Air Rifle Hatsan 125. Değerlendirmeler, fotoğraflar, fiyatlar, özellikler 2019

Air Rifle Hatsan 125. Değerlendirmeler, fotoğraflar, fiyatlar, özellikler 2019 Air Rifle Hatsan 125. Değerlendirmeler, fotoğraflar, fiyatlar, özellikler

Air Rifle Hatsan 125. Değerlendirmeler, fotoğraflar, fiyatlar, özellikler

Hayatın bir aşamasında, bir kişi belirir.bir silah elde etme arzusu. Eğlence veya avlanma için - hepsinin farklı amaçları vardır. Ama gerçek şu ki. Eğer arkadaşlar ve akrabalar arasında avcılar varsa, hepsi ateşli silah satın almak ve bunun için izin almaktan kaynaklanır. Peki ya kalanlar? Bir çıkış yolu var! Ucuz bir havalı tüfeğin alınması, silah dünyasının ilk adımı olacak. Geleceğin sahibi çok soru var: Ne tür bir tüfek satın alırsanız, onunla birlikte avlanabilirsiniz, izin almanız gerekiyor mu? Bu yazının konusu hava tüfekler Hatsan 125. Fiyat, inceleme ve teknik veriler aşağıda sunulacaktır. Bu efsanevi silah, spor ve eğlence sınıfına aittir, ancak genellikle büyük ölümcül güç sayesinde avcılık için kullanılır.

Kanun ne diyor

Türk üretici Hatsan en güçlüSovyet sonrası ülkelerde kayıt sistemi altında bulunan dünyadaki pnömatik tüfekler. "On Arms" Yasası, 7.5 Joule üzerinde bir güç sınırı sağlar. Havalı Tüfek Hatsan 125'in normal versiyonunda yaklaşık 30 Joule var. Eski SSCB pazarlarına ulaşmak için, üretici düşük güçlü bir yayı tüfeğe monte eder ve sette standart bir yay oluşturur. Bu tür manipülasyonlar sonucunda, tüfek silah satın almak, saklamak ve kullanmak için izin gerektirmez. Kullanıcı sadece baharı evde değiştirebilir. Kendiniz yaparsanız, herhangi bir silah deposunda değiştirme yapmak zor. Genellikle bu harika tüfek satan bahar Hatsan 125 değiştirilmesi satıcılar tarafından uygulanır.

havalı tüfek Hatsan 125 fiyat

Dünyanın en güçlü tüfeği

Ve hava tüfeklerinin sahiplerine izin verinAmerikan, Alman ve diğer üreticilerin ilkbahar-piston mekanizması, silahlarının dünyanın en güçlü silah olduğunu kanıtlamakta, ancak çok sayıda test yaptıktan sonra bunların sonuçları rahatlamaktan uzaktır. sahipleri tarafından sağlanan sayısız fotoğrafları, kanıtladığı gibi fabrika yapılandırmada, herhangi yükseltme olmadan, havalı tüfek Hatsan mod 125, açık farkla tüm rakiplerine üstündür. Evet, iyileştirmelerden sonra iddia edebilirsiniz, ancak sonuçta ve Hatsan'ın yeni sürüme geçirilmesi uygundur. Bu transkript, 4,5 mm kalibrelik mermi başlangıç ​​hızı saniyede 1250 feet belirtmektedir - silahları 125 isimlerin rakam iyi bir neden yoktur. Metrik sisteme çeviri (1 foot = 0.3048 m), saniyede 381 metre elde ederiz. Ateşli silahlarla karşılaştırıldığında: Makarov tabanca 315 m / s, Kalaşnikof saldırı tüfeği ise 7.62 mm - 700 m / s.

Üreticinin çeşitleri

Kullanıcılar arasında büyük popülerlik, yargılamaksahiplerinin yorumları, 4.5 mm kalibreli bir tüfek aldı. Bu seçim, silahın izin gerektirmediği gerçeğiyle haklı çıkar. Bununla birlikte, üretici, Hatsan'ın 4,5 mm temel versiyonundan daha yüksek olan ve 5.5 mm ve 6.35 mm olan diğer kalibratörlerden daha yüksek olan pnömatik tüfeklere sahiptir. Ama büyük kalibreli hava tabancası izni alımı için gerekli ve bunu alırsanız, bu seçim yay piston mekanizması yerine, "Saiga" daha düşecek alıcı edilir. Konuştuğumuz tüfeğe göre maliyeti yaklaşık 10 500 ruble.

