Akrilik banyo için gömme karıştırıcılar: genel bakış, açıklama, modeller ve yorumlar 2019

Akrilik banyo için gömme karıştırıcılar: genel bakış, açıklama, modeller ve yorumlar 2019
22.08.2019

Akrilik banyo için gömme karıştırıcılar: genel bakış, açıklama, modeller ve yorumlar 39

Akrilik banyo için gömme karıştırıcılar: genel bakış, açıklama, modeller ve yorumlar

Sovyet zamanları çoktan gitti ve sonrabanyo kraliçesi - tahttan inen dökme demir banyo. Birkaç seçenek alışık olmadı, ama nispeten yakın zamanda, insanlık rahat ve işlevsel bir sığınağa doğru bir adım attı. Bugün, giderek daha fazla alıcı akrilik banyo tercih ediyor. Bu tür ürünlerin inkar edilemez avantajları, yeni ekipman ve ek ekipmanın, örneğin karıştırıcıların monte edilmesi unsurları ile desteklenmektedir.

Birçok insan hangi mikser karıştırıcıları ile ilgilenirAkrilik banyolar için en iyisidir? Aralarındaki farklar nelerdir? Sıhhi tesisatın yararlarını ve dezavantajlarını tartmak ve banyoya zarar vermeden en zahmetli mikser montajını nasıl gerçekleştiririz?

Makalede bulacağınız tüm bu cevaplar.

Akrilik küvetler için gömme karıştırıcıların teknik özellikleri

İnşaat sektörü hızla gelişiyorBununla birlikte, sıhhi tesisat, malzeme ve teknolojinin yeni unsurları vardır. Daha yakın zamanlarda, bir dökme demir veya emaye banyo montajı tanıdık geliyordu, ancak bugün böyle bir seçenek arka plana giriyor. Banyoların eski modellerinin değiştirilmesi modern olup, banyo ile iç mekan ürünlerinin bir çok avantajına sahip olan akrilik küvetler ile karşılaştırılmıştır. Akrabaları için daha güvenli ve kolay.

Akrilik küvetler için gömme karıştırıcılar

Tüm modern akrilik küvet modellerineözel karıştırıcılar modelleri seçilir. Banyo ve lavabo için kullanılan kombine armatürler uzun zamandan beri popülerliğini kaybetti. Modern, ayrı, yerleşik veya gömme karıştırıcılar ile değiştirildi. Bu sayede iletişimin bağlanması süreci sadeleştirilmişti: boruları duvara bitişik duvara monte etme ihtiyacı artık gerekmiyordu.

Akrilik banyo için gömme karıştırıcılar

Gömme karıştırıcı - XIX yüzyılın sıhhi mühendisliği mucizesi

Adından da anlaşılacağı gibi, küvetekarıştırıcılar kesilir. Akrilik banyo için harç karıştırıcı daha kompakt ve estetik görünüyor, operasyon sırasında rahatsızlık vermez. Böyle bir tesisat tesisatı için su kaynağı da değişir: tüm bağlantı elemanları ve iletişim elemanları insan gözünden gizlenir. Özellikleri nedeniyle, akrilik banyolar için gömme karıştırıcılar müşteriler arasında popülerdir.

Önemli! Daha yakın zamanlarda, pazar basamaklı karıştırıcılar görünmeye başladı, banyo için geliştirilmiş bir modeli zıvana sıhhi tesisat olduğunu. Cascade gömme karıştırıcılar ergonomi ve daha yüksek kaliteli yüzeyler ile karakterizedir. Ana özellik, küvetin düzgün ve hızlı bir şekilde doldurulmasıdır.

akrilik banyolar için gömme karıştırıcılar

Böyle bir karıştırıcıdan su beslemesi benzerbanyonuzda bulunan küçük bir şelale. İsterseniz, bir veya daha fazla renkte arka plan aydınlatmalı akrilik küvetler için bir mikser seçebilirsiniz, bu da banyonuzun tarzını vurgulayacaktır.

Duş gömme ile akrilik banyo için karıştırıcı

Mikserin avantajları

Daha önce öğrendiğimiz gömme karıştırıcıların bazı olumlu özellikleriyle birlikte, ancak daha tartışılmaz bir avantaj var: duş başlığındaki hortum, banyo yüzeyinin altına gizlenir.

