Aliexpress ile en büyük para iadesi: nasıl alınır, yorumlar 2019

Aliexpress ile en büyük para iadesi: nasıl alınır, yorumlar 2019
21.09.2019

Aliexpress ile en büyük para iadesi: nasıl alınır, yorumlar 43

"Aliexpress" ile en büyük para iadesi: nasıl alınır, yorumlar

Modern İnternet kullanıcıları uzun zamandırBiz sadece ev konforunda her türlü ürününün satın almak öğrendik, ama aynı zamanda mümkün olduğunca üzerinde tasarruf. Önde gelen online mağazalardan birinde - Genellikle insanlar "Aliekspressa" ile neyi büyük cashback sorusu ilgileniyor. kendilerini maliyet tasarrufu bir program geliştirdi, ancak acemi her zaman kolay değildir sahip olarak Deneyimli alıcılar, ipuçları gerekmez. Hızla cashback ile "Aliekspress" nasıl satın başa ve genel olarak bu garip kelime olduğunu, bu makale yardımcı olacaktır.çift ​​cashback aliexpress

Nakit Geri

Cashback belirli bir parçanın iadesini ifade edermallar için ödenen miktar. Bu para, popüler çevrimiçi mağazalarla veya hizmetlerle doğrudan işbirliği yapan ve yeni müşterileri çekmek için ek bir gelir elde eden özel hizmetler tarafından ödenmektedir.

"Aliexpress" ile nasıl satın alınır sorusuönbellek, sıkça sorulur ve hızlı bir şekilde çözülür. Bir satın alma işlemi yapmak ve paranın bir kısmını hesaba geri almak için iki basit adımı gerçekleştirmek yeterlidir:

 1. Siteye hızlı bir kayıt yaptırın (en iyi hizmetler aşağıda verilmiştir). Orada, kullanıcı kendi gelirini takip edebilecek ve aldığı parayı çekebilecektir.
 2. Uzantıyı çalışma tarayıcısına yükleyin. Geri ödeme sürecini basitleştirmeye ve kullanıcının yüzde kaçının hesaba geri döndüğünü göstermeye yardımcı olduğundan, bu eklentinin yapılması gerekir.

"Aliexpress" den nasıl para kazanılır

Aslında para iadesi alZamanımızın popüler bir çevrimiçi mağazası çok zor. İnternetten düzenli olarak mal sipariş eden pek çok kullanıcı "AliExpress" den nasıl bir para iadesi alacağını bilmiyorlar, bu yüzden paralarını boşa harcıyorlar, ancak bu süre zarfında oldukça büyük miktarlarda tasarruf edebiliyorlardı.aliexpress için ne tür bir para iadesi daha iyidir

Özel hizmetler hariç, önbellekBu nedenle elde edilmesi mümkün olmayacaktır, bu nedenle aralarında en uygun olanı aramak ve onunla tanışmak gereklidir. Aşağıda, "Aliexpress" den en büyük parayı alabileceğiniz en iyi siteler vardır. Bazı insanlar hala varlıklarını bilmese de, oldukça popülerdirler. Hangi para ibrazının "AliExpress" için daha iyi olduğunu anlamak için aşağıda sunulan tüm seçenekleri göz önünde bulundurmak ve farklı sitelerden hesaba geri gönderilebilecek maksimum faizi karşılaştırmak gerekir.

LetyShops

İlk sırada her zaman bu hizmet, yani2 milyondan fazla müşteriyi hızla fethetmeyi başardı. Bu sitenin yardımıyla, bir çok kullanıcı günlük satın alımları önemli miktarlarda yapıyor, bu da ofisin kendisi için iyi bir avantaj.aliexpress ile nasıl para kazanılır

Bu "Aliexpress" den nakit iadesi (cashback)Diğer mağazalarda% 5 -% 3'e ulaşıyor. Güvenilir ve yüksek kaliteli hizmet, çeşitli bağlı mağazalar sunar, ancak yine de, kullanıcılar, kural olarak, "Aliexpress" tercihini verir.

