Aktris Lyudmila Polyakova: biyografi, filmografi, kişisel hayat 2019

Aktris Lyudmila Polyakova: biyografi, filmografi, kişisel hayat 2019

Aktris Lyudmila Polyakova: biyografi, filmografi, kişisel hayat 76 28.01.2019, 10:59

Aktris Lyudmila Polyakova: biyografi, filmografi, kişisel hayat

Polyakova Lyudmila Petrovna 28 Ocak 1939'da dünyaya geldi.yıl Moskova şehrinde. Popülerliği ve izleyici aşkı, güçlü ve güçlü kadınlarını oynadığı karakteristik rollerini getirdi. Ünlüüne aktris Lyudmila Polyakova uzun bir süre gitti ve aktörün şanının beklenmedik bir şekilde ortaya çıkması.

Şu anda Rusya Halk Sanatçısı ve Rus Devlet Ödülü sahibi.

aktris lyubimil

Çocukluk ve oyunculuk kariyerinin başlangıcı

Büyük Vatan Savaşı başladığında,Lyudmila sadece 2 yaşındaydı. Ailesi tahliye ile birlikte Moore'a taşındı ve orada çocukluğunun çoğunu geçirdi. Neyse ki, çok küçüktü ve daha da yetişkin vatandaşlarının yaşaması gereken bu korkuyu ve korkuyu hiç hatırlamıyordu. Ancak, kızın anısına hâlâ bir şey vardı, buna rağmen parlak ve parlak bir geleceğe inandığına inandı.

Aktris Lyudmila Polyakova gençliğinde aslaMezuniyet sonrası, kariyer yapma fikrini düşündüm bir okyanusografi olmayı hayal ettim. Odessa'ya gitti ve orada Fransızca ve kısa konuşma okudu. Bir gün, başkentte, mezun Shchepkinsky Tiyatro Okulu yakınlarında, sınavlar orada olduğu zamanlar oldu. Becerileri denemeye karar verdim. Bu Lyudmila burada, herkes kayıtsız karşılama komitesi üyesini terk edip büyük bir oyuncu Lyudmila polyakova vardı gelmez müthiş aktörün verilerini, sahip olduğu ortaya çıktı. Genç bir kızın bir okyanus bilimcisi olması mukadder değildi.

Tiyatroda çalışmak. Aktris Lyudmila Polyakova

aktris polylakova biyografisi

Biyografi ve kariyer her zaman başarıyla gelişmiştir. Okuldan mezun olduktan sonra Drama Tiyatrosunda çalışmaya başladı. Neredeyse 18 yıldır çalıştığı Stanislavsky, yaratıcı gelişiminin gerçekleştiği yer oradaydı. 1982'de sadece 5 yıl boyunca çalıştığı Taganka Tiyatrosu'na geçti. 1987'de Dramatik Sanat Tiyatro Okulu'nda oynamaya başladı, ancak 3 yıl sonra oradan ayrıldı. Aynı yıl Maly Tiyatrosu sahnesinde oynamaya davet ediliyor, bu arada aktris hala çalışıyor. Hemen tiyatro repertuarına aktif olarak dahil oldu. rolleri arasında o tür Nastasya Ivanovna (L. Tolstoy'un, "Yaşayan Ölü") Evdokia Lopuchin (F. Gorenstein, "Kral Peter ve Alex") ve Griboyedov "dan Woe OLARAK Prenses Tugouhovskaya Hlestova (aynı oynamıştır zihin ") ve diğerleri.

Aktris Lyudmila Polyakova her seferinde yaşıyorOnun imajı, her rolü organik olarak uyar. Seyirciler onu, kendisine bakmak ve onu taklit etmek istemek için karakteri o kadar yakın ve anlaşılabilir algısı haline getireceğini bildiği için onu seviyor.

