Alexander Sokolovsky - genç bir aktörün biyografisi 14 28.02.2019, 16:08

Alexander Sokolovsky - genç bir aktörün biyografisi

Genç aktör Alexander Sokolovskyharika bir St. Petersburg şehri. 12 Şubat 1989'da oldu. Genç bir adam, hiçbir aktör olmayan sıradan bir ailede büyüdü. İskender'in böyle bir faaliyet alanını seçmesinin nedeni tam olarak bilinmemektedir. Belki belirleyici an, kahramanımızın bir çocukken "Duet" adlı bir tiyatro stüdyosuna gitmesi idi. Orada sahnede ne yapmak istediğini anlamaya başlar. Ayrıca filmlerde rol almak istiyorum.

Yetenekli bir aktörün öğrenci yılları

Alexander SokolovskyBununla birlikte, okulda Alexander Sokolovsky çalıştıkendini farklı hipostazlarda, uzun zamandır gazetecilik, yönetim ve ekonomi gibi alanlarda attı. Her neyse, gelecekteki uzmanlığını seçemezdi. Enstitüye girme zamanındayken Alexander, Moskova'ya gitti ve istediği yere yatırılmayacağından tamamen emin oldu. Ama oldu. Genç adam, kayıt olacağı tüm üniversitelerde sınavları geçti. Ve yalnızca Evgeny Steblov'un tiyatro atölyesine girdikten sonra Alexander Sokolovsky sonunda fark edildi. Halkın sanatçısı gelecekte yıldız yaratıcı potansiyel ve oyunculuk becerileri gördü ve ardından Sokolovsky GITIS'a kaydoldu.

Bir oyuncunun kariyerinde ilk adım

Alexander Sokolovsky yıllarda ortaya çıkmaya başladıHarika bir öğrenci hayatı. Aktörün başlangıcı, ünlü TV dizisi "Kamenskaya-4" 'te küçük bir rol oynamıştı, onun tarafından 2005'te sadece zekice gösterildi. Ardından sadece 3 yıl sonra (2008'de) Alexander, "Herkes Ölüyor ve Kalıyorum" ve "Rosiya-88" adlı dramatik filmlerde rol aldı.

Tiyatro sahnesinde yetenekli bir adam kendini kanıtlamayı başardı.

Alexander Sokolovsky biyografisi
Enstitünün son derslerinde, AlexanderBiyografisinde oynamış roller hakkında zaten ilginç bilgiler bulunan Sokolovsky, tiyatro sahnesine çıktı. Bununla birlikte, bunu profesyonelce yapmadığı söylenmelidir, ancak tamamen ruh için. Genç adam kendi üniversitesinin sahnesinde performans gösterdi. Ve bazen gerekli provaları yapmak için bir oda bile yoktu. Bu şekilde Alexander birkaç yıldır oyunculuk becerilerini geliştirdi. Ve tiyatro sayesinde, Sokolovsky sahneden duyduğu korkuyu atlattı ve zaten çok sayıda kişiyle konuşabiliyordu.

Alexander Sokolovsky bir iş bulamadı

Mezuniyet sonrası biyografi, öyle görünüyor ki,her türlü rol açısından zengin olmalıydı. Ve Sasha kendini zaten becerimli ve aktör olarak görüyordu. Ancak, bu gerçeğe rağmen, genç sanatçı mesleğinde birkaç yıl çalışmadı, zira kendisine uygun bir rol bulunmadı. Bu nedenle, 2009-2011 yılları arasındaki dönemde, filmografisinde halihazırda birkaç başlık bulunan Alexander Sokolovsky, göze çarpmayan karakterler oynadı. Ve bu nedenle onlar hakkında konuşmamalısın.

Yetenekli adama popülerlik geliyor

Alexander Sokolovsky filmografisiBizim oyunculuk kariyerinde gerçek bir atılımkahraman "Split" serisinin çekimi başladı, 2011 yılında oldu. Bu projede, Alexander Savva adında genç bir adam oynadı. Film, tarihin zor bir dönemini anlatıyor: 17. yüzyılda Rus Ortodoks Kilisesi'nin bölünmesi. Kahramanında Sokolovsky bütün ruhunu koydu. Kendisinden bir şey ekledi, bu yüzden izleyiciler bu karakterle çok iç içe. Bu serinin filme çekilmesinden sonra, genç sanatçı oyunculuğa güvenmeye başladı, çünkü yönetmen N. Dostal'ın yanı sıra zaten ünlü film yıldızları Julia Melnikova ve Alexander Korshunov'un yönetiminde çalıştı.