Ana avantajlar uygunarayüzü ve güler yüzlü personeli, böylece bu ofis ile çalışmak için herhangi bir alıcı için bir zevktir. Kayıt işlemi sadece 3-4 dakika sürmektedir, bundan sonra müşteri hizmeti kullanmayı hemen öğrenir ve ona bir hafta boyunca prim hesabını verir, bu da nakit paranın boyutunu% 30 oranında artırır. Bunu takiben, bu sitede "Aliexpress" den en büyük para iadesi her satın alınan ürün için% 6,5'tir.

Dronk

Bu servis diğerlerinden farklıdır.Cashback ile ilgili oldukça ilginç bir politika var. Bu, 10 $ 'a kadar bir satın alma ile, paranın% 8,5, 10 ila 99 dolar -% 5,5, 200 ila 999 dolar -% 7,5 ve satın alma fiyatının 1000 $' dan daha fazla olmasıyla sonuçlanır. yine% 8.5.

Bu yaklaşımla, yeni başlayanlar hesaplamak zor,"AliExpress" için ne tür bir geri ödeme daha iyidir, ancak zamanla kendiniz için ideal bir plan yapabilirsiniz. Ayrıca, servisin başka bir avantajı vardır: uygulamayı tarayıcıya yüklerken kullanıcı ek bir para iadesi alabilir. Yüklendiğinde, uygulama bu eylemi otomatik olarak servise bildirir ve müşterinin ilgisini alması garanti edilebilir.

EPN

Rusya'da bir başka popüler hizmet, en% 7 olan "Aliexpress" ile büyük bir para iadesi. Herhangi bir farklılık göstermediğine dikkat çekiyor, ancak güvenilirliği ve vicdanlılığıyla yeni müşterileri kolayca çekiyor.

Önceki versiyonda olduğu gibi, ayrıcaKullanıcının bir Cashback elde etmek için prosedürü büyük ölçüde basitleştirme fırsatına sahip olduğu tarayıcı uygulaması. Buna ek olarak, yeni gelenlerin cevaplarında, ara yüzlerin her zaman mantıklı olmadığı, ancak oldukça hızlı bir şekilde bunlara alışabildiğiniz sıklıkla belirtilir. Bu avantajlar sayesinde, ofis günlük olarak yeni müşteriler kazanıyor ve onlara çok para kazandırıyor.

Cahs4Brands

Bu servis ile bir çift alabilirsinizpara iadesi. "Aliexpress" kaynak tabanındaki mevcut mağazalar listesinde en son değil. Sonuçta, bu tür dünya pazarında ilk tür sitelerden biridir.Cashback ile aliexpress nasıl satın alınır

İçerik oluşturuculardan birkaç basit görevi tamamladıktan sonra,Müşteri çift para kazanabilir. "Aliexpress" bir mağazadır, dönüşü yüzde 10 ila 15 arasındadır. Kural olarak, net bir yüzde kurulmaz, bu nedenle kullanıcı yalnızca olabildiğince düşeceğini umabilir.

AliBonus

Servis en genç ama en azındanönceki sürümlerle karşılaştırıldığında umut verici. Bu "AliExpress" web sitesinden satın alımlar için tasarlanmıştır, bu nedenle kendi veritabanında başka çevrimiçi mağazalar yoktur.

Sitenin minimalist tasarımı ve vurgulanmasıtarayıcı için uygulamanın kurulumu her zaman müşterilere hitap etmiyor, ancak burada ana sayfada herhangi bir gereksiz detay bulunmadığına da dikkat çekebilirsiniz.aliexpress ile en büyük para iadesi

Dönüş yüzdesi 7'den değişir10. Ayrıca Cashback alabilirsiniz belirterek uygulamayı yüklemek zorunda kalmadan değer, ama genelde işe daha kolaydır, bu yüzden kullanıcıların çoğunun indirmek ve buna uyum.

