Aşkı unutamazsın: aktörlerin ve filmin özellikleri 2019

Aşkı unutamazsın: aktörlerin ve filmin özellikleri 2019

Aşkı unutamazsın: aktörlerin ve filmin özellikleri 32 04.02.2019, 21:17

"Aşkı unutamazsın": aktörlerin ve filmin özellikleri

Bugün "Aşkı unutamazsınız" filmini tartışacağız. Aktörler ve rolleri aşağıda sunulmuştur. Kasetin müdürü Vyacheslav Lavrov'du. Operatör Andrey Lebedyansky'nin çalışması.

soyut

aşk aktörleri unutamazÖnce, "Sen sevemiyorsun" filminin komplosunu tartışırızunut gitsin. " Aktörler ve roller daha da adlandırılacaktır. Ana karakter Marina. 37 yaşındayken boşanmış bir kadının sıradan yaşamını sürdürür. Bir sanat okulunda öğretmen olarak çalışıyor ve on iki yaşındaki kızı Ksenia'yı eğitiyor. Marina hayatının çoktan yaşadığını düşünüyor ve onun içinde yeni bir şey olmayacak. Kız yanlışlıkla Nikita ile tanıştığında her şey değişir. Genç bir adam ilk görüşte ona aşık oluyor. Yakınında olmak için her şeye hazırdır.

Anahtar oyuncular

Aktörleri ve rolleri unutamazsınızMarina ve Nikita, "Sen Unut Can not Love" filmindeki ana karakterlerdir. Aktörler Natalia Antonova ve D. Bederin bu rolleri yerine getirdi. Onlardan daha ayrıntılı olarak konuşalım.
Natalia Antonova, Moskova'da, 1974'te 12 Mart'ta dünyaya geldi. BV Shchukin adlı okulda eğitim gördü. MA Panteleeva'nın rotasını geçtim. Moskova Tiyatrosu NV Gogol'ün bir oyuncusu oldu.

Dmitry Bederin 1990'da doğdu. V. Nikolaenko'nun rotasında Shchukin'in adını verdiği VTU'da okudu.

Polina Tarasova, Ksyusha'nın kızı imajını somutlaştırdı.Marina. Bu oyuncu 26 Şubat'ta 2001'de dünyaya geldi. Bir model olarak fotoğrafçılık ve gösterilere katılır. Yapımlarda oynuyor. Çalışma yeri Moskova Tiyatro Koleji LA Filatova tarafından seçildi.

Diğer kahramanlar

Natasha ve Igor, "Sen Unut Can not Love" filminde iki unutulmaz karakter. Aktörler Svetlana Galka ve P. Shingaryov bu rolleri yerine getirdi. Onlardan daha ayrıntılı olarak konuşalım.

Svetlana Galka 1970'de doğdu., 20 Nisan, Yaroslavl bölgesinde, Gavrilov-Yam kentinde. Yaroslavl Pedagoji Enstitüsünde okuduk. Filoloji fakültesini seçtim. Yaroslavl Tiyatro Enstitüsü Oyunculuk Bölümünde Vadim Astashin'in rotasında eğitim gördü. Moskova'ya geldim. Orada, Maxim Kuznetsov ile birlikte "Ben hiçbir kompleksim yok" adlı parodi programını hazırladı. Muhabirlik ve habercilik yaptı. "Herşey yolunda!", "Anlayın-affedin", "Sen komiksin!", "Gülmeye izin verildi", "Izmailovsky Parkı" programlarında çekildi. Çeşitlilik ve mizah "Yalta - Moskova - transit" festivaline katıldı. Ekip gösterisinde oynanan "Büyük Fark".

Pavel Shingaryov, 16 Temmuz'da 1971'de doğdu. MS Shchepkin okulunda eğitim almıştır. O Yury Solomin Methodievich bir ders yapan edildi. Shalom Tiyatrosu sahnesinde oynadı. O " "Kyshkin ev", "Haftanın Analizleri." " Anlamak affetmek", "Bu benim bebeğim" "Geniuses ve kötü adamlar"," Geç akşam yemeği dahil, televizyon programlarının çeşitli filme yer aldı başlıklı programın bir radyo yayın kuruluşu oldu "Basit tarifleri." Ben takma Michael Kotletkin kullandı. "Başlayalım" programını yaptı. O kanalda "Moskova" damak bölümünde yer aldı. O adlı bir program lider olmuştur "hayvan ve bitki üzerinde."

 • Ruslan Dzhaybekov oynadı Oleg - Nikita babası.
 • Nikita ve Lena'nın annesi de "Sevmeyi unutamazsın" filminin arsasında görünür. Aktörler E. Starodub ve Eva Aveeva bu rolleri yerine getirdiler.
 • Lyudmila Gavrilova, Marina'nın annesi tarafından canlandırıldı.
 • A. Kuritsyn, babasının imajını somutlaştırdı.
 • Angelika Volchkova, seyirciler tarafından Marina'nın arkadaşı Asya olarak hatırlandı.
 • Oleg Leushin Constantine oynadı.
 • Sergei Churbakov, müdürün imajını somutlaştırdı.
 • Svetlana Varetskaya, Marina'nın eski kayınvalidesi Anna Vitalievna'yı canlandırdı.
 • V. Molchanova, komşu Alla Vasilyevna olarak izleyiciler tarafından hatırlandı.
 • V. Lavrov bir emlakçı oynadı.
 • Daniel Dunts, Nikita'nın arkadaşının rolünü oynadı.
 • Marina Kotashenko Konstantin eşi Tanya'yı canlandırdı.

Film hakkında gerçekler

film aktörleri ve rolleri unutamazsınFilm hakkında biraz bilgi verelim "Lovingunutamazsın. " Aktörler yukarıda isimlendirildi. 2012'de iki bölümlük bir melodram hakkında. Elena Laskareva senaristti. Filmin bestecisi Anatoly Zubkov'du. Ressam Vadim Afanasyev. Natalia Bilan, Vladislav Ryashin tarafından üretildi.

Aşkı unutamazsın: aktörlerin ve filmin özellikleri 2019

Aşkı unutamazsın: aktörlerin ve filmin özellikleri 2019

Related news

 • Sev Yeter 135. Bölüm Özeti 21 Aralık Fragmanı İşita Hamile
 • Sofra Adabı Nasıl Olmalı
 • Banyonuz için 20 Harika Paspas Modelleri
 • Çok sayıda cinayet

 • Aşkı unutamazsın: aktörlerin ve filmin özellikleri 37

  Aşkı unutamazsın: aktörlerin ve filmin özellikleri


  Aşkı unutamazsın: aktörlerin ve filmin özellikleri 49

  Aşkı unutamazsın: aktörlerin ve filmin özellikleri 9

  Aşkı unutamazsın: aktörlerin ve filmin özellikleri 16

  Aşkı unutamazsın: aktörlerin ve filmin özellikleri 41

  Aşkı unutamazsın: aktörlerin ve filmin özellikleri 98

  Aşkı unutamazsın: aktörlerin ve filmin özellikleri 93