havalı tüfek Hatsan 125

Hatsan 125 s'deki değişiklikleri dikkate alırsakkalibre 4,5 mm, onlar çok olmadıklarını görebilirsiniz. Farklılıklar, çok sayıda fotoğrafın gösterdiği gibi, esas olarak üretim ve görünüm malzemesiyle ilgilidir. Odun ve plastiğe dayalı türler vardır. İkincisi monofonik ve kamufle olabilir. Farklı görünüm, standart bir popo veya hafif ağırlıktan kaynaklanır. Piyasada eski ve yeni modelin bir silahı var. Hatsan 125 tüfeğinin tetikleme mekanizmasında farklıdırlar.Yeni modelin silahları hakkında yapılan yorumlar olumludur, çünkü çok hassas inişi zayıflatmak için bir fırsat vardır.

Cihaz ve mekanizma

Çoğu bahar pistonlu tüfek gibiHatsan 125 bagajın kırılmasıyla suçlanıyor. Cıvata sabitleme varilinin akut bir açısına sahip olduğuna dikkat etmek önemlidir, bu nedenle açma ve kapama önemli ölçüde çaba gerektirir. Montajın yüksek kalitesi, piston sistemindeki geri tepme ve mikroskobik boşlukların eksikliğinden dolayı, yayı sıkıştırmak için çaba sarf edilmelidir. Bagajı limite kadar kırmak için, gövdenin iç tarafında bulunan 4.5 mm'lik kalibreli bir mermi, karakteristik bir tıklama gerçekleşene kadar gövdeyi yavaşça orijinal konumuna geri hareket ettirerek yerleştirmek gerekir. Sahiplerine göre, namluyu çok güçlü bir şekilde kesen havalı tüfek olan Hatsan 125 kendiliğinden bir atış yapabilir. Tetiğin duyarlılığını azaltmak için boş modda tüfeğin veya tetik mekanizmasındaki tetiğin sabitlenmesiyle pratik yapılması tavsiye edilir.

Teknik özellikler

Bir tüfek Hatsan 125 seçerken ana gösterge- Silahın kuvvetinin karakterizasyonu, esas olarak namlunun uzunluğuna, 450 mm'ye ve yay gücüne bağlıdır. Merminin hızı 4,5 mm kalibre için saniyede 381 metredir. Tüfek oldukça ağırdır, üç buçuk kilogram ağırlığındadır, taban uzunluğunun toplam uzunluğu 1240 mm'dir. Enerjinin kaynağı, gazla iyileştirme işleminde değiştirilebilen bükülmüş bir yaydır. Mühimmat olarak, en az 0,5 gram ağırlığında kurşun mermi kullanılması tavsiye edilir.

havalı tüfekler fiyatları

Tüfek sahiplerinin yorumlarını inceleyerek, yapabilirsinizAğır mermi kullanımı önerilerini karşılamak için, örneğin 1.06 gram ağırlığındaki Baracuda Magnum. spor ve eğlence çekim değil, avcılık - onların görüntüye dikkat ederseniz, birincil kullanım kullanmalarıyla Hatsan 125 tüfekler gibi görünebilir.

Çekim kolaylığı

Tüm havalı tüfeklerin dikkati çekiyor.Piyasada çok farklı olmayan fiyatlar, zayıf görünürlük koşullarında çekim yapmaya yönelik olarak uyarlanmıştır. Sinek ve kıvılcım üzerine, fosfor gibi ışığı biriktirebilen özel bir malzeme inşa edilir. Anında kırmızı bir arka ışık var ve arka görüş yeşil. Çekim için oldukça uygun bir cihaz.

Hatsan 125 avcılık

Buna ek olarak, mekanik dikkati çekiyorBar iki düzlemde ayarlanabilir. Dişliler dijital bir işarete sahiptir. Bu çözüm, silah namlusu üzerindeki sabit çubuklardan farklı olarak, silahları farklı mesafelerde daha rahat çekmenizi sağlar.