Lyudmila Polyakova, filmografisi

Lyudmila polyakova Filmografi

Her zaman iş birleştirmeyi başarıyortiyatroda ve ekranda, aynı zamanda rolleri tamamen farklı bir şekilde oynar: modern ve klasik. Sık sık savunmasız bir ruhu saklayan kahramanlarının birkaç kaba görünümü için. Daha unutulmaz roller - güçlü ve güçlü kadınları oynadığında.

Oyuncu Lyudmila Polyakova'nın vurulduğu ilk filmin adı "Inostranka", 1965'te ekranlarda çıktı. 2009'da "Yüksek güvenlikli tatil" filminde çekildi.

Yaratıcı palet Polyakova olağanüstüHer rolde, bazen de parlak, bazen boğuk, bazen özel renkler bulmayı başarır, ama her zaman aktrisin benzersiz kişiliği tarafından işaretlenir.

Filmde rol alan aktris: "Boomer", "Kasırga Annesi", "Anneye Elveda", "Agony", "Parti Komitesi Sekreteri", "Yetimhanenin Hanımı" ve diğerleri.

Genel olarak, filmlerde ve dizilerde 70'den fazla rol vardır. İşte oyuncu Lyudmila Polyakova'da böyle zengin bir yaratıcı yol var.

Kişisel hayat

Lyudmila fakir bir ailede büyüdü. Kitap satın almak için ilk maaşını harcadı. O zamanlar hayali hayali dünyasına dalmayı severdi, tam tersine, o bir realist oldu.

Röportajlardan birinde oyuncu bunu paylaştıHer zaman ilişkiden aldığından biraz daha fazlasını verdi. Erkeklerle olan bütün ittifaklar sadece kendilerini terk etti. Hayatında tanışan tüm insanlar, Lyudmila teşekkürler. İlk kocası Maly Tiyatrosunun bir oyuncusu olan Vasily Bochkarev'di ve 8 yıl birlikte yaşadılar.

İkinci evlilikte bir çocuk vardı, kocası pilot olarak çalıştı ve oyuncu sürekli tiyatroya katıldı. Bu sendika da dağıldı.

Son zamanlarda Polyakova, Akdeniz'de bir ev aldı ve o mutlu.

Aktris Lyudmila Polyakova: biyografi, filmografi, kişisel hayat 2019

Aktris Lyudmila Polyakova: biyografi, filmografi, kişisel hayat 2019

Related news

 • Zeytinyağlı Kabak Yemeği Tarifi
 • Bir çocukta baş ağrısı
 • 3 İLMEK BAŞLAMALI DEĞİŞİK BEBEK YELEK MODELİ
 • Anderlecht Haberleri, Güncel Anderlecht haberleri ve Anderlecht gelişmeleri
 • Kız Bebek Yeleği Nasıl Yapılır
 • Haşhaşlı Mercimekli Çıtır Börek Tarifi

 • Aktris Lyudmila Polyakova: biyografi, filmografi, kişisel hayat 46

  Aktris Lyudmila Polyakova: biyografi, filmografi, kişisel hayat


  Aktris Lyudmila Polyakova: biyografi, filmografi, kişisel hayat 41

  Aktris Lyudmila Polyakova: biyografi, filmografi, kişisel hayat 19

  Aktris Lyudmila Polyakova: biyografi, filmografi, kişisel hayat 71

  Aktris Lyudmila Polyakova: biyografi, filmografi, kişisel hayat 86

  Aktris Lyudmila Polyakova: biyografi, filmografi, kişisel hayat 29

  Aktris Lyudmila Polyakova: biyografi, filmografi, kişisel hayat 65

  Aktris Lyudmila Polyakova: biyografi, filmografi, kişisel hayat 49

  Aktris Lyudmila Polyakova: biyografi, filmografi, kişisel hayat 66

  Aktris Lyudmila Polyakova: biyografi, filmografi, kişisel hayat 10

  Aktris Lyudmila Polyakova: biyografi, filmografi, kişisel hayat 16