Ah Kalbim 259. Bölüm Özeti 23 Eylül Fragmanı Purab’a İşkence 2019

Ah Kalbim 259. Bölüm Özeti 23 Eylül Fragmanı Purab’a İşkence 2019

Ah Kalbim 259. Bölüm Özeti 23 Eylül Fragmanı Purab’a İşkence 61 02.02.2019, 21:35

Ah Kalbim 259. Bölüm Özeti 23 Eylül Fragmanı Purab’a İşkence

Ah Kalbim 259. Bölüm ile 23 eylül pazar akşamı izleyicisi karşısına çıkacak. Ah Kalbim 259. Bölümde Sangram Disha ile evlenmek istediğini ancak buna engel olduklarını söyler. Sangram işi abartıyor ve Disha’ya benimle evlenmezsem Purab’ı öldürürüm diyor. Peki Disha Sangram’dan korkup onunla evlenmeye karar verecek m? Purab Disha’sını da mı kaybedecek. İşte Ah Kalbim 23 Eylül özeti

Ah Kalbim 259. Bölüm Özeti

Ah Kalbim dizisinde Sangram yine sahneye çıkmıştır. Disha yı bir türlü unutamayan Sangram Purab ile girdiği kavgada dayak yemiş ancak Sangram’ın adamları tarafından etkisiz hale getirilerek bayıltılmıştı. Şimdi onu nasıl dışarı çıkaracaklarını düşünmektedirler. Purab’ı halıya saran Sangram ve adamları Disha ile karşılaşırlar. Sangram yüzünü gizler ancak Disha onları durdurur ve nereye gittiklerini sorar. Sangram temizlikçi olduklarını söyleyerek halıyı götürdüklerini söyler. Sonra da hızla uzaklaşırlar. Disha bu sesin Sangram’a ait olduğunu biraz geçte olsa anlamıştır.

Disha Prgya yı arayarak ondan yardım ister. Prgaya Abhi ile birlikte geleceğini söyler. Disha adamları takip eder. Sangram ve adamları Purab’ı bir mahzene getirir ve bağlarlar. Sangram Pıurab’a işkence yaparken Disha da mahzene ulaşmıştır. Mahzenin üst katına çıkan Disha Purab’a yapılan işkenceleri görüyor ve onu kurtaracağını söylüyor. Ancak bir çok adamın içinden nasıl olur da tejk başına Purab’ı kurtarabilir. Abhi ve Prgaya da uçak için rezervasyon yaptırmaktadırlar. Disha yerdeki otları yakar. Dumandan kısa sürede adamlar dışarı çıkarlar. Disha Purab’a ulaşır. Ancak Sangram’a yakalanır. 

Sangram Disha ile evlenmek istediğini ancak kendisini kandırdıklarını ve Purab’ın evlendiğini söyler. Şimdi pandit gelecek ve Disha benim karım olacak diyor. Abhi ve Prgaya ise Haryana ya gelirler ve taksi için bekliyorlar. Ancak taksi yok. Prgaya tapınak görür ve dua edeceğini söyler. Abhi Tanrı nın taksi çağıracağını söyleyerek dalga geçer. Prgaya duaya başladığında Sangram’ın adamlarından iki kişi jeep de görünüyorlar. Adamlar panditi götürmek için gelmişlerdir. Abhi onların beni kaçıran adamlar olduğunu ve Sangram’ın adamları olduğunu söyler. 

Ah Kalbim 23 Eylül Özeti Devam Ediyor

Sangram Disha nın gözü önünde Purab’a işkence yapmayı sürdürüyor. Benimle evlenmezsen Purab’ı öldürürüm diye göz dağı veriyor. Disha dayanamayarak evleneceğini söylüyor. Adamlar panditi alıp çıktıklarında jeeplerini göremezler ve Sangram’ı aramaya karar verirler. Abhi ve Prgaya ise onlardan çaldıkları jeeple Purab ve Disha nın yanına gelmişlerdir. Abhi Purab’ı gizlice görüyor ve onun çok kötü dayak yediğini söylüyor. Abhi ve Prgaya Disha nın hazırlandığı odaya giderler ancak iki adam kapıda beklemektedir. Adamlar sen kimsin diye sorar. Abhi Jiji olduğunu söyler. Bu arda Disha da dışarı çıkmış ve karşısında Abhi ve Prgaya yı görünce çok sevinmiştir. 

Adamlar Abhi ye saldırınca Prgaya elindek vazoyu ikisininde kafasıan  vuruyor. Adamları etkisiz hale getiriyor. Disha Prgaya ya sarılırken Abhi Purab’ı da kurtaracaklarını söyler. Bunun için bir plan yapmaları gerekmektedir. Sangram panditin nerde kaldığını sorarken pandit geliyor. Pandit Purab’ı kanlar içinde görünce evliliği gerçekleştirmeyeceğini söylüyor ancak Sangram onu dövmekle korkutuyor. Adamlar Disha nın odasına gidiyorlar ve panditin geldiğini haber veriyorlar.

Ah Kalbim 259. Bölüm Özeti 23 Eylül Fragmanı Purab’a İşkence 2019

Ah Kalbim 259. Bölüm Özeti 23 Eylül Fragmanı Purab’a İşkence 2019

Related news

 • Fransız kadınlarının güzellik sırları
 • Yazlık köy Vyazemsky Gardens: açıklama, özellikler, konum ve yorumlar
 • Adidas bayan spor ayakkabı korayspor
 • Erkeklerin hoşlandığı kadınlar ile Etiketlenen Konular

 • Ah Kalbim 259. Bölüm Özeti 23 Eylül Fragmanı Purab’a İşkence 16

  Ah Kalbim 259. Bölüm Özeti 23 Eylül Fragmanı Purab’a İşkence


  Ah Kalbim 259. Bölüm Özeti 23 Eylül Fragmanı Purab’a İşkence 71

  Ah Kalbim 259. Bölüm Özeti 23 Eylül Fragmanı Purab’a İşkence 96

  Ah Kalbim 259. Bölüm Özeti 23 Eylül Fragmanı Purab’a İşkence 15

  Ah Kalbim 259. Bölüm Özeti 23 Eylül Fragmanı Purab’a İşkence 7

  Ah Kalbim 259. Bölüm Özeti 23 Eylül Fragmanı Purab’a İşkence 28

  Ah Kalbim 259. Bölüm Özeti 23 Eylül Fragmanı Purab’a İşkence 33