2016 Subaru modeli hattı: uzun zamandır beklenen yenilikler hakkında en ilginç 2019

2016 Subaru modeli hattı: uzun zamandır beklenen yenilikler hakkında en ilginç 2019
23.08.2019

2016 Subaru modeli hattı: uzun zamandır beklenen yenilikler hakkında en ilginç 6

2016 Subaru modeli hattı: uzun zamandır beklenen yenilikler hakkında en ilginç

Subaru dizisi 2016 yılında olduAltı farklı otomobille temsil edilir. Ama en uzun zamandır beklenen yenilik, yeni neslin Subaru Impreza'ydı. Sunumu New York'ta Mart ayı sonlarında gerçekleşti. Ve onunla başlamalıdır.

Subaru Impreza

Bu arabanın ilk özelliğiSGP olarak bilinen, tamamen yeni bir küresel modüler platform üzerine inşa ettiği gerçeği. Modelin en güçlü versiyonu, ön aks üzerine monte edilmiş 2 litrelik turboşarjlı bir motor ve arkada bir elektrik motoru içeren 320 beygir gücündeki bir hibrid sisteme sahip.

subaru dizisi

Subaru Impreza dizisi ayrıca5-speed "mechanics" tarafından tahrik edilen 1.6-litre 114-hp bir üniteye sahip bir versiyona sahip. Böyle bir montajı olan bir aracın maksimum hızı 189 km / s, ve "yüz" e kadar, 12.3 saniyede hızlanabiliyor. Ancak yepyeni Impreza bile 6 bantlı bir "mekaniği" tarafından kontrol edilen 2 litrelik 150 beygir gücündeki bir motorla sunulmaktadır. Hız sınırı 197 km / s'dir ve ünlü "yüzlerce" 10.5 saniyede ulaşır.

Subaru dizisi onun için bilinirŞık tasarımda farklılık gösteren çekici arabalar. Yani, dinamik, sportif ve agresif bir görünüm - bu Impreza'yı öne çıkaran ana vurgu. Onun tasarımı gerçekten en yüksek övgü layık. Yukarıdaki fotoğrafa bakarak kendiniz görebilirsiniz.

Tribeca ve Mirası

2016 yılında, Subaru dizisi bu arabalarla dolduruldu. Tabii ki, bu makineler daha önce vardı. Ancak endişe onları güncellemeye karar verdi.

Tribeca, 7 koltuklu geniş bir crossoverArka koltuk sırasını katlarsanız, birkaç kez daha genişleyen etkileyici bir bagaj bölmesi. Bu arabanın içinde sadece sürücüye değil, aynı zamanda yolculara da çok rahat. Her şeyden önce, geçiş, koltukların üzerinde bulunan bir DVD oynatıcı ile katlanan bir ekran ile donatılmıştı. "Cruise", 2 bölgeli "iklim", 3 katlı ısıtmalı koltuklar, CD değiştirici, anahtarsız erişim sistemi - bunların tümü güncellenmiş bir SUV. Ama en önemli şey onun kaputunun altında olan şey. Ve bu, 257 beygir gücündeki 3.6 litrelik bir motordur ve 207 km / s hıza çıkmanızı sağlar.

 subaru otomatik model numarası

6. nesil mirası bir spor salonugeliştirilmiş aerodinamik özelliklere sahip. Sadece çekici değil, aynı zamanda güçlüdür. Sonuçta, dizideki "junior" motor, kademesiz bir varyatör tarafından kontrol edilen 2,5 litrelik 175 hp'lik bir ünitedir. Ve en çekici olanı, kaputun altında 3.6 litre motor hacmi olan model. Onun gücü 256 bg.

Forester ve Outback

Bu aynı zamanda uzun zamandır beklenen bir araba. Subaru programı 2016 yılında güncellenmiş sürümlerine eklendi. Forester, daha sonra modern ve sağlam görünmeye başladıktan sonra bir geçittir. Ancak üretici, modelin güvenilirliğine ve çalışmasının rahatlığına odaklanmaktadır. Geçit, her şeyi gören EyeSight güvenlik sistemi, adaptif bir seyir, 9 minder, EBD, ABS, VDC ve diğer sistemler ile donatılmıştı. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Euro-NCAP testlerinde bu model 5 yıldız aldı.