Dönüşle ilgili sorunlara özel bir çözüm

Yüksek güce sahip hava tüfeğiEk olarak Hatsan 125, çekimden sonra sadece omuzda bir çürük bırakmayacak, aynı zamanda yükseltmenin sonucu olarak monte edilen optiklere de zarar verebilecek devasa bir geri dönüş aldı. Tüm Hatsan silahları bir titreşim ve geri tepme dengeleme sistemi (SAS) ile donatılmıştır. Bu sistemle tüfeğin bir oyuncağa dönüşeceğine ve çocuğa emanet edileceğine dair güven verilmez. Aslında, geri dönüşler çok hassastır. Ve silahın gücünü artırarak bir yükseltme yaparsanız, dönüş önemli ölçüde artar.

Hatsan 125 özelliği

Bu sorunu çözmek için, birçok kullanıcının yorumları ile değerlendirerek birleştirmeyi önerdiği iki seçenek vardır.

 1. Gaz sisteminin standart yayının değiştirilmesi. Güç kaybı olmadan, geri tepme azalacaktır. Mağazalarda silahların gücünü artıran gaz kaynakları bulabilirsiniz, ancak bu ayrı bir konu.
 2. Müşterilerle buluşacak olan üretici, tüfek poposu için ayrı ayrı özel kaplama-genleşme derzleri satın almayı teklif ediyor.

Garantili atış doğruluğu

Atıcılar arasında en popüler değişiklikhavalı tüfek olan Hatsan 125 Sniper. Özelliği, çekim kolaylığı için özel V şekilli ayaklarla donatılmıştır. Susturucu atışına benzeyen bir mesafeden ona ve bir çantaya ilginç. Temel modelden farklı olarak, yatak değiştirilir, ayarlanabilir ve eğilimli çekim yaparken daha fazla rahatlık için popo yüksekliğini artırabilir. Eğer popo, yatak ve sap üzerine yerleştirilmiş olan hafif plastiklerin sevimli uçlarını düşünürseniz, silah optik görüşten yoksun gerçek bir keskin nişancı tüfeğini andırır. Üretici, bu harika silahın tüm alıcılarına, kayışı bir omuz askısıyla donattı. Kemerin üzerindeki marka adı, dünyanın en güçlü pnömatik silahının sahibinin durumunu vurgular. Hatsan 125'in bu modifikasyonu ile avcılık en etkili olacak.

Hatsan 125 yorum

En güçlü değişiklik

Türkçeye sunulan tüm değişikliklerinAv tüfeği Hatsan 125 Keskin nişancı çekim için en uygun olanıdır. Birçok mal sahibi çekim kolaylığını değil, çekim gücünü de önemsemiyor. Tüm modifikasyonlar için beyan edilen başlangıç ​​hızı aynıdır, ancak penetrasyon gücü farklıdır. Sahiplerin yorumlarını okumak, lideri belirlemek zordur. Sadece tüm tüfeklerin test sonuçları burada yardımcı olacaktır ve oradalar. Test için 10 mm - galvanizli metal, ahşap tahta, karton ve köpükten birbirine tutturulmuş farklı malzemelerden bariyerler kullandık. Sonuç oldukça ilginç. Hatsan 125 Camo'nun modifikasyonu meslektaşları arasında en güçlü olanıdır. Çok sayıda fotoğraf üzerinde açıkça görülüyor ki, diğer amaçlardan çıkan mermiler, ilk amaçta meydana gelen olayda, diğer materyalleri etkiliyor.

Tüfeklerin modernizasyonu

Havalı Tüfek Hatsan 125 olsaRakipler arasında en güçlü olan, ancak yine de bir yükseltme gerektirir. İlk olarak, bu etkinin azaltılması anlamına gelir. Birçok sahip, bir yaylı yay monte ederek yaylı piston mekanizmasını değiştirir. Kaybolmadan, vuruş üzerindeki etki önemli ölçüde azalır. Silah üzerinde optik bir görüntünün takılması da önerilmektedir, bu amaçla bir "kırlangıç ​​kuyruğu" montajı sağlanmaktadır. Optik o otuzdan fazla metre mesafeden ateş isteyenler için tamamen farklı bir havalı tüfek Hatsan 125. optik fiyat, yüksek olsa da, ama oldukça anlaşılabilir olacaktır. Alternatif olarak, aynı zamanda, çekim yapmak için uygun olacak bir kolimatör de kurabilirsiniz, ancak uzun mesafelere iyi nişan almayı unutmak zorunda kalacaksınız.

havalı tüfek Hatsan 125 keskin nişancı

Güçlü etki optikleri yok eder mi?