AliKopi

Bu derecelendirmede son hizmet,2016 yılında bir para iadesi yayınlamak. 8 $ 'lık bir satın alma maliyeti için "Aliexpress" yüzde 30 dönüş tamamen elde edilebilir. Eğer 8 dolardan fazla bir satın alma işlemi yaparsanız, para iadesi yüzde 11 olacaktır. Böyle garip bir sistem, elbette herkes için kabul edilemez, ancak hizmetin yaratıcıları, sadece kendileri için değil, aynı zamanda müşteriler için de karları iyileştirmek için nakit parayı kısa sürede artıracağına söz verdiler.

Tek başına seçilebilecek ana avantajBu noktada, iade edilen fonların neredeyse anında alınmasıdır. Kural olarak, para iadesi alıcının hesabına sadece birkaç ay gelir, ancak aynı hizmette her şey çok daha hızlı yapılır - bir veya iki hafta içinde.aliexpress ile iade para iadesi

Cashback'ler hakkında kullanıcı geri bildirimi

Uzun zamandır aşina olan deneyimli alıcılarmal satın alırken Nakit Geri kendi görüşünü ifade edebilir internet mağazası "Aliekspress" aldı. Tabii ki, harcanan para belirli bir yüzdesinin her zaman bir zevk olduğunu almak ve bir hizmetin popülerliği daha, yüzde büyüktür.

Yukarıda listelenen tüm siteler hakkında kullanıcılarSadece olumlu yorumlar bırakın, bunların özü bire indirilir: hızlı nakit transfer işlemleri ve destek hizmetinin kaliteli çalışması. Gerçekten de, uzmanların yardımı olmadan, tüm insanlar parayı geri kazanamaz, bu nedenle danışmanlar her bir sitede her zaman sağlanır. Müşterileri ilgilendiren tüm sorulara hızlı bir şekilde cevap verirler ve daha fazla para kazanmak için hangi malların daha iyi satın alınabileceğini önerirler.Cashback Aliexpress yüzde 30

Yeni başlayanlar hakkında biraz bilgi sahibi olmasına rağmenParanın varlığı ve hissi, çoğu paradan nasıl tasarruf edebileceğinizle ilgileniyor. Bazen "AliExpress" sitesinde bile, alımların yüzdesini döndüren hizmetler ile ilgili bir makaleye atıfta bulunabilirsiniz.

Aliexpress ile en büyük para iadesi: nasıl alınır, yorumlar 2019

Aliexpress ile en büyük para iadesi: nasıl alınır, yorumlar 2019

Related news

 • Veroshpiron: kullanım, talimat, açıklama endikasyonları
 • Mikrodalga Fırın Temizliği
 • Polis şiddetinin öldürdüğü 82lik dedenin eşi: Benim için gitti, cenazesi geldi
 • Ejderhaların ruhları üzerinde Skyrim üzerindeki kodlar. Skyrim: hile kodları, beceri
 • Sevgililer Gününde bir adama ne verilir

 • Aliexpress ile en büyük para iadesi: nasıl alınır, yorumlar 26

  Aliexpress ile en büyük para iadesi: nasıl alınır, yorumlar


  Aliexpress ile en büyük para iadesi: nasıl alınır, yorumlar 52

  Aliexpress ile en büyük para iadesi: nasıl alınır, yorumlar 23

  Aliexpress ile en büyük para iadesi: nasıl alınır, yorumlar 40

  Aliexpress ile en büyük para iadesi: nasıl alınır, yorumlar 81

  Aliexpress ile en büyük para iadesi: nasıl alınır, yorumlar 66

  Aliexpress ile en büyük para iadesi: nasıl alınır, yorumlar 36

  Aliexpress ile en büyük para iadesi: nasıl alınır, yorumlar 32

  Aliexpress ile en büyük para iadesi: nasıl alınır, yorumlar 27

  Aliexpress ile en büyük para iadesi: nasıl alınır, yorumlar 71

  Aliexpress ile en büyük para iadesi: nasıl alınır, yorumlar 8

  Aliexpress ile en büyük para iadesi: nasıl alınır, yorumlar 59

  Aliexpress ile en büyük para iadesi: nasıl alınır, yorumlar 98

  Aliexpress ile en büyük para iadesi: nasıl alınır, yorumlar 44