Ve Forester, üç farklı motorla sunulur - 150, 171 ve 214 hp. Sırasıyla.

 Subaru arabalar

Evrensel Outback de rahat vegüvenilir otomobil "Subaru". Şirketin 2016'daki kadrosu, bu makinenin yeni nesli nedeniyle genişledi. İki motorla birlikte - 2.5 litrelik 175 beygir gücünde, ayrıca 256 "at" için motor ve 3.6 litre hacim ile sunulmaktadır.

Ama evrenseldeki en önemli şey onunişlevsellik. Bu bağlamda, yeni Outback başarılı oldu. Bagajın hacmi normal şartlarda 527 litredir. Fakat arka koltukları katlarsanız 1801'e çıkar.

Restyling versiyon XV

Bu yılın en son yeniliği kompakttır.XV kısa adı altında geçit. Resmi satıcı "Subaru" (Kemerovo) dahil olmak üzere tüm salonlarda bulunabilir. Bu sene, Subaru'nun ustalarından çok memnun kaldıklarından, bu yıl bir yenilikle yenilendi.

Bu kompakt crossover için kolayca alınabilirhatchback, bunun için 22 santimetre yerden yükseklik, "off-road" tasarım ve dört tekerden çekiş için yükseltilmiş değil. Rusya'da, seçenek "mekanik" tarafından yönlendirilen 2 litrelik 150 beygir gücü motor ile sunulmaktadır.

subaru kemerovo model aralığı

Araba da yeni gelen lütfenbir gösterge paneli, bir 7 inç multimedya ekranı, bir yerleşik bilgisayar ekranı, yeni bir vites kutusu seçme anahtarı. Ve bu makine mükemmel ses yalıtımına sahiptir. Ve iddia edilen gider memnun - 100 "şehir" kilometre başına sadece 9.6 litre yakıt.

Gördüğünüz gibi Subaru devam ediyoriyi modeller sunarak onların statüsünü ve itibarını korumak. Halkın dikkatine sunulan tüm arabalar zaten satışa sunulmakta ve güvenilir ve güçlü bir araba almak isteyen insanlar satın almaktadır.

2016 Subaru modeli hattı: uzun zamandır beklenen yenilikler hakkında en ilginç 2019

2016 Subaru modeli hattı: uzun zamandır beklenen yenilikler hakkında en ilginç 2019

Related news

 • Yıldırım: MİTin Neden Haber Veremediğinin Cevabını Ben de Arıyorum’
 • Sürücünün tüm özelliklerini hesaba katarak, büyüme için bir snowboard nasıl seçilir
 • Motor silindirlerin diagnostik ve onarımı
 • Enerji ve Türleri
 • Victoria Secret 2019 Mayo ve Bikini Modelleri

 • 2016 Subaru modeli hattı: uzun zamandır beklenen yenilikler hakkında en ilginç 66

  2016 Subaru modeli hattı: uzun zamandır beklenen yenilikler hakkında en ilginç


  2016 Subaru modeli hattı: uzun zamandır beklenen yenilikler hakkında en ilginç 99

  2016 Subaru modeli hattı: uzun zamandır beklenen yenilikler hakkında en ilginç 63

  2016 Subaru modeli hattı: uzun zamandır beklenen yenilikler hakkında en ilginç 11

  2016 Subaru modeli hattı: uzun zamandır beklenen yenilikler hakkında en ilginç 73

  2016 Subaru modeli hattı: uzun zamandır beklenen yenilikler hakkında en ilginç 75

  2016 Subaru modeli hattı: uzun zamandır beklenen yenilikler hakkında en ilginç 60

  2016 Subaru modeli hattı: uzun zamandır beklenen yenilikler hakkında en ilginç 12

  2016 Subaru modeli hattı: uzun zamandır beklenen yenilikler hakkında en ilginç 17

  2016 Subaru modeli hattı: uzun zamandır beklenen yenilikler hakkında en ilginç 33

  2016 Subaru modeli hattı: uzun zamandır beklenen yenilikler hakkında en ilginç 87

  2016 Subaru modeli hattı: uzun zamandır beklenen yenilikler hakkında en ilginç 66

  2016 Subaru modeli hattı: uzun zamandır beklenen yenilikler hakkında en ilginç 67