Akvaryumu çalıştırın. Adım adım talimat ve işlem özellikleri 2019

Akvaryumu çalıştırın. Adım adım talimat ve işlem özellikleri 2019

Akvaryumu çalıştırın. Adım adım talimat ve işlem özellikleri 78 07.02.2019, 10:24

Akvaryumu çalıştırın. Adım adım talimat ve işlem özellikleri

Böyle bir mucize elde etmeye karar veren herkesSualtı dünyası, bir akvaryum gibi, birçok zorlukla karşılaşır. Hepsi birçoğunun güzel bir büyük akvaryum sevinçli göz yapmak için ne kadar bir şey olduğu ve sadece bir sorun kaynağı olmadığı için.

Nereden Başlayalım

akvaryum başlangıç ​​adım adım talimatÖnce sesi belirlemelisiniz. Burada aşağıdaki prensip çalışır: ne kadar çok olursa, onunla ilgilenmek o kadar kolay olur. Bunun nedeni, büyük bir akvaryumda, temiz bir akvaryumun bir taahhüdü olan biyolojik dengeyi kurmak ve sürdürmek çok daha kolaydır. Yani, evcil hayvanlara yediklerinden daha fazla yiyecek verirseniz, geri kalanı ayrışmaya başlar ve su hızla bulanıklaşır.

Akvaryumu çalıştırmak (bunun adım adım talimatı)Oldukça karmaşık manipülasyon ve bunun başlamadan önce, konumu yere karar - işlemi) aşağıda açıklanacaktır. Güneşin doğrudan ışınlarına dışına almamak gerekir. Aynı zamanda bir taslak ya da pencere kenarındaki bir akvaryum kurmak için yasaktır. en uygun seçenek uzakta, akvaryumun bir hızlı başlatma sağlamak bu özelliği açıklayan adım adım yönergeleri olacaktır pencerelerden, bir köşesine yerleştirmek olacaktır.

Opsiyonel Aksesuarlar

akvaryumun doğru başlangıcıÖnemli bir faktör, kaldırım taşıdır. Şimdi, özellikle akvaryum için tasarlanan bu iç parçaların büyük bir aralığı var. Siparişin ve hatta bağımsız olarak, yapının mukavemetini doğru bir şekilde hesaplamak için yapılabilir. Kaidenin akvaryumla birlikte yüksekliği 120-130 cm'yi geçmemelidir, aksi takdirde akvaryumun bakımı veya daha temizliği, ona erişim ile ilgili bazı zorluklara neden olabilir.

Akvaryumun herhangi bir doğru başlangıcı içerirÖnceden belirlenmiş eylemler dizisi. Hacmi, yeri, yeri belirledikten sonra, yapay ekosisteminiz için gerekli ekipmanı düşünmelisiniz. Bu durumda, her şey üreticinin yeteneklerine bağlıdır, çünkü farklı üreticilerden farklı fiyatlarda piyasada çok sayıda model bulunmaktadır. Sadece herhangi bir akvaryumun ayrılmaz özelliklerinin filtre, pompa, ısıtıcı olduğunu hatırlayın. Bu en az olanıdır, bu olmadan balık varlığı imkansızdır.

Akvaryum başlıyor

lansman için akvaryum hazırlıkAkvaryumu denize indirmek için hazırlamak oldukça karmaşıktır.Kurulum alanına koymadan önce özel dikkat gösterilmesi gereken bir süreç. İçine su dökmeden önce, tüm camı içeride ve dışarıda temizleyin. Bunun için, bir kabartma tozu çözeltisinin yanı sıra biraz pembe potasyum permanganat çözeltisi kullanabilirsiniz.

Şimdi akvaryumu başlatabilirsin. Bu işlemin adım adım talimatı birçok noktaya sahiptir ve her bir durumda değiştirilebilir. Bu nedenle, sadece belli başlı noktaları dikkate alıyoruz.

1. Yıkanmış akvaryumu küpün üzerine yerleştirdikten sonra, bir kez daha çatlak ve derin çizikler olmadığını kontrol edin.

2. Yıkanmış ve kireçlenmiş toprağı tabana yerleştirin.

3. Bitkileri dikin ve sabitleyin.

4. Ardından, yavaş yavaş, küçük bir damlamada, akvaryumun duvarının üzerine su dökün.

Yani akvaryum bir hafta dayanmalıdır. Ancak bundan sonra balıkları çalıştırabilirsin. Gördüğünüz gibi, bu makaleyi okuduktan sonra, adım adım yukarıda anlatılan bir akvaryumun başlatılması, ilk bakışta göründüğü kadar karmaşık bir süreç değildir.

Akvaryumu çalıştırın. Adım adım talimat ve işlem özellikleri 2019

Akvaryumu çalıştırın. Adım adım talimat ve işlem özellikleri 2019

Related news

 • Uzmanından TEOG günü reçetesi
 • Şeften Yemek Tarifleri
 • Balık Sırtı Saç Örgüsü Nasıl Yapılır
 • Ballı Muzlu Saç Maskesi
 • Natalia Fateeva. Aktrisin biyografisi
 • Milföy Hamurundan Peynirli Ay Böreği Tarifi

 • Akvaryumu çalıştırın. Adım adım talimat ve işlem özellikleri 73

  Akvaryumu çalıştırın. Adım adım talimat ve işlem özellikleri


  Akvaryumu çalıştırın. Adım adım talimat ve işlem özellikleri 63

  Akvaryumu çalıştırın. Adım adım talimat ve işlem özellikleri 51

  Akvaryumu çalıştırın. Adım adım talimat ve işlem özellikleri 54

  Akvaryumu çalıştırın. Adım adım talimat ve işlem özellikleri 90

  Akvaryumu çalıştırın. Adım adım talimat ve işlem özellikleri 5

  Akvaryumu çalıştırın. Adım adım talimat ve işlem özellikleri 58

  Akvaryumu çalıştırın. Adım adım talimat ve işlem özellikleri 21

  Akvaryumu çalıştırın. Adım adım talimat ve işlem özellikleri 100

  Akvaryumu çalıştırın. Adım adım talimat ve işlem özellikleri 68

  Akvaryumu çalıştırın. Adım adım talimat ve işlem özellikleri 76

  Akvaryumu çalıştırın. Adım adım talimat ve işlem özellikleri 10