18 Wheel of Steel: Haulin - Amerikanın fethi 2019

18 Wheel of Steel: Haulin - Amerikanın fethi 2019

18 Wheel of Steel: Haulin - Amerikanın fethi 85 29.01.2019, 03:07

18 Wheel of Steel: Haulin - Amerika'nın fethi

Bir kerede 18 Wheels of Steel: Haulin, Dalnoboyschikov'un geliştiricileri tarafından açılmış olan "gerçek" bir kargo simülatörünün bir kısmını işgal etti. "18 Çelik Jant" ın geliştiricisi Çek firması SCS Software'tir. Uzaktaki 2002'de yayınlanan bir diğer ilk oyun, "Kamyoncularımız 2" nin bir cevabı olarak düşünülmüştü. Geliştirilmiş grafiklerle ayırt edildi, ancak heyecan ve ilgi açısından Novosibirsk geliştiricilerinin ürününün çok gerisinde kaldı. Hatasını fark eden Çek şirketi önümüzdeki üç yıl içinde aynı seride üç yeni oyun çıkardı. Her biri diğerlerinden iyiydi. Grafikler, yeni şehirler ve kamyonlar - tüm bunlar sadece seriyi geliştirdi. Ve iki yıl sonra serinin beşinci oyunu olan 18 Wheel of Steel: Haulin çıktı.

18 tekerlek çelik haulin

Oyun özellikleri

Oyuncular iki arasından seçim yapabilirmodu. İlk aşamada, her şey son derece basit ve anlaşılır - belirli bir kargo seçmeniz ve belirli bir güzergah üzerinde taşımanız gerekiyor. Her seferinde bunu yapmalısın. İkinci mod, tek bir şirkettir. Oyunun asıl amacı nedir 18 Wheel of Steel: Haulin? Çok para kazanın? Amerika'nın navlun pazarını yakalamak mı? Rakipleri yok et? Hayır, hayır ve hayır! Yapacak hiçbir şey gerekli değildir. Zaten tüm kartı açtın. Rekabet hemen hemen yoktur. Şirketle bir sözleşme imzalamanız, bir kamyon almanız ve Amerika'nın otoyollarından (ve bir parça Kanada'dan) seyahat etmeniz gerekiyor. 18 Wheel of Steel oyununda: Haulin'de hiçbir amaç yok - açık ne de gizli. Doğru, üç karmaşıklık seviyesinden seçim yapmak mümkündür. Ancak, bu size hiçbir şey vermez. Bu seçimi etkileyecek tek şey, başlangıçtaki miktar, ilk karavanın arkasındaki garaja karmaşık bir giriş olmasıdır.

18 tekerlek çelik haulin modası

18 Wheel of Steel'in izlenimleri: Haulin

Beş dakika, yirmi, bir saat oynayabilirsiniz ...ve kamyonun penceresinin dışındaki karayolunun gri şeridi ile aynı manzara. Sürücü sık sık esniyor mu? Yol kenarında bir otelde kalabilirsin. Benzin tükeniyor mu? Benzin istasyonunda durma zamanı. Hepsi eğlenceliydi. Amerika'da sınırsız hareket özgürlüğünüz var, ancak bununla hiçbir ilgisi yok. Aracınız kıtanın herhangi bir yerine gidebilir. Yolun ortasında bir tüccar bulun ve diğer yönde pislik bulun. Oyunda 18 Wheels of Steel: Haulin'de 30 kamyon, aynı sayıda römork ve nakliye şirketi var. Ve tüm bunlarla kısıtlama yoktur. Tüm traktör üniteleri derhal kullanılabilir. Şirketlerin herhangi bir derecelendirmesi ve farklılığı yoktur. Tüm yollar ve kargo ilk dakikadan itibaren de temin edilebilir. Çok sıkıcı!

Diğer geliştirme seçenekleri

Amerika yollarında sana basit bir gezinti yaparsanSonunda sıkıldıysanız, kendi kişisel imparatorluğunuzu inşa etmeyi deneyebilirsiniz. Unutmayın ki şirket tamamen bittiğinde, oyunda kesinlikle bir şey olmayacak. Nakliye şirketinizin dolması için birkaç şey gerekecek: ücretsiz kamyon, sürücü ve römorklar. Bağımsızca birkaç kargoyu aldıktan sonra, işvereniniz işbirliği yapmaya hazır olacaktır. Bu, tavsiye edecek olan diğer kişilerin sürücülerini kiralamaya hazır olduğu anlamına geliyor. Nakliye şirketi, bu sürücüler için büyük bir ödül vereceğiz.

18 tekerlek çelik haulin oyunuSonunda, 6-8 sürücüyü kiraladınız ve aniden her şeyi yaptınız.iyi geçti: siz mutlusunuz, şirket mutlu, sürücüler de şikayet etmiyor. Bu sadece kamyon çok tatlı olmadığı için. Yüksek kilometre mesafesi nedeniyle, arabalarınızın tüm detayları% 90'a kadar aşınmaya başlar. Ancak, işe alınan tüm şoförlerden gelen geliri de dikkate alarak, ekonomi açısından onarım görünmüyor bile.

Yalnızca hayranlar için

Oyunların tamamında olduğu gibi "18 Çelik jant",bu bölüm sadece en popüler simülatör kamyon şarkıcısı olmayan hayranlar için tasarlanmıştır. Çoğu kamyon ve bisiklet yollarına sahipler ve her şey önemli değil. Ancak hatalar düzeltilmelidir. Fakat bazı nedenlerden dolayı, Çek geliştiricileri bunu yapmak için acele etmiyor. Örneğin, oyuncular uzun süre römorku boşaltma konusunda garip bir tavırla şikayet ediyorlar: yalnızca sırtın üstesinden gelin. Zor olduğunu mu düşünüyorsun? Muhtemelen öyledir. Zorlukların yokluğunun arka planına karşı, bu tek test gibi görünüyor.

18 Wheels of Steel oyununda gerçek bir büyük kamyon şoförü gibi hissedin: Haulin. Moda her yıl basılıyor.

18 Wheel of Steel: Haulin - Amerikanın fethi 2019

18 Wheel of Steel: Haulin - Amerikanın fethi 2019

Related news

 • Mikrodalga Fırın Temizliği
 • Tığ İşi Örgü Askılı Elbise
 • Penisin dökülmesi güvenli olabilir
 • Fibromiyalji sendromu nedir Belirtileri nelerdir ve tedavisi var mıdır
 • LALE DESENLİ TUNUS 37 NUMARA KADIN PATİK
 • Bahçeliden ABDye: Brunsonı bizden daha fazla sevenle işimiz yok

 • 18 Wheel of Steel: Haulin - Amerikanın fethi 54

  18 Wheel of Steel: Haulin - Amerikanın fethi


  18 Wheel of Steel: Haulin - Amerikanın fethi 33

  18 Wheel of Steel: Haulin - Amerikanın fethi 44

  18 Wheel of Steel: Haulin - Amerikanın fethi 45

  18 Wheel of Steel: Haulin - Amerikanın fethi 85

  18 Wheel of Steel: Haulin - Amerikanın fethi 25

  18 Wheel of Steel: Haulin - Amerikanın fethi 50

  18 Wheel of Steel: Haulin - Amerikanın fethi 42

  18 Wheel of Steel: Haulin - Amerikanın fethi 17

  18 Wheel of Steel: Haulin - Amerikanın fethi 70

  18 Wheel of Steel: Haulin - Amerikanın fethi 30

  18 Wheel of Steel: Haulin - Amerikanın fethi 66