Ametist. Zodyak işareti, doğal taş büyüsü 2019

Ametist. Zodyak işareti, doğal taş büyüsü 2019

Ametist. Zodyak işareti, doğal taş büyüsü 75 20.01.2019, 16:17

Ametist. Zodyak işareti, doğal taş büyüsü

Ametist - benzersiz yarı değerli bir taşen pahalı kuvars kategorisine ilişkin bilgelik. Neredeyse tüm insanlar tarafından takdir edildi. Her zaman kiliseyle yakından ilişkiliydi: hizmetkarları ametist halkaları takıyor ve kutsal sayıyordu.

Ametist: taş, özellikleri, burçametist taş özellikleri burç

Söz, Yunan dilinden gelir ve"Sarhoş değil." Bu nedenle taş zehirlenmeden tılsım olarak kabul edildi. Ama olayın ikinci bir versiyonu var. İsminin, kötülüğü tercih eden nimfa Ametis'in isminden çıktığı, tuhaf yaşamın ve sarhoşluğun ruhu olan Bacchus'a sunulduğu varsayılmaktadır. Katılıyorum, bu varsayımların her ikisi de bir benzerliğe sahiptir. Bu gemin günaha karşı direnmeye, kötü ruhlardan koruduğuna ve şans getireceğine inanılmaktadır. Ametist samimiyet, kalp ve huzur saflığını ifade eder.

Taş katıdır, sedef parlaklığı vardır. Renk - mor, ama onun çok yönlü tonları (soluk, kırmızı, mor, mor, mavi ve pembe, koyu feoletovy) ve aydınlatma bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Taş zodyak aşağıdaki belirtileri için uygundur: Boğa, Kova, Oğlak, Balık. Bu işaretlerin temsilcileri bu taştan mücevherler için özel bir arzu hissedecekler - hatta onları çekmek istemiyorlar. Bu etkileşim, sahibini uygun bir enerji ile doldurur.

zodyak ametist işaretiAmetist: Zodyak Toros'un işareti. Yarı değerli taşın gölgesi karanlıktır. İnsan ruhunda saklı olan stres ve korkulara karşı iyi bir araçtır.

Ametist: zodyak Aquarius'un işareti. Mavi-menekşe mücevher, aile çatışmalarını önlemeye yardımcı olan ürünler, karşılıksız veya mutsuz aşkı korur.

Ametist: Zodyak Oğlak burcu. Renkli ışık, saydam. Böyle bir mücevher kendine güven verir ve bakım gerektiren sorumlu vakalara hazırlayanlara yardım eder.

Ametist: Zodyak Balıklarının işareti. Etkili bir gölge var, değişiyor. Chrysolite ile mükemmel bir şekilde kombine edilmiştir. Eğer ametist süsleme bir sevgili kıza bir fan tarafından sunulursa, o zaman duyguları karşılıklı ve güçlü olacaktır.

Mükemmel bir hediye yarı değerli bir ametist dekorasyonudur. Taş (zodyak işareti de dikkate alınmalıdır) hem kadın hem de bir erkeğe uyacaktır. Herhangi bir metal, altın, gümüş ile kombine edilir.

Bir taşın sihirli özelliklerizodyak ametist taş işareti

Daha önce ametist bir savaşçı ile birlikte çekildi.savaş. Onlara savaşta cesaret verdi ve kazanmaya yardım etti. Atalarımız, onları kötülükten korumak ve hayatlarını müreffeh yapmak için sevdiklerine ametist halkaları da vermiştir. Ayrıca, toprak sahibi bitkileri suyla sulandıracak olursa, bu muhteşem taş kısa bir süre için suya daldığında, meyvelerin hastalıklara ve zararlılara karşı dirençli olacağına inanılıyordu. Doğu ülkelerinde, ametist ürünleri gece boyunca yatak odasının merkezine yerleştirildi - onun etkisi ile mücevher, olumsuz düşünceler ve kabus rüyalar tarafından uzaklaştırıldı. Rusya'da ametist boncukları nesillerden nesile (dişi çizgisine) aktarmak alışılmışdı.

Ametistin aura'yı daha açık hale getirdiği ve sezginin işleyişini geliştirdiği düşüncesi vardır. Bu taş ile meditasyonlar başarıyla gerçekleştirilir, çünkü tamamen rahatlamaya ve pasifleştirmeye yardımcı olur.

Ametist. Zodyak işareti, doğal taş büyüsü 2019

Ametist. Zodyak işareti, doğal taş büyüsü 2019

Related news

 • Makyaj Hileleri İle Yüzdeki Kusurları Kapatma
 • İhtiyaçtan freelance iş sitesi kurdu
 • VAZ-2106, ana fren silindiri: çalışma prensibi, cihaz, tamir

 • Ametist. Zodyak işareti, doğal taş büyüsü 90

  Ametist. Zodyak işareti, doğal taş büyüsü


  Ametist. Zodyak işareti, doğal taş büyüsü 48

  Ametist. Zodyak işareti, doğal taş büyüsü 62

  Ametist. Zodyak işareti, doğal taş büyüsü 91

  Ametist. Zodyak işareti, doğal taş büyüsü 5

  Ametist. Zodyak işareti, doğal taş büyüsü 17

  Ametist. Zodyak işareti, doğal taş büyüsü 13