ABDli gazeteci Greg Weiner biyografisi. Yaşam detayları 2019

ABDli gazeteci Greg Weiner biyografisi. Yaşam detayları 2019

ABDli gazeteci Greg Weiner biyografisi. Yaşam detayları 20 05.02.2019, 05:00

ABD'li gazeteci Greg Weiner biyografisi. Yaşam detayları.

İnsan hayatı öngörülemez. Yarın bizim için ne hazırladığı hakkında hiçbir fikrimiz yok. Çoğu zaman, federal kanallarda, izleyiciler karmaşık bir biyografi ile karakterleri fark ederler, başkalarının yolunun arkasına saklananlar. Bu gizemli hikayelerin ardında ne var? Amerikalı gazeteci Greg Weiner'in omuzlarının arkasında birçok yaşam durumu var. Bazıları yakın zamanda kamuoyuna duyuruldu. Şimdi ABD'li gazeteci Greg Weiner'ın biyografisi özellikle alakalı.

önsöz

Son zamanlarda, Greg Weiner, makalenin kahramanı,Televizyon programlarında bir gazeteci olarak sunulan Rus televizyonlarının ekranlarında görünmeye başladı. Greg'in tanıdığı bir zamanlar, bir adamın bir Amerikalı gazeteci olarak ilan edildiği bir politik konuşma şovunu görünce şaşırmıştı. Bazı izleyiciler onu başka faaliyetlerde bulunan tamamen farklı bir kişi olarak tanıdı. Ayrıca, bir gazeteci olan Greg Weiner, adını ve soyadını değiştirerek komşularını ve tanıdıklarını daha da şaşırttı. Şu anda, ABD muhabiri Greg Weiner'ın biyografisi birçok kişi için ilgi çekiciydi.

Grigory Vinnikov New York

Aslında, Grigory Vinnikov kim?

Greg Weiner kim? Greg Weiner, geçmişte Amerika Birleşik Devletleri'nde bir seyahat şirketi olan Rus bir işadamı. Gerçek adı Grigory Vinnikov. Girişimci çok fazla borç aldığında, işini kapatmaya ve Rusya'ya dönmeye zorlandı. Şu anda St. Petersburg'da yaşıyor. Ayrıca yasal hizmetler yaptı. Grigory Vinnikov'un birçok eski müşterisi, onlara büyük miktarda para borçlu olduğu gerçeğinden memnun değiller. Greg kendisi borçlarını yalnızca New Jersey'de emlak sattığında iade edeceğini, ancak alıcının henüz bulunmadığını söyledi. Şimdi Grigory Vinnikov, liberalizmi temsil ettiği siyasi TV programlarının bir katılımcısı olarak biliniyor.

Greg Weiner kim?

Amerika'da Yaşam

Amerika Birleşik Devletleri Grigory Vinnikova'da Yaşamoldukça aktif bir şekilde ilerledi. 90'lı yıllarda, uçak bileti satan uçak seyahat acentesini ve vizelerin formüle edilmesinde yardımcı oldu. Şirketin iflasından kısa bir süre önce, Grigory, müşterileri hala müşterilerine büyük miktarlarda borçlu olan bir adli yardım şirketi açtı. Kariyerinde yaşanan gerilemeden sonra Grigory Vinnikov depresif bir moralde idi. Yakında Gregory Vinnikov New York ayrıldı. Rusya'ya dönmeye karar verildi, şimdi iş adamı St. Petersburg'da yaşıyor. Ayrıca memleketinde hastalığı öğrenmişti: Gregory kanseri keşfetti. Rusya'da tedavi edildi ve sonra burada kaldı.

