Aerosol kaplarda plastik astar 2019

Aerosol kaplarda plastik astar 2019 Aerosol kaplarda plastik astar

Aerosol kaplarda plastik astar

Priming çok önemli bir adımdırBoyama için herhangi bir yüzeyin hazırlanması. Dahası, bazen bu aşama sonucun kalitesini belirler. Plastik için Astar, diğerleri gibi, önemli bir role sahip, tüm küçük çukurlar, çatlaklar, çizikler doldurur ve yüzey düz bir nihayetinde leke olmadan dekoratif kaplama bitirme yeminli yapmak için yönetir. Yardımı sayesinde malzemelerin yüksek yapışmasını sağlayabilirsiniz. metal, tahta veya karton için amaçlanan diğer primerler, bu bir karşılaştırması, önceki elastikiyet özellikleri sahiptir ve ayrıca boyama için yumuşak yüzeylerin hazırlanması için müsait olmaktadır.

Kaba bir taban olarak kullanabilirsinizFiberglas, plastik, termoplastik, geleneksel emaye ile boyanamaz. Bu, araba tamponları, spoiler, ayna muhafazaları, kalıplar ve gösterge panoları gibi öğeleri içerir. Bu toprakların yardımıyla dekoratif çitler, plastik mobilyalar ve boruların yanı sıra her türlü dekorasyon ürününün işlenmesi mümkündür. Geleneksel topraklar ve boyalar elastikiyete sahip değildir, bu yüzden plastik yüzeylerde uzun süre dayanmazlar. Özel bir boya satın alabilirsiniz, ancak bu tür karışımların fiyatı çok daha yüksektir ve renk skalası çok azdır.

Aerosol toprağın ana avantajları

Plastik aerosol için astar

Plastik için astar (aerosol çok uygunduruygulama) birçok avantajı vardır. Paketleme sayesinde yüzeye uygulanması kolaydır ve kurutma tabakası sadece 15 dakikada kurur. Yüksek bir plastikleştirici içeriği ile garanti edilen daha fazla esneklik ile karakterizedir. Bu, kaplama verniklerinin ve boyaların yüzeylere gerekli yapışmasını sağlar. Astar yarı saydamdır, neredeyse renksizdir ve bu nedenle herhangi bir rengin kaplanması için uygun bir temele sahiptir. Bir astar ile işlenen yüzeyde, bu tür işler için tasarlanmamış olanlar da dahil olmak üzere herhangi bir boya uygulayabilirsiniz. Plastik için astar, bir silindir hacminde 2,5 m olacak şekilde tüketilecektir.2. Bu gibi bileşikler mevcuttur, herhangi bir inşaat mağazasında satın alınabilir.

Akrilik aerosol astar kullanımı özellikleri

plastikler için astar

Stok bahçe mobilyaları varsaBeyaz rengini uzun süre kaybeden plastik, resmi düzeltmek için şişede plastik için bir astar alabilir. Sandalye fırça ve deterjanla temizlenir, daha sonra ince taneli zımpara kağıdı kullanılarak parlaklık çıkarılmalıdır. Bu yüzeyi pürüzlendirir. Bir sonraki adım, substratı bir çözücü ve yumuşak bir bezle yağdan arındırmaktır. Mobilya yüzeyi 25 cm'lik bir mesafeden astarlanmalıdır. Çalışmaya başlamadan önce, silindirin haznesini karıştırmak gerekir, bunun için 2 dakika çalkalanmalıdır. 20 dakika sonra bir sonraki boyama aşamasına geçebilirsiniz. Aerosol kabındaki emaye, işlem sırasında 25 cm'lik bir mesafeden uygulanır, balonun içeriğini periyodik olarak karıştırmak gerekir. Dekor oluşturmak için fırça ile birkaç çok renkli vuruş uygulayabilirsiniz. Boyalı yüzeyde akrilik boyalar mükemmel şekilde düşecektir. Desenin aşınmamasını sağlamak için, aerosol akrilik vernik ile sabitlenmelidir.

Toprak özellikleri 6000 KUDO

plastik için emaye emaye

Yukarıda belirtilen toprakları satın aldıysanızplastik, 520 ml'lik bir balon kullanabilirsiniz. Bu bileşik, aracın dış plastik yüzeylerine boya uygulanması için hazırlanmıştır. Bu karışımla, temel katın boyanacak yüzeye yapıştırılması için gerekli olan yapıştırıcı mukavemetinin arttırılması mümkündür. Astar elastiktir ve çabuk sertleşir. Her çeşit plastikte kullanılır ve yüzeyinde farklı emaye uygulanabilir.

Toprak özellikleri Mixon PlastoFix

plastik için akrilik astar

Plastik için bu astar şeffaftırtamamen kullanıma hazır tek komponentli, çabuk kuruyan, yapışkan bileşim. Zemin, ağır lekeli plastiklerin yapışmasını artırabilir. Polipropilen ve polietilen hariç olmak üzere, ara parçaların plastik parçaları için, astarlama için uygun olan yüzeyleri tanımak için bileşimi kullanmadan önce önemlidir. Poliüretan yumuşak parçalar için önerilen astar. Plastik parça veya yüzey önceden astarlanmışsa, anlatılan bileşimin uygulanması gerçekleştirilmez. Küçük arazileri tamir etmek gerekirse, eski boya işlerinde toprağın kullanılması mümkündür.