Hatsan 125 incelemeleri hakkında optik yerler hakkında hayal kırıklığı yaratıyor. Güçlü iki yönlü geri tepme camı, büyük yükler için tasarlanmamış ucuz optik cihazlara çarpar. Birkaç çıkış var.

 1. Tüfek fiyatının en az yarısına mal olacak büyük iki yönlü bir etki ile havalı tüfekler için tasarlanmış iyi bir optik görüş alın.
 2. En ucuz Çin optiklerini satın alın. Bir arıza durumunda, eski cihazı dışarı atıp yeni bir tane takın. Bu seçenek nadiren tüfek kullanan kişiler için uygundur.
 3. Çekmeyi öğrenirken optik cihazı kurmayın. Sinek ağırlığı ve sinek kullanın. 30 metreye kadar olan mesafeler için oldukça uygundurlar.

Dikkat

Hatsan 125 için en önemli özellikBirçok silah tabancalarının performansını aşan çıkıştaki merminin devasa hızı. Bir tüfek sadece bir kişiyi yaralamakla kalmaz, aynı zamanda onu da öldürür. İçeride, dışarıda veya dışarıda çekim yaparken bu her zaman hatırlanmalıdır. Silah satın almak, kişinin sadece yaşamı için değil, aynı zamanda çevrelerindeki insanların yaşamı için de sorumluluk taşımaya hazır olması gerekir. Havalı tüfeğin boşaltılan bir durumda saklanması tavsiye edilir. Bu, sadece aile üyelerini kazara ateş etmekten korumakla kalmaz, aynı zamanda yaylı piston mekanizmasının ömrünü de uzatır.

Air Rifle Hatsan 125. Değerlendirmeler, fotoğraflar, fiyatlar, özellikler 2019

Air Rifle Hatsan 125. Değerlendirmeler, fotoğraflar, fiyatlar, özellikler 2019

Related news

 • Su içsem yarıyor’ diyenlerdenseniz
 • Çikolata Soslu Milföy Pastacıkları
 • Maraş Dondurması Yapılışı
 • Siyatik sinirin iltihaplanması ve sıkışması. Ev Tedavisi
 • Etli Türlü Yemeği Yapılışı Tarifi Videosu

 • Air Rifle Hatsan 125. Değerlendirmeler, fotoğraflar, fiyatlar, özellikler

  Air Rifle Hatsan 125. Değerlendirmeler, fotoğraflar, fiyatlar, özellikler


  Air Rifle Hatsan 125. Değerlendirmeler, fotoğraflar, fiyatlar, özellikler

  Air Rifle Hatsan 125. Değerlendirmeler, fotoğraflar, fiyatlar, özellikler

  Air Rifle Hatsan 125. Değerlendirmeler, fotoğraflar, fiyatlar, özellikler

  Air Rifle Hatsan 125. Değerlendirmeler, fotoğraflar, fiyatlar, özellikler

  Air Rifle Hatsan 125. Değerlendirmeler, fotoğraflar, fiyatlar, özellikler

  Air Rifle Hatsan 125. Değerlendirmeler, fotoğraflar, fiyatlar, özellikler

  Air Rifle Hatsan 125. Değerlendirmeler, fotoğraflar, fiyatlar, özellikler

  Air Rifle Hatsan 125. Değerlendirmeler, fotoğraflar, fiyatlar, özellikler

  Air Rifle Hatsan 125. Değerlendirmeler, fotoğraflar, fiyatlar, özellikler

  Air Rifle Hatsan 125. Değerlendirmeler, fotoğraflar, fiyatlar, özellikler

  Air Rifle Hatsan 125. Değerlendirmeler, fotoğraflar, fiyatlar, özellikler

  Air Rifle Hatsan 125. Değerlendirmeler, fotoğraflar, fiyatlar, özellikler

  Air Rifle Hatsan 125. Değerlendirmeler, fotoğraflar, fiyatlar, özellikler

  Air Rifle Hatsan 125. Değerlendirmeler, fotoğraflar, fiyatlar, özellikler

  Air Rifle Hatsan 125. Değerlendirmeler, fotoğraflar, fiyatlar, özellikler

  Air Rifle Hatsan 125. Değerlendirmeler, fotoğraflar, fiyatlar, özellikler