Aktör Mikhail Vladimirov: biyografi, kişisel hayat. Bilinen roller 2019

Aktör Mikhail Vladimirov: biyografi, kişisel hayat. Bilinen roller 2019
16.07.2019

Aktör Mikhail Vladimirov: biyografi, kişisel hayat. Bilinen roller 48

Aktör Mikhail Vladimirov: biyografi, kişisel hayat. Bilinen roller

"Aşağı Ev", "DMB" - Yükümlü olan resimleronun yıldız statüsü aktörü Mikhail Vladimirov. 39 yaşında, yaratıcı bir aileden gelen bu yetenekli kişi, filmlerde ve dizilerde yaklaşık 50 rol oynadı. Çoğunlukla suçluların ve kolluk kuvvetlerinin imgelerini somutlaştırmak zorunda kalmış, Michael ve komedyen karakterler başarılı olmuşlardır. Yukarıdakilerin yanısıra aktör hakkında ne biliyor musunuz?

Aktör Mikhail Vladimirov: yıldız biyografisi

Gelecek çavuş Lavrov ("DMB"),Moskova, Kasım 1976'da eğlenceli bir olay yaşandı. Aktör Mikhail Vladimirov, çocukluğunda yaratıcı bir ailede bir oğlan çocuğunun doğumu göz önüne alındığında, şaşkın olmayan bir yaşam yolunun seçilmesine karar verdi. Babası - ünlü sanatçı Boris Vladimirov, performansları sahnede 70-80'lerde büyük beğeni topladı. Anne Tatyana, oğluna daha fazla dikkat etmek için kendi kariyerini reddeden bir kumaş sanatçısı.

aktör michael vladimir

Aktör Mikhail Vladimirov çocukluğundaGerçek bir üzüntüdür. 12 yaşındayken sevgili babasını kaybetti, sanatçı Nisan 1988'de öldü. Bu zor dönemde ailenin desteği, ünlü bir aktör Mikhail Derzhavin, Mikhail'in memleketi amcası vardı. İlginçtir ki sevgili yeğenini konserleri için sık sık götüren amca, mesleğini seçti ve hala ona minnettar hissetti.

Öğrenci yılları

Daha önce de belirtildiği gibi, aktör Mikhail VladimirovÇocukluk kendini yaratıcı bir meslek için hazırladı. Üç yıl içinde, genç tiyatro okulunda №123 çalıştı ve sonra evine yanında bulunan oldu Shchukin Okulu, öğrencisi oldu. Eğer aktörün anılarını inanıyorsanız, ilk başta o sınıf arkadaşları, bir "haydut" olarak onu tedavi edecek korktum, ama bu olmadı.

mikhail vladimirov aktörü

Shchukinsky Okulu'nda öğrenim görürken, sorumluMichael kalıcı bir muhafızdı. Öğrenci yılları Vladimir zevkle anımsıyor, neredeyse tüm dersle harika bir ilişki yaşıyordu. Gelecekteki çavuş Lavrov'un Anton Makarsky, Maxim Averin, Olga Budina ve daha sonra yıldızlar haline gelen diğer insanlarla birlikte çalıştığı biliniyor. Sıcaklıkla, Panteleeva kursunun harika başkanı hakkında da yanıt verir.

İlk başarılar

Mikhail Vladimirov - şöhretine giden bir aktörkomedi filmi "The Groom from Miami" filmiyle başladı. Bir oyuncu ile genç bir ahbap imajı, ilk yıl öğrenirken bu filme somutlaşmıştır. İlginç bir şekilde, kredilerde Mikhail Derzhavin olarak belirtildi. Tabii ki rol epizodikti, ama başlangıç ​​yapıldı.

michael vladimirov aktör kişisel yaşam

"Miami'den Damat" dan sonra oyuncu filmde rol almadı.birkaç yıldır. Mikhail için çok daha büyük ilgi tiyatro sahnesindeki rollerle temsil edildi. Bu yılların katılımıyla en ünlü performansları: "Gölge", "Arshin Mal Alan", "İki Veronets". Tez oyun oynanan Vladimirov Afrika Savicheva için rolü oldu Ostrovsky'nin eserleri ödünç oldu arsa olduğu "Yoksulluk hiçbir suç ise,".

Genç bir aktörün hayatındaki "Pike" ın bitiminden sonraAmcasının oynadığı Satire Tiyatrosu'na girdi. Aile bağları, gelecekteki yıldızın hemen anahtar rol almaya başlamasına yardımcı olmadı, yeteneklerini, şirketin en iyi aktörlerinden biri haline gelene kadar aşamalı olarak kanıtladı. "Çok Evli Taksi Şoförü", "Otel Hanımı", "Yetenekler ve Hayranlar", "Şakayı Taming" - Bu ve diğer prodüksiyonlara katılım, Michael'a çok fazla hayranlık verdi.