Plastik için astar hakkında bilmeniz gereken başka şey

aerosol astar

Astar aerosol yüksek bir yapışma özelliğine sahiptir veelastisite, bu özellikler poliakrilatlarda olduğu gibi alkid reçineleridir. Birincisi yüzeye iyi uygulanmış, dayanıklılıkları ile ayırt edilebilen ve aynı zamanda kokusu olmayan akrilik astarların imalatında kullanılır. Metal için akrilik astarın, metal ve diğer malzemelerin işlenmesinde kullanılamadığından, evrensel bir bileşik olmadığı unutulmamalıdır.

Alkid reçineleri içinde bulunan maddelerdir.evrensel toprakların temeli. İkincisi plastikler ve aynı zamanda metaller için kullanılır. Dayanıklı ve dayanıklıdırlar, ancak bir kokusu vardır ve uygulamaları belirli gereksinimlere uyulmasını gerektirir. Son zamanlarda en yaygın olanı, uygulanması daha kolay ve düşük maliyetli olan akrilik astarlardır. Hemen her tür iş için uygundurlar. Alkid topraklarının uygulanması daha zordur, fakat onların yardımıyla, metal ızgara ve diğer ürünlerle tamponları işlemek mümkündür. Yukarıdaki bileşenlere ek olarak, aerosol astar, boya kalitesini arttırmak için tasarlanmış her türlü katkı maddesini, yani boyaları, modifiye edicileri ve diğer bileşikleri içerir.

Plastik Kudo için astar-emaye özellikleri

plastikler için astar yorumlar

Kudo marka astar emaye vardırÜrün düşük sıcaklıklarda çalıştırılsa bile, kaplamayı kırmadan, kuruduktan sonra elastikiyetini koruyabilme yeteneği. Bu astarın temeli akriliktir. Katmanlar arasında 10 dakikalık bir aralığın muhafaza edilmesi gerekmektedir. Daha sonra kurutma 20 dakika sürer. Tamamen kurumaya 2 saat bekleyeceksiniz. Bileşenler arasında fonksiyonel katkı maddeleri, poliolefin reçineler, dimetil eter, bütan, propan ve ksilen tahsis edilmelidir.

Primer-emaye Kudo uygulama özellikleri hakkında yorumlar

aerosol toprak

Plastik için astar, incelemeleri hakkındaÜrünü satın almadan önce okunması önerilir, daha önce astarlanmamış yüzeylere uygulanmalıdır. Daha iyi sonuçlar elde etmek için, bileşimin kullanımı +10 ° C'nin altında olmayan sıcaklıklarda önerilmektedir. Kullanıcılara göre yüzey işleminden önce yağdan arındırılmalı, temizlenmeli ve kurutulmalı ve ek bir hazırlık olarak "Silikon Temizleyici" kullanılmalıdır. Alıcılar, ortam sıcaklığının 20 ° C'de tutulması durumunda, yüzeyin kuruma süresinin yirmi dakika olacağını vurgulamaktadır. Ve püskürtme kafasının tıkanmasını engellemek için, işin tamamlanmasından sonra, silindiri ters çevirip püskürtmeye başlamak gerekir. Kompozisyon gelene kadar bunu yapın.

Sonuç

Satışta plastik için bir astar bulabilirsinizSprey tabancalarıyla kullanım için silindirler. Bu karışımlar öncelikli olarak profesyonel kullanım amaçlıdır, çünkü sadece özel pahalı ekipmanların yardımı ile kullanılabilirler. Ancak, aerosol ve balonlaştırılmış toprakların bileşimi ve özellikleri nadir istisnalarla farklı değildir.

Aerosol kaplarda plastik astar 2019

Aerosol kaplarda plastik astar 2019

Related news

 • Kakaolu İrmik Tatlısı
 • Küçük gezegenlerin isimleri nedir ve bunlar nelerdir
 • Telefonunuzu şarj cihazı olmadan şarj etme: aşırı ve modern yollar
 • Bir Müslümanın onursal unvanı, özel saygının bir işaretidir
 • Misafirhane Rodnichok (Anapa, Djemete). Misafir yorumları

 • Aerosol kaplarda plastik astar

  Aerosol kaplarda plastik astar


  Aerosol kaplarda plastik astar

  Aerosol kaplarda plastik astar

  Aerosol kaplarda plastik astar

  Aerosol kaplarda plastik astar

  Aerosol kaplarda plastik astar

  Aerosol kaplarda plastik astar

  Aerosol kaplarda plastik astar

  Aerosol kaplarda plastik astar

  Aerosol kaplarda plastik astar

  Aerosol kaplarda plastik astar

  Aerosol kaplarda plastik astar

  Aerosol kaplarda plastik astar

  Aerosol kaplarda plastik astar