Grigory Vinnikov

Meslek Григория

ABD'li gazeteci Greg Weiner'ın biyografisindeKendi işinin yaratılması ve geliştirilmesi gibi bu tür faaliyetler ortaya çıkar. Ayrıca hukuki hizmetlerin sağlanmasında, örgütünün müşterileri için borçlu kalmıştır ve bu da onun adına çok fazla öfke yol açmıştır. Şimdi, Grigory'nin kabul ettiği bir gazeteciyi ilan etti, çünkü bunun için gerekli eğitimi aldığını ve gazetecinin fakültesinden mezun olduğunu iddia ediyor. Şu anda Grigory, Rus TV şovuna liberalizmi savunan Amerikalı bir gazeteci olarak katılıyor. Söylentilere göre, bir yayın için Grigory Vinnikov her biri 5 bin alıyor. Doğru ya da değil, sadece tahmin edip tahmin edebiliriz. 2000'li yıllarda bir adam, tanınmış bir televizyon programına sık sık televizyon şovlarına davet edildi, ancak tekliflere her zaman olumlu cevap vermedi. Grigory Vinnikov'un programların başında yer alması gerekiyordu, ancak vazgeçmek zorunda kaldı, bu mesleğin sıkı programına dayanamayacağını fark etti. Tanıdık işadamları, gazetecilik alanında çok iyi bildiklerini söylüyor, bu yüzden Amerikalı bir gazeteci olarak adlandırılmak için her türlü sebebi var.

Greg Weiner ABD Gazeteci Biyografi

Eve dönmek için sebep

Kendi işlerinin yürütülmesindeki başarısızlıklarAmerika Birleşik Devletleri Grigory Vinnikov için pek çok soruna neden oldu. İş adamı duygusal rahatsızlık hissetmeye başladı, bazen insanın hayatına son vermek istediği ortaya çıktı. Aynı zamanda Amerika'da yaşayan birkaç yıl boyunca kanser hastasıydı. Grigory Vinnikov'un teşhisi daha sonra Rusya’ya konuldu. Adam sağlığını tekrar sağlamak ve hastalığın tedavisi için St. Petersburg'da kaldı. Sorunlar bittikten sonra, Grigory Vinnikov Rusya'da, St. Petersburg şehrinde kalmaya karar verdi. Şu anda adam hala anavatanlarında yaşıyor, burada federal kanallardaki televizyon şovu izleyicilere Amerikalı bir gazeteci olan Greg Weiner olarak tanınıyor.

Amerikalı gazeteci Greg Weiner

Sonuç çizin

ABD'li gazeteci Greg Weiner'in biyografisi zengin değil.sadece inişler, ama aynı zamanda downs. Adam bir gazeteci olarak uzmanlık aldı, bu nedenle ifadelerine ve tanıdıkların görüşüne göre, böyle çağrılmaya hakkı var. 80'lerde Gregory Vinnikov yaşadığı ülkeyi Amerika Birleşik Devletleri'ne çevirdi. Başarılı olan seyahat acentesini açtı, ancak sonunda kapatılması gerektiğinden dolayı başarısız oldu.

Yasal bir şirket oluşturma girişimleriYardım başarısızlıkla sona erdi ve sahibin kendisi organizasyonun müşterilerine bırakıldı. Sağlık sorunları ve zihnin zayıf olması nedeniyle Rusya'ya geri dönen Grigory Vinnikov, bunun için doğru eğitime sahip olduğu için kendini gazeteci olarak denemeye karar verdi. Adam, Greg Weiner tarafından Amerikan tarzında temsil edilir. Federal kanallarda üretilen popüler Rus televizyon programlarına katılıyor.

ABDli gazeteci Greg Weiner biyografisi. Yaşam detayları 2019

ABDli gazeteci Greg Weiner biyografisi. Yaşam detayları 2019

Related news

 • Klasik kek tarifi
 • Aş Çorbası Tarifi
 • Merkez Haberleri: Kapkaç mağduru kadını evine bırakan kişi, olayın şüphelisi çıktı

 • ABDli gazeteci Greg Weiner biyografisi. Yaşam detayları 1

  ABDli gazeteci Greg Weiner biyografisi. Yaşam detayları


  ABDli gazeteci Greg Weiner biyografisi. Yaşam detayları 6

  ABDli gazeteci Greg Weiner biyografisi. Yaşam detayları 31

  ABDli gazeteci Greg Weiner biyografisi. Yaşam detayları 51

  ABDli gazeteci Greg Weiner biyografisi. Yaşam detayları 6

  ABDli gazeteci Greg Weiner biyografisi. Yaşam detayları 68

  ABDli gazeteci Greg Weiner biyografisi. Yaşam detayları 62

  ABDli gazeteci Greg Weiner biyografisi. Yaşam detayları 98