoveshchensk 87

  Amur Pedagoji Koleji, Blagoveshchensk


  Amur Pedagoji Koleji, Blagoveshchensk 98

  Amur Pedagoji Koleji, Blagoveshchensk 10

  Amur Pedagoji Koleji, Blagoveshchensk 98

  Amur Pedagoji Koleji, Blagoveshchensk 70

  Amur Pedagoji Koleji, Blagoveshchensk 27

  Amur Pedagoji Koleji, Blagoveshchensk 21

  Amur Pedagoji Koleji, Blagoveshchensk 49

  Amur Pedagoji Koleji, Blagoveshchensk 40

  Amur Pedagoji Koleji, Blagoveshchensk 22

  Amur Pedagoji Koleji, Blagoveshchensk 83

  Amur Pedagoji Koleji, Blagoveshchensk 22