Filmlerde ve TV şovlarında çekim yapmak

Aktör Mikhail Vladimirov'un Biyografisisinemaya yeni yüzyılın başlangıcında sıkı sıkıya girdiğini gösteriyor. İlk defa Rus ordusunun gündelik yaşam üzerinde hiciv mizahi bir komedi "DMB", içinde çekim yoluyla kendilerini ifade edebildi. Bu filmde, lyceum sakin ve ciddi Çavuş Lavrov'un imajını somutlaştırdı.

Kamunun ve filmin ilgisi olmadan kalmadıAynı zamanda kilit rollerden biri de Michael'a verildi "Down House". Vladimirov bu resimde unutulmaz Ganya Ivolgin oynadı, arsa Dostoyevski'nin Idiot bir ücretsiz geri çekilme oldu. Kaset skandal bir ün kazandı, yamyamlık ile sahne çoğu eleştirmene hitap etmedi. Aktör, külteci grubunun bir üyesi imajını aldığı "Brigade" kült TV projesinde görülebilir.

Michael - olağanüstü başarılı bir oyuncuhemen hemen her rolde eşit derecede ikna edici komediler, dramalar, gerilim filmleri oynar. Yıldız "Büyük rzhak", "Pelagia ve Beyaz Bulldog", "Çıkışlı Çingene Kız", "Nokta", "Kardeş" ve diğer birçok ünlü film ve dizilerde görülebilir.

Sahne Arkasındaki Hayat

Mikhail Vladimirov kişisel hayatı olan bir aktöruzun yıllar boyunca halk işgal etti. İlk karısının "Çavuş Lavrov" un yedi yıldır yaşadığı bir sınıf arkadaşı Olga Balandina olduğu bilinmektedir. Ailede, Stepan'ın oğlu doğdu, ama karı ve koca hala ayrıldı.

aktör Mikhail Vlodimirova biyografisi

Yıldızın ikinci eşi, adında bir kızdı.Nastya, Michael'la neredeyse gizlice evlendi. Düğün, Maldivler'deki dört yıllık romantik ilişkilerden sonra gerçekleşti, sadece en yakın insanlar buna davet edildi. Bu evlilikte bir kız doğdu.

Aktör Mikhail Vladimirov: biyografi, kişisel hayat. Bilinen roller 2019

Aktör Mikhail Vladimirov: biyografi, kişisel hayat. Bilinen roller 2019

Related news

 • E-posta Yandex, tüm dünyayla iletişim kurmak için uygun bir fırsat sunmaktadır
 • Bal Peteği Örgü Modeli Yapılışı
 • Askeri pantolonlar: ordu tarzında kadın pantolonları
 • Bir erkeğin aşk anlamı ile ilginç durumlar
 • Gizemli dövmeler

 • Aktör Mikhail Vladimirov: biyografi, kişisel hayat. Bilinen roller 33

  Aktör Mikhail Vladimirov: biyografi, kişisel hayat. Bilinen roller


  Aktör Mikhail Vladimirov: biyografi, kişisel hayat. Bilinen roller 9

  Aktör Mikhail Vladimirov: biyografi, kişisel hayat. Bilinen roller 73

  Aktör Mikhail Vladimirov: biyografi, kişisel hayat. Bilinen roller 3

  Aktör Mikhail Vladimirov: biyografi, kişisel hayat. Bilinen roller 17

  Aktör Mikhail Vladimirov: biyografi, kişisel hayat. Bilinen roller 47

  Aktör Mikhail Vladimirov: biyografi, kişisel hayat. Bilinen roller 74

  Aktör Mikhail Vladimirov: biyografi, kişisel hayat. Bilinen roller 28

  Aktör Mikhail Vladimirov: biyografi, kişisel hayat. Bilinen roller 77

  Aktör Mikhail Vladimirov: biyografi, kişisel hayat. Bilinen roller 64

  Aktör Mikhail Vladimirov: biyografi, kişisel hayat. Bilinen roller 3

  Aktör Mikhail Vladimirov: biyografi, kişisel hayat. Bilinen roller 84

  Aktör Mikhail Vladimirov: biyografi, kişisel hayat. Bilinen roller 57

  Aktör Mikhail Vladimirov: biyografi, kişisel hayat. Bilinen roller 49