Aile bağlantıları: Skyrim. Görevin geçişiAile bağlantıları: Skyrim. Görevin geçişi


Aile bağlantıları: Skyrim. Görevin geçişi 90 04.02.2019, 11:43

"Aile bağlantıları": "Skyrim". Görevin geçişi

Oyunun yeni bölümünde "Old Scrolls" varSayısız görevler. En unutulmaz oyuncularından biri "Aile İlişkileri" dir. "Skyrim "'in uzun ve karmaşık atamaları olan birkaç ana hikaye vardır.akrabalık bağları skyrim Aynı görev isteğe bağlıdır, aloldukça zordur. Ancak, performans sonrasında oyuncu birkaç yararlı beceriye sahip olacak. İş yerleri oldukça renkli ve olağandışı olup, özel bir atmosfer katmaktadır.

Genel bilgi

Oyuncu Solstem adasına varmalıdır;"Aile Bağlantıları" görevini almak için. "Skyrim", Nords tarafından yaşanır, ancak bu bölümde Scalam diye adlandırılan bir halk yaşar. Bir zamanlar onlar Lordlardı, fakat izolasyon yıllarında yerleşimciler kendi kültürlerini ve tanrılarını yarattılar. Ada sadece "Dragonborn" modasını yükledikten sonra açıktır. Oraya gitmek için, oyuncunun en az onuncı asgari seviyeye ulaşması gerekir. Bundan sonra, kültü maskeli iki üye ona rasgele bir yerde saldırır. Öldürülecekler. Savaşta, ateşle oldukça ciddi hasara neden olduğu için rakipleri yok etmek için Çığlık kullanmak en iyisidir. Bundan sonra Dovakin bir not bulacak ve yeni bir görev alacaktır. Solstem'e giden tek yol "The Northern Maiden" gemisidir. Windhelm'den uzak olmayan iskelede duruyor.

Adada bir skalov köyü var. İçinde, Wolfe adında bir karakter bulmanız gerekiyor, ayrıca "Aile Bağlantıları" arayışını da yapıyor. "Skyrim" çeşitli "böcekler" ve hatalarla doludur. Bu nedenle, Wulf ölürse - arayışı kabul etmeyeceksin.görevle ilgili bağlantılar

Karakterle konuşurken kahraman, yıllar önce ortadan kaybolduğu bir kardeşinin olduğunu öğrenir. Muhtemelen buzul üzerindedir. Wulf onu bulup geri getirmesini ister.

Görev "İlgili Bağlantılar": Pasaj

Bir maceraya çıkmadan önce, oyuncuhazırlanmalıdır. Adanın uzak bölgelerinde oldukça şiddetli koşullar. Kaybedilen bir gezgin için bir sürü tehlike bekliyor olacak. Bu karlarda pek çok hayalet ve trol var. Her ikisi de büyük bir hayat stokuna ve iyi bir yenilenmeye sahiptir. Silahlı bir trolü yenmek son derece zordur, çünkü bir yumrukta sağlığının yarısını oyuncudan alabilir. Bu canavarlarla çatışmada, ateşin büyülerinden yararlanmak en iyisidir. Hayaletlerden kaynaklanan hasarları en aza indirgemek için soğuk su iksirleri de stoklayabilirsiniz.

savaş

Wolf - Thorkild'in kardeşi mayınlardan çok uzak değil.skyrim üzerinde moda Konumu bağlı olarak değişebilir"Aile İlişkileri" görevini aldığı Dovakin seviyesinden. "Skyrim" konumu rastgele tanımlar, bu nedenle oyuncu Torkilde'yi bulmak zorundadır. Toplantıdan sonra ortaya çıktığında, delirdi ve kurt adam oldu. Onunla konuşurken, hangi kopyayı seçtiğin önemli değil. Her durumda, konuşma bir savaşta bitecek. En iyi taktik, onun dönüşümü sırasında Thorkilde'yi öldürmektir. Eğer oyuncunun bunu yapacak vakti yoksa, o zaman şansı eşitlemek için kendini bir kurtadam dönüştürebilir. Torquild'in vücudundaki ölümünden sonra, kardeşine teslim edilmesi gereken bir mektup bulabilirsiniz. Bunun için kahramanı birkaç önemli savaş becerisini artıracak.

"Aile Bağlantıları" görevinin yalnızca Skyrim modlarının kurulu olması durumunda mevcut olduğunu unutmayın.

Aile bağlantıları: Skyrim. Görevin geçişiAile bağlantıları: Skyrim. Görevin geçişi

Related news

 • Hamilelik En Erken Nasıl Anlaşılır
 • Ilık Karamel Sosunda Ayva Kapama, Kaymaklı Dondurma İle
 • Özel psikoloji. Araştırma yöntem ve yöntemleri
 • Nureddin Zengi

 • Aile bağlantıları: Skyrim. Görevin geçişi 21

  Aile bağlantıları: Skyrim. Görevin geçişi


  Aile bağlantıları: Skyrim. Görevin geçişi 70

  Aile bağlantıları: Skyrim. Görevin geçişi 67

  Aile bağlantıları: Skyrim. Görevin geçişi 84

  Aile bağlantıları: Skyrim. Görevin geçişi 72

  Aile bağlantıları: Skyrim. Görevin geçişi 93

  Aile bağlantıları: Skyrim. Görevin geçişi 82