Adler-Tuapse - orada en hızlı nasıl gidilir 2019

Adler-Tuapse - orada en hızlı nasıl gidilir 2019

Adler-Tuapse - orada en hızlı nasıl gidilir 62 06.02.2019, 09:53

"Adler-Tuapse" - orada en hızlı nasıl gidilir?

"Adler-Tuapse" - rota kısa. Bu yerleşimler arasındaki mesafe 119 kilometredir (otoyolda). Düz bir çizgide biraz daha az - 77 km. Bununla birlikte, bu yolla sürülmenin mümkün olmayacağı, çünkü Tuapse'deki Soçi'den sadece birkaç yolu var - bir serpantinle birçok köyden geçiliyor. Bu mesafenin hızla nasıl üstesinden geleceği anlatılmalıdır.

adler tolapse

Rotan

"Adler-Tuapse" gibi bir mesafe olabilirarabada üstesinden gelmek için. Yolun özellikle karmaşık olduğu söylenemez. Rota özellikle Krasnodar Bölgesi'nde büyüyen bir kişi için basit. Giselle-Dere, Dederkoy ve Shepsi gibi şehirlerden geçer. Ayrıca Soçi'den gelen yolda Lazarevskoye'yu kullanmanız gerekiyor. Doğru, onun dahil olduğu Loo, Vardana ve Dagomys gibi bu köy, Büyük Soçi'nin bir parçası.

"Adler-Tuapse" mesafesinin üstesinden gelmek gereklibu alandaki yollar dik durmaları ile meşhur olduklarından, tekerlekte mümkün olduğunca temkinli olun. Soçi - PGT Dzhubga dan kendisine, yolda bir dağlara çok yakın şehir, böylece, tehlikeli bir serpantin yüzleşmek zorunda. Küçük bir hız gözlemlemeye değer, çünkü orada bulunan yol gerçekten karmaşıktır ve risk almamanız gerekir.

 elektrikli tren toailse

Zaman ve kilometre

Yani, daha önce de belirtildiği gibi, Soçi'denTuapse 119 kilometre uzaklıktadır. Bu kilometrede 30-40 km daha eklenmelidir. "Adler-Tuapse" yolunun mesafesini elde edin. İlginç bir nüans dikkati çekmektedir. Birçok kişi Adler'i ayrı bir şehir olarak görüyor. Aslında daha önceydi. Ama sonra, basitlik için Adler Greater Sochi'nin kompozisyonuna dahil edildi. Ve şimdi ayrı bir bölge. Adler'den Soçi'ye giden yollar uygundur ve bir yerden bir diğer yere en fazla yarım saat ulaşabilirsiniz. Ve sonra şehri terk edip Tuapse'e gidebilirsiniz. Pek çok insan bunu yapıyor. Bu arada, Tuapse'deki yol hakkında konuşan bir küçük ufak incelik daha dikkati çekiyor. Havaalanı "Adler" - birçok kişi buradan bu şehre seyahat ediyor. Eh, o zaman o zaman o zaman "TC" Yeni Yüzyıl "durdurmak gider otobüsü almalısın ve orada, 124 veya 125 tarihinde taşınan, doğrudan Sochi gidin dikkat etmelisiniz. Buradan, Tuapse'ye ve yakındaki diğer şehirlere ulaşmak için en popüler ve evrensel yol olan otobüste kolayca bir bilet alabilirsiniz.

Hızlı ve ucuz

"Adler-Tuapse" mesafesinin üstesinden gelebilecek biri olabilirbasit ve çok popüler bir yol - bir otobüs alarak. Bilet, Soçi'nin otobüs istasyonunda alınmalıdır. Ucuzdur ve nispeten hızlı bir şekilde oraya gidebilirsiniz - yaklaşık üç dört saat içinde. Böyle dik bir serpantin yoktu, seyahat süresi en az yarısı olacaktı. Neredeyse her otobüste Tuapse'ye gidebilirsiniz. Kıskanç bir düzenlilikle - doğrudan ve geçerek - gittiler. Ama kimse - Genelde vb Primorsko-Akhtarsk, Krasnodar, Temryuk, Novorossiysk, Dzhubga, Rostov-on-Don, Mahaçkale, Odessa, Nalçik, Astrahan, Chisinau, Kırım, için, Soçi gelen tüm otobüsler, uygundur .. .

 havaalanı adler

"Kırlangıç" üzerindeki "Uçuş"

Başlamak için başka popüler bir yol var.bir nokta diğerine. "Tuapse-Adler" treni, yolcuları ihtiyaç duydukları yere hızla götürecek. Genellikle 04: 18'den 21: 10'daki son uçuşa geçerler. Sadece 8 elektrikli tren. En fazla 3 saat 9 dakika gidiyorlar. En hızlısı Tuapse'e 2,5 saat içinde ulaşıyor ve Adler havaalanından gidiyor.

Doğru, "Kırlangıç" yolculuğuna daha pahalı. Yetişkinler için bilet 400 ruble'dir ve çocukların bileti 100'dür. Ancak bu yöntem, mümkün olan en kısa sürede hedeflerine ulaşması gereken kişiler tarafından kullanılmaktadır. Genel olarak, kişinin kendisi ne seçeceğine karar verir, en önemlisi - seçenekler vardır. Yolla ilgili sorunlardan dolayı kimse ortaya çıkmamalıdır.

Adler-Tuapse - orada en hızlı nasıl gidilir 2019

Adler-Tuapse - orada en hızlı nasıl gidilir 2019

Related news

 • KALÇALARI KÜÇÜLTMEK VE BASENLERİ ERİTMEK İÇİN EGZERSİZLER
 • Rüzgarın Kalbi9
 • Yosun Maskesi İle Cildinizi Gençleştirin
 • Echinococcosis hastalığı: aşamaları. Echinococcusun Yaşam Döngüsü
 • Haziran Ayında Hangi Balık Çeşitleri Yenir

 • Adler-Tuapse - orada en hızlı nasıl gidilir 34

  Adler-Tuapse - orada en hızlı nasıl gidilir


  Adler-Tuapse - orada en hızlı nasıl gidilir 38

  Adler-Tuapse - orada en hızlı nasıl gidilir 40

  Adler-Tuapse - orada en hızlı nasıl gidilir 81

  Adler-Tuapse - orada en hızlı nasıl gidilir 60

  Adler-Tuapse - orada en hızlı nasıl gidilir 80

  Adler-Tuapse - orada en hızlı nasıl gidilir 34

  Adler-Tuapse - orada en hızlı nasıl gidilir 98

  Adler-Tuapse - orada en hızlı nasıl gidilir 31

  Adler-Tuapse - orada en hızlı nasıl gidilir 2

  Adler-Tuapse - orada en hızlı nasıl gidilir 86

  Adler-Tuapse - orada en hızlı nasıl gidilir 33

  Adler-Tuapse - orada en hızlı nasıl gidilir 4