Yönetmen Sasha'yı sete davet etmeye başladı

Savva karakterinin bu kadar önemli bir rolünden sonraFilmografisi yeni isimlerle yenilenmeye başlayan Alexander Sokolovsky, diğer seri filmlerde yer aldı. Bunların arasında, 2013'te "Takım Che", "The Laurels of Method" ve "Passion for Chapa" gibi projeleri vurgulayabiliriz. Yukarıdaki filmlerin sonlarında genç aktör, İç Savaşın kahramanı Chapaev'in Peti Isaev rolünü oynadı. Bu yıl da Alexander, "Ulusların Babası'nın Oğlu" adlı tarihi filmde ve D. Berman'ın yönettiği komedide "Ölüm Kadar Güzel Oldu" filminde oynadı.

Hangi görüntüler en çok fark edilir?

aktör Alexander SokolovskyAlexander için en önemli roller rol aldıYegor Arkadyev seri filmde "The Method of Laurel-2", yanı sıra Yodor Shchukin, Fyodor Bondarchuk'un yönettiği "Molodezhka" dizisinde. Egor - hokey takımının kaptanı "Ayılar". Gerçekten olağanüstü bir hokey oyuncusu olmak istiyor ve ulusal tanınırlığı hak ediyor. Antrenörün değişmesinden sonra Yegor takım ruhunu ve dayanışmasını geri döndürmeye çalışır. Bir karakter için, hokey hayatının en tepesinde ve kardeşi Dmitri'nin de onunla aynı şeyi yapması gerektiğinden emin. Anlaşmazlık nedenleriyle, erkek kardeşlerin bütün dizi boyunca çatışmaları var.

"Molodezhka" filmi, filmin en başarılı filmi olduaktör Sokolovsky Alexander'ın elde edebileceği kariyer. Bu dizi dünya çapında ün kazandı. Bundan sonra Sokolovsky dünya çapında popülerlik kazandı ve televizyon izleyicilerinin çoğunluğunun sevgisini aldı.

İş bir saniyeliğine durmuyor

Bugüne kadar, genç aktör üzerinde çalışıyorModern dizi "Molodezhka" nın yeni serisi. Ayrıca 2014 için piyasaya sürülecek olan çok-dizi film "Sklifosovsky" nin yeni sezonunda da yer alacak. Bu filmde, Sasha ile birlikte, Dmitry Miller, Maxim Averin, Maria Kulikova gibi TV yıldızlarını görebileceğiz. Ancak, Alexander Sokolovsky aralarında kaybolmadı.

Yetenekli bir adamın kişisel hayatı

Alexander Sokolovsky kişisel yaşamıVe setin dışındaki yaşam için, o zamangenç aktörün seçimine henüz karar vermediğini söyleyebiliriz. Birçok kızın hayatını onun varlığıyla süsledi. Ancak, kalbin tek hanımı henüz bulunamadı. Bu yüzden tüm genç ve özgür güzellikleri kahramanımızla hayata yakın olma şansına sahipler.Related news

 • Çok dolaşımda Doğu dolması: basit pişirme tarifleri
 • Çorabın kaçması nasıl engellenir
 • Washington Türkiyenin S-400leri satın almasını önlemeye çalışıyor
 • Beyaz saç tellerini yok etmenin püf noktaları
 • Eklem hangi sebeplerden dolayı çatlıyor

 • Alexander Sokolovsky - genç bir aktörün biyografisi 26

  Alexander Sokolovsky - genç bir aktörün biyografisi


  Alexander Sokolovsky - genç bir aktörün biyografisi 2

  Alexander Sokolovsky - genç bir aktörün biyografisi 100

  Alexander Sokolovsky - genç bir aktörün biyografisi 19

  Alexander Sokolovsky - genç bir aktörün biyografisi 70

  Alexander Sokolovsky - genç bir aktörün biyografisi 54

  Alexander Sokolovsky - genç bir aktörün biyografisi 68

  Alexander Sokolovsky - genç bir aktörün biyografisi 71

  Alexander Sokolovsky - genç bir aktörün biyografisi 20

  Alexander Sokolovsky - genç bir aktörün biyografisi 24

  Alexander Sokolovsky - genç bir aktörün biyografisi 53