80lerin parlak ve gösterişli tarzı kıyafetler içinde 2019

80lerin parlak ve gösterişli tarzı kıyafetler içinde 2019

80lerin parlak ve gösterişli tarzı kıyafetler içinde 17 17.01.2019, 17:14

80'lerin parlak ve gösterişli tarzı kıyafetler içinde

Seksen ... Herkes için bu kelimebir dizi imge, anı, tecrübe ile bağlantılıdır. Birisi birinin gevşek ahlak, sigara ve alkol dağılımını hatırlar, ama bir şey sabit kalır, 80'lerin unutulmaz müziği akla gelir - parlak Seksenler öncelikle moda "bağırarak" halkının hafızasında kalmıştır.

kıyafetler içinde 80'lerin tarzı

Stillerin karıştırılması, olağanüstü çözümler, sürücü,dürüstlük, cesaret ve radikalizm - tüm bunlar 80'lerin kıyafetlerini olabildiğince iyi bir şekilde karakterize eder. On yıl, keskin ve parlak renkler, neon parlaklık, sıkı kıyafetler, tutarsız faturalar ile geçmişte kalmıştır. Şimdiye kadar, 80'lerin yankıları moda tasarımcılarının şovlarında ve sadece sokakta görülebilir. 80'lerin modası nedir? O zamanın gençlerini bu kadar çekici yapan şey neydi?

Parlak renkler

70'lerin hayatındaki basit ve doğal bir modadan sonramilyonlar kelimenin tam anlamıyla kıyafetlerin 80'lerin zehirli parlak ve gösterişli tarzına girdi. Asit renkler, diğerlerinin yerine çabuk değiştirilirdi, sanki yokmuş gibi. Ahududu, fuşya, parlak turuncu, sarı, parlak mavi - bu renk tonları o zamanlar moda kadınların gardırobunda ilk sıralarda yer aldı.

1980'lerin modası

"Kauçuk" kumaşlar

1980'lerin modası kitlelere bir sevgiyi getirdi.elastik esnek kumaşlar: streç, jarse, likralı, batik, kadife - tüm daha önce, dikiş spor için kullanılan gündelik 80'li giyim içine nüfuz edildi. Ayrıca, hem erkekler hem de kızlar tarafından giyilen son derece şık çelik kısa deri ceketler. Daha kısıtlı bir versiyon kot pantolondu, ama aynı zamanda kısa bir süreliydi ve orijinal bir kesime sahipti.

Ikinci cilt

80'li yılların popüler kıyafetleri - dar elbiseler,parlak taytlar, mini etekler, büyük baskılar, tulumlar, pantolonlar "varenki" ile T-shirtler. Streç kumaşlardan dikilen bu şeyler, vücudun şeklini tekrarladı ve "ikinci deri" nin etkisini yarattı. Kızlar bunu yapmakta tereddüt etmediler, tam tersine, güzel spor gövdesi modaya girdi, ki bu her şekilde vurgulanmalıydı. Başlık egzersizleri aerobik, şekillendirme, vücut geliştirme çalışmaları sonuçlarını gösterir. Yani 80'lerin kıyafetlerinde özel bir tarzı vardı ve onun sembolleri tayt ve bisikletlerdi.

80'in kıyafet fotoğrafıKlasik olmayan klasikler

Seksenlerin klasik modası canlandı.ona ekleyerek parlaklık ve sürüş. Popülarite geniş omuzlu ve dar bir bel, elbiseler X şeklindeki siluet edinilmiş masif fırfır yay, fırfırlar ile kemer, dar etek ve bluz sıkın aşırı - aşınma 80s uğramıştır tüm klasik dönüşüm. Fotoğraflar parlak on yıl yine hafif bir kıskançlık neden - tüm şimdi mini etekle kombine bir elbise-boru veya sarkık kazak üzerine konabilir, ama 80'lerde tek parti yoktu çünkü, aynı zamanda çalışmak.

80'in stili

Cinsellik ve saldırganlık

O kadının tüm resmi bağırdı: "Cesur olursan, yaklaş." Zamansız hiçbir şey yapılmadı - 80'lerin bir kızının güveni en yüksek sınıra ulaştı. Buna ek olarak, gösterişli kıyafetlerle birlikte, parlak ve agresif makyaj ve saç modeli özel bir görüntü yarattı. kaş uygulanan Yüksek polar, renk tonu, boyalı kaşlar - yüzden kızlar kendilerini ve diğerlerine karşı tutumlarını dile getirdi.

80lerin parlak ve gösterişli tarzı kıyafetler içinde 2019

80lerin parlak ve gösterişli tarzı kıyafetler içinde 2019

Related news

 • Banal: Bir kelimenin anlamı, bir konuşmada kullanılması
 • Emina Sandal kimdir Aslen nerelidir ve kaç yaşındadır
 • 2019 Kışlık Kadın Kombin Önerileri

 • 80lerin parlak ve gösterişli tarzı kıyafetler içinde 84

  80lerin parlak ve gösterişli tarzı kıyafetler içinde


  80lerin parlak ve gösterişli tarzı kıyafetler içinde 17

  80lerin parlak ve gösterişli tarzı kıyafetler içinde 73

  80lerin parlak ve gösterişli tarzı kıyafetler içinde 57

  80lerin parlak ve gösterişli tarzı kıyafetler içinde 53

  80lerin parlak ve gösterişli tarzı kıyafetler içinde 66

  80lerin parlak ve gösterişli tarzı kıyafetler içinde 51