Akrilik banyo için gömme karıştırıcı

Bu son derece elverişlidir: hortum, sulama kutusunu kaldırarak kolayca gerilir ve işlemin sonunda gizlenir.

Bu tasarım daha estetik görünüyor ve duvardaki boş alan, rafların sabitlenmesi için bir alan veya sadece zadekorirovat olarak kullanılabilir ve banyonun özel tasarımını yaratır.

Köşe akrilik banyo gömme için karıştırıcı

Gömme Karıştırıcıların Dezavantajları

Harç karıştırıcıların dezavantajları izole edilmiştir.Küvetin yüzeyinin altında saklanan bir hortumun hızlı aşınması. Bir yandan uygun, ama pratiklik açısından - hayır. Mikserin bağlantı parçalarının aşırı bükülmesi, ürünün hızlı bir şekilde bozulmasına yol açar. yukarı 5 yıla, ikinci durumda - - sadece iki normal ve duş (zıvana) ile akrilik banyoları için bir karıştırıcı karşılaştırıldığında, hizmet hortumun süreli ilk seçeneği kullanırken dikkati çekiyor. Buna ek olarak, bu görünümden gizli olduğu için akış hortum avans, imkansız belirlemek için. Orada bir su banyo su birikintisi olduğunu ve bu durumun diğer daha ciddi hasarlara yol açabilir yalnızca sorun mümkündür algıla.

bir akrilik banyo içinde bir gömme karıştırıcı montajı

Zıvana karıştırıcı adım adım adım

Karıştırıcıyı bir köşe akrilik banyoya monte edecekseniz, o zaman bir dizi envantere ihtiyacınız olacaktır:

 • tornavida;
 • ayarlanabilir anahtar veya anahtar kümesi;
 • Farklı boyutlardaki frezeleme takımları ile delin.

Bir akrilik banyoda bir harç mikseri kurulumu şu sırayla gerçekleştirilir:

 • Yüzeyi hazırlayın: Mikserin banyoya yerleştirilmesi için öngörülen yere delikler işaretleyin.

Önemli! Düzene başlamadan önce, iletişimin yerini belirleyin ve bunun üzerine inşa edin. Bu vuruş, hortumun uzunluğunu en aza indirir.

 • Bir taç kesici ile bir elektrikli matkap donanımlı olması, ön hazırlık düzenine göre işaretleme gerçekleştirin.

Önemli! Mikserinizi akrilik bir banyoya monte etmek için zamanınız yoksa - önceden monte edilmiş olan donanımdan edinin.

 • Mikseri akrilik banyoya monte edin. Lastikli veya silikon conta formunda musluk için özel bir alt tabaka ihtiyacını unutmayınız.
 • Mikser özel vidalanmışfındık. Tek kollu bir mikser monte ediyorsanız, sabitlemek için yarım yıkayıcı (yıkayıcı-hilal) kullanın. Somunları bir tork anahtarı kullanarak sıkın.
 • Akrilik banyo için montaj gömme karıştırıcı(ucuz), hortumları valfe vidalayın. Silikon contalar ile tam bir özel kollu kap fındık ile korunan lastik hortumlar kullanmak daha iyidir. Sonra suyu bağlayabilir ve musluk kontrol ve hortum düzeneği doğrudur: onlar akmasına izin değilse.

Köşe karıştırıcının montajı da benzer şekilde yapılır.

Mikserin duvara girme özellikleri

Mikserin bir duvara monte edildiği başka bir kurulum tekniği vardır. Vincin tüm bileşenlerine engelsiz erişim, özel bir yanlış panelden garanti edilir.

Akrilik banyo için gömme mikser

Böyle bir yapıyı monte etmek için, bu sırayla eylemleri gerçekleştirmelisiniz:

 1. Mikserin montajı, kurulumdan önce yapılır.duvardaki yanlış paneller. Paneldeki mikserin montaj şeması, banyonun yan tarafındaki bir kesme karıştırıcısına monte edilmesine benzer. Panelin altındaki boş alan, tüm boruları, hortumları ve bağlantı elemanlarını rahatça ve güvenilir bir şekilde gizlemeyi sağlar.
 2. Gizli mikser için eksantrik adaptörleri veya havai somunlarla özel hortumları seçin, su boruları tedarik edilir.
 3. dübeller üzerindeki bir şerit kullanılarak - Sabit boru bağlantısı özel bağlantı parçaları vasıtası ile sabitlenir ve esnek olan zaman.
 4. İşi tamamlamak, tüm bağlantılar sıkılır,Suyun kaynağını içerir ve çizginin varlığı için sistemi kontrol edin. Bir sızıntı tespit edilirse, contaların sıkılması, tekrar ambalajlanması veya değiştirilmesi ile giderilir.

