Şakayık Şerbeti: ortalama çiçeklenme zamanının lüks ve yakışıklı bir adamı

Şakayık Şerbeti: ortalama çiçeklenme zamanının lüks ve yakışıklı bir adamı


Şakayık Şerbeti: ortalama çiçeklenme zamanının lüks ve yakışıklı bir adamı 5 28.02.2019, 03:26

Şakayık Şerbeti: ortalama çiçeklenme zamanının lüks ve yakışıklı bir adamı

Hollandalı muhteşem çimenli şakayıkSorbet adı altında üreme - Rus bahçıvanlar süs bitkileri tarafından en çok arananlarından biri. Bu zarif lüks yakışıklı olmadan bir bahçe hayal etmek imkansız, hatta en titiz manzarayı bile dekore edebilen ve organik olarak park ya da ülke iç mekânına uyum sağlayabilen bir bahçe.şakayık şerbetiZarif laconic güzelliği ile Şakayık Şerbetünlü tasarımcıları ve çiçekçilere yeni başlayanlar arasında popüler. Yeni, daha az göz kamaştırıcı çeşitlerle başarılı bir şekilde rekabet eder. Bu yazıda, bu bitkinin tarifine ve tarımı tarım tekniklerine dikkat edeceğiz.

Şakayık Şerbet: açıklaması

Orta çiçeklenme kompakt bir çalı,yüksekliği 0.9 m'ye kadar büyüyor, Haziran ayı ortasında çiçek açan en hassas pembe krem ​​tonlarının çift taraflı tomurcukları ile büyüler. Güçlü bir rizom ve 16-18 cm çapında büyük çiçeklere dayanan güçlü sağlam peduncles ile iddiasız bir uzun ömürlü. Şakayık Sorbet olarak böyle bir kültürün çiçeği sıradışı: üç katmanlı, çeşitli şekillerde içbükey yaprakları alternatif satırlardan oluşur. Lüks çiçeklere taze bir parlak koku eşlik eder - çeşit çeşit bir kartvizit.şakayık şerbeti

Dekoratif, sadece çiçekli çalılar, yoğun gövdeli, güçlü gövdeli yapraklı yapraklar ve çiçek açtıktan sonra, sulu yaz yeşilliklerini sonbahar kırmızısına yavaş yavaş değiştirerek muhteşem bir şekli korur.

Tercihler ve tarımsal yetiştirme teknikleri

Piyonların kıskanç dayanıklılığı biliniyor, onlarKolayca sıcaklıklarda kar ücretsiz kış mükemmel herhangi yapının topraklarda yetişen ve beslenme almadan çiçek olabilir keskin bir değişiklik transfer yüksek tahammül sergiler. Bütün bu nitelikler Şakayık Şerbetini tamamen karakterize eder, ancak verimli topraklar daha cömert ve muhteşem çiçeklenme sağlar.şakayık sorbe yorumlar

Bu kültür fotofiliktir ve bir kuyuya dikiliraçık güneşe nötr bir tepki ile döllenmiş tınlar, üçüncü yıl için ilk çiçeklenme şaşırtacak. Çoğu zaman şakayık şerbeti rizomları bölerek çoğalır. Bunun için en uygun zaman Ağustos veya Eylül. Standart suş, üzerinde 3-4 büyüme tomurcuğu bulunan bir rizom ve birkaç filizlenmeye sahip olmalıdır. Standart boyutların iniş çukurlarında delenki dikti, toprağa (çiğneme değil!), Kuyu sulanır.

Kış öncesi bakım

Kış sürüsü humus altında genç şakayık,özel malzemelerle kaplı talaş veya ağaç yongaları, ladin lapnikom, çatı malzemesi. Erken ilkbaharın başlangıcında, güneş ısınmaya başladıkça kültür büyümeye başladıkça yalıtım kaldırılır. Yetişkin kültürleri ek barınağa ihtiyaç duymaz. Kış için şakayıkların tüm sapları kesilir ve yerden beş santimetre kenevir ayrılır.

Pion bakımı

Belirsizlik ve gerçekten eşsizkültürün dayanıklılığı şaşırtıcıdır, çünkü bakım düzenlemelerinin tamamen yokluğu bile parlak çiçeklenmelerini durdurmaz. Fakat bazı bakımlar, dekoratifliği önemli ölçüde arttırır, bu nedenle periyodik sulama, gevşeme ve çalılık altında otlatma gereklidir. İlk iki yıl bitki beslenmez, çünkü toprağın toprakla beslenmesi yeterlidir. Üçüncü yıldan itibaren şakayık, mevsimde iki kez yiyecek almalıdır: ilkbaharda ve sonbaharda.orta çiçekli şakayık şerbetiBahar en kaliteli organik gıdabitkinin büyümeye itilmesi. Ve çiçeklenme sonrası, kültür dokularını güçlendirmek için gerekli olan fosfor-potasyum gübreleri uygulanır. Buna ek olarak, düzenli sulama, çalılıkların altındaki toprağın yıkanması ve gevşemesi, Şakayık Sorbet gibi bir kültür tarafından çok beğenilmektedir. Kendi bahçelerinde bu çeşidi yetiştiren çiçek yetiştiricilerinin yorumları oybirliğiyle kabul edildi. Hepsi en az bakımda bile bitkinin göz kamaştırıcı güzelliğini vurgulamaktadır.

Şakayık Şerbeti: ortalama çiçeklenme zamanının lüks ve yakışıklı bir adamı

Şakayık Şerbeti: ortalama çiçeklenme zamanının lüks ve yakışıklı bir adamı

Related news

 • Oluklu mukavva kağıdından süsenler: ana sınıf ve öneriler
 • Sosyal hizmet uzmanları, nüfusun korunmasız katmanlarını önemseyen kişilerdir
 • Olga Grishina: biyografi, kariyer, kişisel yaşam
 • Evde artan meme bezleri. Mümkün mü
 • Kedi burnu hakkında 6 şaşırtıcı bilgi

 • Şakayık Şerbeti: ortalama çiçeklenme zamanının lüks ve yakışıklı bir adamı 45

  Şakayık Şerbeti: ortalama çiçeklenme zamanının lüks ve yakışıklı bir adamı


  Şakayık Şerbeti: ortalama çiçeklenme zamanının lüks ve yakışıklı bir adamı 24

  Şakayık Şerbeti: ortalama çiçeklenme zamanının lüks ve yakışıklı bir adamı 42

  Şakayık Şerbeti: ortalama çiçeklenme zamanının lüks ve yakışıklı bir adamı 3

  Şakayık Şerbeti: ortalama çiçeklenme zamanının lüks ve yakışıklı bir adamı 17

  Şakayık Şerbeti: ortalama çiçeklenme zamanının lüks ve yakışıklı bir adamı 55

  Şakayık Şerbeti: ortalama çiçeklenme zamanının lüks ve yakışıklı bir adamı 73

  Şakayık Şerbeti: ortalama çiçeklenme zamanının lüks ve yakışıklı bir adamı 69

  Şakayık Şerbeti: ortalama çiçeklenme zamanının lüks ve yakışıklı bir adamı 34

  Şakayık Şerbeti: ortalama çiçeklenme zamanının lüks ve yakışıklı bir adamı 48

  Şakayık Şerbeti: ortalama çiçeklenme zamanının lüks ve yakışıklı bir adamı 12

  Şakayık Şerbeti: ortalama çiçeklenme zamanının lüks ve yakışıklı bir adamı 10

  Şakayık Şerbeti: ortalama çiçeklenme zamanının lüks ve yakışıklı bir adamı 1