Gömme karıştırıcı en iyi seçimdir

Akrilik banyolar için gömme karıştırıcılarBu normalden biraz daha yüksek, ancak yine de popülerlikten zevk alıyor. Banyo kenarındaki gömme karıştırıcının maliyeti, üreticiye ve fonksiyonel özelliklere bağlı olarak değişir ve 2,500 bin ruble ile başlar. Kurulum teknolojisine bağlı kalarak ve yüksek kaliteli malzemeler kullanarak, banyoyu doldurmak için güvenilir ve dayanıklı bir su temin sistemi alabilirsiniz. Akrilik küvetlere ek olarak gömme karıştırıcılar lavabolara monte edilir.

Müşterinin zıvana karıştırıcıları hakkındaki görüşleri

Gömme karıştırıcı işlevsel ve vazgeçilmezdir. Bu sıhhi tesisat popüler. Yüksek seviyede satış ve internetin aktif kullanımı, sıhhi tesisat hakkındaki incelemelerin doğru bir resmini oluşturmayı mümkün kılmaktadır. Genel olarak, olumlular, çoğu ürün nötr geribildirimler aldılar ve esas olarak Çin'in ucuz modellerine olumsuz bir şekilde cevap veriyorlar, ancak uygulamaların gösterdiği gibi, sıhhi tesisattan tasarruf etmeye değmez.

Bu tür ürünlerle ilgili deneyiminiz yoksa, mikseri kendiniz monte etmemek daha iyidir. Ve bu işi alanlarındaki profesyonellere emanet edin.

Birçok kullanıcı banyodaGömme karıştırıcı şık görünüyor. Bu sıhhi tesisat modelleri modern ya da yüksek teknoloji banyoları için kullanılır, ancak zamanla, modern sıhhi tesisat elemanları, mütevazi iç tasarıma sahip klasik banyolarda bile giderek daha fazla kullanılır ve bu da iç mekanı daha etkileyici hale getirir.

Gömme karıştırıcı - şık, şık, fonksiyonel ve seçkin.

Akrilik banyo için gömme karıştırıcılar: genel bakış, açıklama, modeller ve yorumlar 2019

Akrilik banyo için gömme karıştırıcılar: genel bakış, açıklama, modeller ve yorumlar 2019

Related news

 • DEĞİŞİK FISTIKLI KİBAR BATTANİYE MODELİ AÇIKLAMALI
 • 18 Mart İle İlgili Kompozisyon
 • KISIR
 • Çok İzlenen Videolar
 • İlişkilerde değer vermek

 • Akrilik banyo için gömme karıştırıcılar: genel bakış, açıklama, modeller ve yorumlar 69

  Akrilik banyo için gömme karıştırıcılar: genel bakış, açıklama, modeller ve yorumlar


  Akrilik banyo için gömme karıştırıcılar: genel bakış, açıklama, modeller ve yorumlar 55

  Akrilik banyo için gömme karıştırıcılar: genel bakış, açıklama, modeller ve yorumlar 12

  Akrilik banyo için gömme karıştırıcılar: genel bakış, açıklama, modeller ve yorumlar 92

  Akrilik banyo için gömme karıştırıcılar: genel bakış, açıklama, modeller ve yorumlar 39

  Akrilik banyo için gömme karıştırıcılar: genel bakış, açıklama, modeller ve yorumlar 11

  Akrilik banyo için gömme karıştırıcılar: genel bakış, açıklama, modeller ve yorumlar 22

  Akrilik banyo için gömme karıştırıcılar: genel bakış, açıklama, modeller ve yorumlar 57

  Akrilik banyo için gömme karıştırıcılar: genel bakış, açıklama, modeller ve yorumlar 63

  Akrilik banyo için gömme karıştırıcılar: genel bakış, açıklama, modeller ve yorumlar 57

  Akrilik banyo için gömme karıştırıcılar: genel bakış, açıklama, modeller ve yorumlar 63

  Akrilik banyo için gömme karıştırıcılar: genel bakış, açıklama, modeller ve yorumlar 89